Samsung RS62K6130S8
Detaljeret information

9.7 / 10
bedømmelse
Specifikationer for Samsung RS62K6130S8
| Generelle egenskaber | |
|---|---|
| fryser | nedefra |
| Farve / belægningsmateriale | sølv / metal |
| ledelse | elektronisk |
| Strømforbrug | |
| Inverter type kompressor | ja |
| Antal kompressorer | 1 |
| kølevæske | R600a (isobutan) |
| Antal kameraer | 2 |
| Antal døre | 2 |
| Dimensioner (BxDxH) | 90,8x72,1x182,5 cm |
| kold | |
| Afrim fryseren | Ingen frost |
| Afrimning af kølebutikken | Ingen frost |
| udstilling | åben dør - lyd |
| Yderligere funktioner | temperatur display |
| volumen | |
| Samlet volumen | 620 l |
| Køleskab kapacitet | 406 l |
| Frysevolumen | 214 l |
| Andre funktioner og funktioner | |
| udstilling | der er |
| Hylde materiale | glas |
| Muligheden for at hænge døren | der er |
| Støjniveau | op til 40 dB |
| Klima klasse | N, SN, ST, T |
| vægt | 117 kg |
Samsung RS62K6130S8 er valgt i bedømmelse:
15 af de roligste køleskabe
