Samsung UE32M4000AU
Detaljeret information

9.5 / 10
bedømmelse
Specifikationer for Samsung UE32M4000AU
| Nøglefunktioner | |
|---|---|
| typen | LCD-tv |
| diagonal | 31,5 "(80 cm) |
| Skærmformat | 16:9 |
| tilladelse | 1366x768 |
| HD opløsning | 720p HD |
| LED (LED) baggrundsbelysning | der, Edge LED |
| Stereolyd | der er |
| Refresh rate index | 60 Hz |
| Model år | 2017 |
| billede | |
| lysstyrke | 200 cd / m2 |
| kontrast | 2000:1 |
| Synsvinkel | 178° |
| Progressiv scanning | der er |
| Modtag signal | |
| NICAM stereo support | der er |
| DVB-T support | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 support | der er |
| DVB-C support | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S2 support | der er |
| lyd | |
| Lydkraft | 10 W (2x5 W) |
| Akustisk system | to højttalere |
| Surround lyd | der er |
| Audio dekodere | Dolby Digital, DTS |
| multimedie | |
| Understøttede formater | MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG |
| grænseflader | |
| indgange | AV, komponent, HDMI x2, USB |
| udgange | optisk |
| Front / side stik | HDMI, USB |
| HDMI interface version | HDMI 1.4 |
| Wi-Fi-understøttelse | ingen |
| funktioner | |
| Billede i billede | der er |
| Antal uafhængige tv-tunere | 2 |
| Sleep timer | der er |
| Børnebeskyttelse | der er |
| derudover | |
| farve | sort |
| Vægmontering | der er |
| VESA mount standard | 100 × 100 mm |
| Strømforbrug | 48 W |
| Dimensioner med stativ (BxHxD) | 745x466x151 mm |
| Vægt med stativ | 4,1 kg |
| Mål uden stand (BxHxD) | 745x442x69 mm |
| Vægt uden stand | 4 kg |
| Yderligere oplysninger | Billedkvalitetsindeks 100 Hz |
Samsung UE32M4000AU er valgt til bedømmelse:

Top 10 billige fjernsyn
