Samsung WD80K5410OW / OS
Detaljeret information

9.6 / 10
bedømmelse
Specifikationer for Samsung WD80K5410OW / OS
| Generelle egenskaber | |
|---|---|
| installation | fritstående |
| Download type | foran |
| Maksimal last af linned | 8 kg |
| Indlæsning af linned | der er |
| tørring | der er (op til 6 kg) |
| Tørretype | til tiden |
| Antal tørreprogrammer | 3 |
| ledelse | sensorisk (intelligent) |
| Kontrol fra en smartphone | der er |
| Boble vask | der er |
| udstilling | har digital |
| Direkte drev | der er |
| Dimensioner (BxDxH) | 60x60x85 cm |
| vægt | 72 kg |
| farve | hvid |
| Klasser af effektivitet og strømforbrug | |
| Vask effektivitetsklasse | En |
| Spin Performance Class | B |
| Vandforbrug til vask | 88 l |
| ekstraktion | |
| Spin hastighed | op til 1400 omdr./min |
| Spin hastighedsvalg | der er |
| Annuller Spin | der er |
| sikkerhed | |
| Beskyttelse mod vandlækage | der er |
| Børnebeskyttelse | der er |
| Ubalance kontrol | der er |
| Skumniveau kontrol | der er |
| programmer | |
| Antal programmer | 14 |
| Uldvaskeprogram | der er |
| Særlige programmer | vask delikate stoffer, økonomisk vask, vask program blandede stoffer, super skylle, hurtig vask, blødgør, forvask flamme fjerner program |
| Andre funktioner og funktioner | |
| Indstil tidspunktet for afslutning af vask | der er |
| Tank materiale | plast |
| Støjniveau (vask / spin) | 54/73 dB |
| Yderligere funktioner | valg af vaske temperatur, slutningen af programsignalet |
| Yderligere oplysninger | antibakterielle; AirWash teknologi, keramisk varmeapparat, Diamant tromle, Eco tromle rengøring |
video
Samsung WD80K5410OW / OS er valgt til bedømmelse:

Placering af de bedste vaskemaskiner for kvalitet og pålidelighed
