оценки селекция Нови технологии мнения

Champion T336 косачка за преглед

Косачки за тревни площи Champion T336 - предимства, недостатъци, характеристики

Champion T336 косачка за преглед

Технически спецификации

Общи характеристики
тип приспособенец
Ширина на рязане 40 cm
функционалност
наторяване не
двигател
Тип на двигателя бензин
мощност 1,23 к.с.
Местоположение на двигателя връх
Работен обем 33 cc
Обороти на двигателя 6500
Резервоар за гориво 0.85 литра
дизайн
писалка сгъване
бар направо
колела Там не са
Допълнителна информация
Пълен комплект макара, диск / нож
размери
тегло 7,2 kg

Отзиви за косачка за трева Champion T336

достойнство

  • POWER, сгъваем прът. което е много удобно за транспортиране както в автомобил, така че вероятно ще бъде в автобуса ... Ефективност ..........

недостатъци

  • Ако само tugovat бутона на серпентина с Leska. трябва да ставате на празен ход и ръчно да дръпнете острието ...

коментар
Купена за градината. тъкат не е много, но около мен няколко изоставени обекти и тревата непрекъснато се изкачва към мен .. Избирах от прегледите на пазара и средния ценови диапазон. В диапазона 5-7 тр. Спрях на Шампион 334. Но като намерих 336 вместо това, не съжалявах. Сгъваем бар за мен плюс. тъй като не е необходимо да се извайва горната част на багажника. Комплектът включва очила, чифт ръкавици, колан със защитен щит плюс два (2) диска и малък комплект ключове. При закупуване на подарък даде масло. vtyuhali тръба за смазване за 200r. и 2.4mm кабел за 600r .. Както пишат момчетата в други отзиви, опънаха всички болтове и се изпомпват в долната смазка на скоростната кутия. , Също така разглоби бара и наля в него малко масло. и в двете части. (Маслото не се използва за овесена каша ....) Стартира както студено, така и горещо с ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ .За първи път косях. Вероятно са два часа в продължение на два часа, моята собствена въдица винаги седеше. Слава Богу, че не беше достатъчно и бързо свърши ..... Когато бях заредена 600rubly. тук почувствах цялата глупост на моята 336-та приятелка. Това беше нещо .. Една седмица от един приятел в градината 600rublevoy разрушени всичко, което попадна под кабела. ... Вторият път, когато примижах около 40 минути. Дискът се опита да носи. но тогава след въжето няма желание да го слагам. тъй като въжето не е нещо, което е под корена на тревата. но вероятно може да разхлабите горния слой на земята. Момчетата нямат нищо за сравнение с първата ми плитка. Косит-удари и чаши БААлши, -ПЕРЕЛИ. и трева до коляното ... Не знам колко време ще работи, но досега съм щастлив, че Питон Дури има много моя приятелка ...
Мусинов Николай, 2013-06-01 оценка 5


 

достойнство

  • Малка цена, нормална презрамка с защита на бедрата, тя е добре завита, има грунд, голям защитен корпус, пълен с ръкавици, очила, ключове и два ножа.

недостатъци

  • След година на употреба, аз се пропуках и телът за гориво започна да тече, трябваше да го променя.

коментар
Първият ми машинка за подстригване не може да се сравни с нищо, но засега всичко работи. Той взе да почисти площадката на 18 акра, на места растителност. Реших да взема китайците поради факта, че ще косим вероятно два пъти на сезон, след това планирам да покрия растителността със специална кърпа, за да получа хумуса под него и най-накрая да я посадя с тревна морава и да си купя качествена косачка. С това не виждам никаква причина да приемаме хъскуварна.
Волошин Александър, 2014-05-22 оценка 4


 

достойнство

  • Мощно, удобно, богато оборудване.

недостатъци

  • стегнат бутон на бобината

коментар
Веднага си купих оребрена 2.7мм въдица, въпреки че е написано, че максимум 2.5. Дури не държи, прекъсва всичко. Няма вибрации, това е много удобно, просто е удоволствие да се работи. Бензинът не яде много. Първият ми машинка за подстригване с нищо не може да се сравни, но според впечатленията е много добра.
По отношение на услугата разбрах, че винаги има резервни части. много аналози.
Александрович Максим, 2013-11-14 оценка 5


 

достойнство

  • Лесно начало, богато оборудване, добър колан за носене, мощен, нисък разход на гориво, масло като подарък,

недостатъци

  • Макара бутон с въдицата е здраво, риболовната линия не е изтеглен, трябваше да спрете двигателя, отворете макарата и извадете въдицата. Рибарската линия с косата е много лоша, мустаците са достатъчно хлабави за 2-3 метра.

коментар
Две седмици преди закупуването на Champion T336, аз си купих електрически машинка за подстригване.Интерскол коси градината около 3 часа, а ниската мощност не хапе всичко, лоша презрамка, удължителят го предпазва. Вчера донесе шампион T336 започна да коси много мощна плитка, удобно да не се сравни с електрическата. Поради голямата мощност на плитката, има много голяма консумация на въдица, която е свързана с плитката. Ще се опитам да инсталирам друга по-висококачествена риболовна линия. Включени са ръкавици, очила.
Дмитрий Грачев, 2014-07-17 оценка 5


 

коментар

 

Сори, пиша от пощенската служба на жена ми, но .... Избрах тример за една седмица, мястото беше закупено само, девствена, трева до кръста и малка трепетлика. , там ...., И след това, тя започва, когато е необходимо, няма проблем, и figachit., Аз се извинявам за правописа. Сложих +
Воробева Надежда, 2014-06-28 оценка 5


 

достойнство

  • Мощни, започнете от пода на топката

недостатъци

  • Не забелязах!

коментар
Много хора пишат по мое мнение не правилни отзиви за този продукт, пилата е доста надеждна и удобна. Косах 4 дни подред половин ден, косях всичко без никакви проблеми, мисля, че го правя повече от един сезон. Основното е да се използва техниката разумно!
Аноним, 2014-09-04 оценка 5

Внимание! Точността на информацията и резултатите от класирането е субективно и не е реклама.

оценки

селекция

Нови технологии