оценки селекция Нови технологии мнения

Описание таблетка ASUS Transformer Book T100

ASUS Transformer Book T100 таблет - предимства, недостатъци, характеристики

Описание таблетка ASUS Transformer Book T100

Технически спецификации

система
Операционна система Windows 8
процесор Intel Atom Z3735E 1330 MHz
Брой жила 4
оперативна памет 2 GB DDR3 1067 MHz
Вътрешна памет 32 GB
Поддръжка на карта с памет microSDXC, до 64 GB
показ
показ 10.1 ", 1366x768
Широк екран да
Тип на екрана TFT IPS, лъскав
Сензорен екран капацитивен мултитъч
Брой пиксели на инч (PPI) 155
Видео процесор Intel HD Graphics
Безжична комуникация
Wi-Fi поддръжка има Wi-Fi 802.11n
Bluetooth поддръжка имам Bluetooth 4.0
Тип SIM карта micro SIM
Броят на SIM-картите 1
Мобилни комуникации 3G, LTE
камера
Предна камера има 1,2 милиона пиксела.
звук
Вградени високоговорители имат стерео звук
Вграден микрофон има
функционалност
Автоматична ориентация на екрана има
сензори акселерометър, жироскоп, компас, светлинен сензор
Докинг станция има
Qwerty клавиатура има
връзка
USB връзка към компютър не
Свързване на външни устройства чрез USB да, USB Type A
Свържете се към телевизор / монитор micro HDMI
Аудио / изход за слушалки има 3,5 mm
Връзка със слушалки има
Съединител за докинг станция има
храна
Работно време 11 h
Капацитет на батерията 31 V⋅ch
Размери и тегло
Размери (LxWxD) 263x171x20.5 mm
тегло 1090 g
Допълнителна информация
Пълен комплект таблет, клавиатура, мрежов адаптер, ръководство
Удобства Microsoft Office Home & Student 2013; мултитъч до 10 точки на допир; размери и тегло на докинг станцията 263x171x10 mm (ШхВхД), 520 g; USB 2.0 порт на докинг станцията; задна камера 5 мегапиксела - опция

Отзиви за таблета ASUS Transformer Book T100

достойнство

  • Точно това, което се очакваше от него по време на покупката. Лесно, гъвкаво, мобилно.

недостатъци

  • За по-малко от две седмици, микро USB се разхлаби за зареждане, трябва да потърсите позиция, на която ще зарежда. Не е съвсем ясно как да го включите - реакцията на таблета не е очевидна, необходимо е да натиснете бутона два пъти.

коментар
Таблетката беше купена за жена ми. Преподавател по чужди езици по професия и носи с нея много материали всеки ден. На първо място, беше избрана операционната система - създаването на Microsoft в този случай беше счетено за плюс. Най-важни бяха въпросите за теглото, размера и автономните интернет устройства. Изпълнението беше по-малко важно. Използвайте случаи: възпроизвеждане на образователни аудио и видео файлове (с и без свързване на външни устройства), мрежово сърфиране и използване на онлайн речници, използване на облачно хранилище на Office с няколко други компютри, краткосрочна работа с документи между класове. За решаване на по-сложни задачи у дома се използва лаптоп с голям размер.
Аноним, 2014-12-27 оценка 4


 

достойнство

  • Vin-8, компактен, интелигентен, лесен за използване, перфектно сглобен качествен тъчпад. Wai-Fay, LTE работят с отлично качество на приемане. Трудно е да се изброят всички предимства, за мен е перфектно, но въпреки това има няколко малки косячкови ...

недостатъци

  • много печат! Случаят, екранът ... всичко бързо се замърсява. Залепите матово фолио върху проблема с дисплея, като полетата на дисплея са решени. Е, тялото-случай завинаги zalapan. За да си купите оригинален филм, не е възможно, той се изряза от универсален мат. по-добре е да вземете със сензорния екран, всички филми с различна геометрия.
  • Изважда светлинния сензор! Някакъв странен алгоритъм на работата му, работи нормално със стабилна околна светлина. Важно е външното осветление да се промени малко, тъй като крендела започва с по-ярък дисплей, а след това по-тъмен. Гледането на филм на тъмно е проблем - дисплеят получава постоянна промяна в яркостта си.
  • Но има решение на проблема с авто-яркостта на дисплея - той го изключва! И това е! Никой друг не липсва. На улицата не можете да изключите, работи без проблеми и има добро чувство за функция.
  • Също така бих искал високоговорителите
  • Всички други проблеми лесно се решават програмно с помощта на Windows.

коментар
Лично в моята употреба има таблет на ios, таблети и телефони на Android, Ubuntu. Всички нервно пушат встрани.
Windows на Intel винаги е била и ще бъде напред, изключение може да направи талкът на PC Makentosh, но всичко това е моето чисто лично, селско мнение и не е нужно да го вземате под внимание!
АСТВАЦАТУРОВ РУБЕН, 2015-03-17 оценка 5


 

достойнство

  • Много гъвкав, компактен и автономен

недостатъци

  • Има само един USB

коментар
Тънък и лек, като цяло мобилен трансформатор на прозорци 8.1. Не харесвах само слабата камера, но това е добре за Skype. Добър екран с великолепни ъгли на гледане. 4-ядрен процесор и 2 GB оперативна памет осигуряват плавен интерфейс. Трансформаторът не се нагрява и работи тихо. Дълъг живот на батерията
Вергун Иван, 2014-12-20 оценка 5


 

достойнство

  • цена, без проблеми (на последната версия на операционната система работи добре), ярък екран, няма забавяне на интерфейса, защото Няма ултрависоки разделителни способности на екрана, които не се изискват за работа, а графиката се изтегля тежко ... Батерията е едно от основните предимства, това е нещо!

недостатъци

  • фиксирането може да се направи по-добре

коментар
Като цяло, аз съм доволен от работата му, за 2,5 месеца няма критични коментари за устройството, разширих паметта с 64GB карта с памет, така че имам достатъчно за работата си и на пътя, синът ми има мощен настолен компютър))
Папус иван 2014-12-20 оценка 4


 

достойнство

  • Достойно съчетание на цена и качество.

недостатъци

  • Не е изпълнено.

коментар
Имам такъв лаптоп. Страхотен модел. За мен от решаващо значение е присъствието на Виндоуз на таблетката. Използвам. и всичко е познато, както на домашния компютър. Предимствата включват доста голям екран с прилична резолюция и вградена памет. Бях приятно изненадан, когато таксата продължи три дни.
Самойлов Дмитрий, 2014-12-22 оценка 5


 

достойнство

  • В характеристиките това не е посочено в таблета има GPS и работи добре, само малко nav.program използвам 7 пътища.

недостатъци

  • В 32GB версията няма задна камера.

коментар
Имаше Acer w3, не ми хареса екранът и лошото му изпълнение,
Asus няма тези недостатъци. Сега бих взел версия от 64GB.
Rygin Roman, 2015-03-24 оценка 5

 

Видео преглед таблетка ASUS Transformer Book T100



 

Внимание! Точността на информацията и резултатите от класирането е субективно и не е реклама.

оценки

селекция

Нови технологии