Hodnocení Výběr Nové technologie Recenze

Nová voda T5

Detailní informace

Vlastnosti Nová voda T5

Klíčové vlastnosti
Typ zařízení filtru
Typ filtru tryska jeřábu
Vodní přípojka tam je
Počet kroků čištění 3
Účel odstranění volného chloru
Použití pro studenou vodu, pro horkou vodu
Fyzikální vlastnosti
Včetně modulu filtru tam je
Modul standardního filtru zdroje 40 000 l
Čerpadlo pro zvýšení tlaku ne
Skladovací kapacita ne
Špičkový výkon 11 l / min
Teplota vstupní vody 5 - 65 ° C
Velikost připojení 1/2"
Hmotnost 0,5 kg
Další informace
Vlastnosti sprchový filtr; kompatibilní s jakýmkoliv typem sprchového systému; Součástí dodávky je i chromovaný adaptér

Recenze New Water T5

Hodnocení 2
Výhody: Dříve (v roce 2011) pracoval dobře a bělil bělidlo s třeskem.
Nevýhody: Nyní přestal pracovat. Ať už začaly odbarvovat více chloru (moskva, cao), nebo filtry se staly nekvalitními a výrobce šetří ... Stručně řečeno, v letech 2012-13 nedošlo k žádnému účinku ((např. Odlupování kůže a loupání po koupeli,
Ano, měníme kazety jednou za tři měsíce, takže si nemyslíte, že mám od roku 2011 jeden filtr.
Jeho cena je přemrštěná
Komentář: v roce 2011 cena pásky 1200, právě teď - 1500 !!! + 25%, buďte hořký!
24. ledna 2013 Zkušenosti: více než rok
Hodnocení 1
Výhody: Viditelné pozitivní nenalezeno
Nevýhody: absolutně nefiltruje rez
Komentář: Obecně platí, že jsem si tento "zázrak" koupil ve svém internetovém obchodě i. Neměla by to být falešná, zašroubovaná a zevní před úplnou nepřítomností viditelného efektu. Bydlím v Kyjevě a voda se v poslední době stala nažloutlou od rzi. Vypadá to, že to není kritické, ale rád bych si koupal dítě v čisté vodě, několik posledních týdnů jsem ho přefiltroval běžným hadříkem, ale já jsem byl z této události unavený a rozhodl jsem se koupit filtr. K mému překvapení nebyla kaple, když se podlaha koupelny "nažloutlé" vody nahromadila, rozhodla jsem se experimentovat a nasadit hadr, který téměř okamžitě začal žloutnout (podél obrysu hadice, kde voda prošla) Ie Ukazuje se, že obvyklá tkanina svinutá v několika vrstvách rezných filtrů lépe než tento filtr! To je důvod, proč jsem se vrátil ke staré metodě "ručního filtrování": (Nemohu říct nic o bělení
kiki-vik 18. prosince 2012 Zkušenosti: méně než měsíc
Hodnocení 5
Výhody: Pociťovaný pocit těsné pokožky po sprše okamžitě zmizel. Pro co vlastně byl zakoupen filtr.
Nevýhody: Podle mého názoru je cena poněkud příliš vysoká. Ve skutečnosti je to jen plastová baňka. Ale neexistují žádné skutečné analogie.
Komentář: Filtr provede úlohu. Doporučuji koupit.
artem7a 20. února 2012 Zkušenosti: méně než měsíc
Hodnocení 4
Výhody: - snadná instalace;
- univerzálnost
Nevýhody: - zdroj neodpovídá uvedenému
Komentář: Kůže přestane být suchá pouze v prvních 1-2 týdnech a po 1,5 měsíci se barva vody stává viditelnou :) Nevím, samozřejmě, voda v Khimki může být samozřejmě tak špatná, ale pokaždé, když si koupíte nový filtr (vyměnitelné kazety je velmi obtížné najít) jsou zřídka poměrně drahé. Rodina 3 osoby, 2 dospělí - denně 5-10 minut sprchový kout, dětské koupání ve vaně. No, kde je nárokováno 40.000 litrů ???

A přesto je to lepší než nic ...
29. prosince 2011 Zkušenosti: několik měsíců
Hodnocení 5
Výhody: Když jsem vzal, nebyly žádné bílé případy. Dali mi chrom, kombinovaný s mixerem =)
Opravdu je voda měkká.
Nevýhody: Cena, a musíte udělat hodně úsilí, aby ji zpřísnit.
Komentář: Stojí za to.
Rozdíl ihned odečtěte.
TITAH84 21. července 2010 Zkušenosti: méně než měsíc
Hodnocení 5
Výhody: Super věc, použití filtrační kůže je hladká, téměř jako moře.
Nevýhody: Trochu těžké konev s filtrem, ale pokud chcete, můžete převažovat (je zde chromovaná tryska pro alternativní upevnění)
Komentář: Voda z kohoutku proniká do dřezu a zanechává na dřezu rezavou značku (s denním oplachováním této rzi z dřezu) O_o. Já opravdu nechci používat takovou vodu (Moskva, stanice metra Schelkovskaya). Koupili jsme si tento filtr pro sprchu, teď si myjeme obličej a umývám si ruce výhradně ze sprchy, rozdíl je hmatatelný. Kůže se neodlupuje a po čištění zubů pomocí vody po filtru ze sprchy je chuť v ústech zcela jiná, velmi měkká a svěží. Závěr - Masthev!
lentamente 28. dubna 2010 Zkušenosti: několik měsíců
Hodnocení 5
Výhody: Je to opravdu funguje, myslel jsem jen reklamu, kůže je hladký po sprše, jednoduchá instalace.
Nevýhody: Mírně snížil tlak vody ze sprchy.
Komentář: Manželka se se mnou rozvedla koupit, nechtěl si koupit. Myslel jsem - solidní reklama, další zázračný prostředek.
Ve skutečnosti je to skvělá věc, funguje to opravdu. V koupelně se vůně změnila po sprše, atmosféra je jiná. Ale hlavní kůže se stává hladkou. Velmi spokojen.
Zpočátku jsem to dala přímo na konev - to bylo tak těžké, že mě dokonce napjalo, nemluvě o mé ženě. Musel jsem se před hadicí změnit. Teď je vše v pořádku. Doporučuji.
18. dubna 2009 Zkušenosti: několik měsíců
V hodnocení je vybrána nová voda T5:
Top 20 vodní filtry

Hodnocení

Výběr

Nové technologie