Samsung UE24H4070AU
Detaljeret information

9.2 / 10
bedømmelse
Specifikationer for Samsung UE24H4070AU
| Nøglefunktioner | |
|---|---|
| typen | LCD-tv |
| diagonal | 24 "(61 cm) |
| Skærmformat | 16:9 |
| tilladelse | 1366x768 |
| HD opløsning | 720p HD |
| LED (LED) baggrundsbelysning | der er |
| Stereolyd | der er |
| Refresh rate index | 100 Hz |
| Model år | 2014 |
| billede | |
| Progressiv scanning | der er |
| Modtag signal | |
| NICAM stereo support | der er |
| Støtte til tv-standarder | PAL, SECAM, NTSC |
| DVB-T support | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 support | der er |
| DVB-C support | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S support | der er |
| DVB-S2 support | der er |
| tekst-tv | der er |
| Understøttede inputformater | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Tilgængelige tilladelser, når du tilslutter til en pc | 640x480, 800x600, 1024x768, 1360x768 |
| lyd | |
| Lydkraft | 20 W (2x10 W) |
| Akustisk system | to højttalere |
| Surround lyd | der er |
| Audio dekodere | Dolby digital |
| Automatisk volumenjustering (AVL) | der er |
| multimedie | |
| Understøttede formater | MP3, WMA, MPEG4, MKV, JPEG |
| grænseflader | |
| indgange | AV, komponent, HDMI, USB |
| udgange | optisk |
| Front / side stik | HDMI, AV |
| Wi-Fi-understøttelse | ingen |
| Hovedtelefonstik | der er |
| CI støtte | der er |
| funktioner | |
| Billede i billede | der er |
| Antal uafhængige tv-tunere | 2 |
| Sleep timer | der er |
| derudover | |
| Muligheden for montering på væggen | der er |
| Strømforbrug | 38 W |
| Dimensioner med stativ (BxHxD) | 561x384x164 mm |
| Vægt med stativ | 4,1 kg |
| Mål uden stand (BxHxD) | 561x349x48 mm |
| Vægt uden stand | 3,9 kg |
Samsung UE24H4070AU er valgt til bedømmelse:

12 bedste samsung tv
