Samsung HW-M360
Detaljeret information

8.9 / 10
bedømmelse
Samsung HW-M360 Specifikationer
| Nøglefunktioner | |
|---|---|
| standard | 2.1 |
| Højttalertype | aktiv soundbar |
| Total effekt | 200 W |
| Frekvensområde | 45-20000 Hz |
| Fronthøjttalere | |
| Antal højttalere inkluderet | 1 |
| typen | Boghylde |
| Dimensioner (BxHxD) | 908x54x71 mm |
| vægt | 1,5 kg |
| subwoofer | |
| subwoofer | 1 |
| Højttalerstørrelser | 165 mm |
| boliger | fase inverter type |
| Dimensioner (BxHxD) | 179x353x300 mm |
| vægt | 4,6 kg |
| forstærker | |
| grænseflader | line-indgang (stereo), digital optisk indgang |
| Trådløs forbindelse | subwoofer |
| Bluetooth | der er |
| dekodere | Dolby Digital, DTS |
| Fjernbetjening | der er |
| derudover | |
| Montering hardware | der er |
Samsung HW-M360 er valgt i bedømmelse:
9 bedste soundbar
