Samsung UE32N4510AU
Detaljeret information

9.4 / 10
bedømmelse
Specifikationer for Samsung UE32N4510AU
| Nøglefunktioner | |
|---|---|
| typen | LCD-tv |
| diagonal | 32 "(81 cm) |
| Skærmformat | 16:9 |
| tilladelse | 1366x768 |
| HD opløsning | 720p HD, HDR |
| LED (LED) baggrundsbelysning | der er |
| Stereolyd | der er |
| Refresh rate index | 50 Hz |
| Smart tv | der er |
| Operativsystem | Tizen |
| Model år | 2018 |
| billede | |
| Progressiv scanning | der er |
| Modtag signal | |
| DVB-T support | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 support | der er |
| DVB-C support | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S support | der er |
| DVB-S2 support | der er |
| tekst-tv | der er |
| lyd | |
| Lydkraft | 10 W (2x5 W) |
| Akustisk system | to højttalere |
| Surround lyd | der er |
| Audio dekodere | Dolby digital |
| multimedie | |
| Understøttede formater | MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG |
| grænseflader | |
| indgange | AV, komponent, HDMI x2, USB, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi, Miracast |
| udgange | optisk |
| Front / side stik | USB |
| Wi-Fi-understøttelse | der er |
| funktioner | |
| Billede i billede | der er |
| Antal uafhængige tv-tunere | 2 |
| Sleep timer | der er |
| Børnebeskyttelse | der er |
| Lyssensor | der er |
| derudover | |
| Muligheden for montering på væggen | der er |
| Strømforbrug | 59 W |
| Dimensioner med stativ (BxHxD) | 737x465x151 mm |
| Vægt med stativ | 3,9 kg |
| Mål uden stand (BxHxD) | 737x438x74 mm |
| Vægt uden stand | 3,8 kg |
| Yderligere oplysninger | Billedkvalitet indeks 400 Hz; Micro Dimming Pro; IPv6-support |
Samsung UE32N4510AU er valgt til bedømmelse:

12 bedste samsung tv
