Samsung Galaxy Tab A 7,0 SM-T285 8Gb
Detaljeret information

9.0 / 10
bedømmelse
Funktioner Samsung Galaxy Tab En 7,0 SM-T285 8Gb
| systemet | |
|---|---|
| Operativsystem | Android 5.1 |
| processor | Spreadtrum SC9830A 1300 MHz |
| Antal kerner | 4 |
| Intern hukommelse | 8 GB |
| random access memory | 1,5 GB |
| Hukommelseskortspalte | der er microSDXC |
| udstilling | |
| udstilling | 7 ", 1280x800 |
| Widescreen skærm | ja |
| Skærmtype | Glans TFT |
| Berøringsskærm | kapacitiv multitouch |
| Antal pixels per inch (PPI) | 216 |
| Trådløs kommunikation | |
| Wi-Fi-understøttelse | har Wi-Fi 802.11n |
| Bluetooth support | har Bluetooth 4.0, A2DP |
| SIM-kort type | micro SIM |
| Mobil kommunikation | 3G, GSM900, GSM1800, GSM1900, LTE |
| kamera | |
| Bagkamera | der er 5 megapixel |
| Funktioner bagtil kamera | autofokus |
| Front kamera | der er 2 megapixel |
| lyd | |
| Indbygget højttaler | der er |
| Indbygget mikrofon | der er |
| FM-tuner | der er |
| funktionalitet | |
| GLONASS | der er |
| Automatisk skærmretning | der er |
| sensorer | accelerometer, lyssensor |
| tilslutning | |
| Type opladerkontakt | micro usb |
| USB-forbindelse til computer | der er |
| Tilslutning af eksterne enheder via USB | valgfri |
| Lyd / hovedtelefon ud | der er 3,5 mm |
| Hovedtelefonforbindelse | der er |
| mad | |
| Arbejdstid | 11 timer |
| Batterikapacitet | 4000 mAh |
| Dimensioner og vægt | |
| Dimensioner (LxWxD) | 187x109x8,7 mm |
| vægt | 274 g |
| Yderligere oplysninger | |
| Kropsmateriale | plast |
| Meddelelsesår | 2016 |
Samsung Galaxy Tab A 7.0 SM-T285 8Gb udvalgt i bedømmelse:

12 bedste billige tabletter op til 10.000 rubler
