Samsung WW70K62E09WDLP
Detaljeret information

9.6 / 10
bedømmelse
Specifikationer for Samsung WW70K62E09WDLP
| Generelle egenskaber | |
|---|---|
| installation | fritstående |
| Download type | foran |
| Maksimal last af linned | 7 kg |
| Indlæsning af linned | der er |
| tørring | ingen |
| ledelse | sensorisk (intelligent) |
| Kontrol fra en smartphone | der er |
| Boble vask | der er |
| udstilling | har digital |
| Inverter motor | der er |
| Dimensioner (BxDxH) | 60x45x85 cm |
| vægt | 55 kg |
| farve | hvid |
| Klasser af effektivitet og strømforbrug | |
| Energiklasse | A +++ |
| Vask effektivitetsklasse | En |
| Spin Performance Class | B |
| Energiforbrug | 0,13 kWh / kg |
| Vandforbrug til vask | 42 l |
| ekstraktion | |
| Spin hastighed | op til 1200 omdr./min |
| Spin hastighedsvalg | der er |
| Annuller Spin | der er |
| sikkerhed | |
| Beskyttelse mod vandlækage | delvis (krop) |
| Børnebeskyttelse | der er |
| Ubalance kontrol | der er |
| Skumniveau kontrol | der er |
| programmer | |
| Antal programmer | 14 |
| Uldvaskeprogram | der er |
| Særlige programmer | vaske sarte stoffer, økonomisk vask, vaske børnetøj, vaske sorte ting, superskylning, hurtig vask, blødning, forvask, damp |
| Andre funktioner og funktioner | |
| Timer for at forsinke starten af vasken | spis (op til 24 timer) |
| Indstil tidspunktet for afslutning af vask | der er |
| Tank materiale | plast |
| Støjniveau (vask) | 58 dB |
| Yderligere funktioner | valg af vaske temperatur, slutningen af programsignalet |
| Yderligere oplysninger | sengelinned; tromle rengøring, Swirl Drum tromle |
Samsung WW70K62E09WDLP er valgt til bedømmelse:

Placering af de bedste vaskemaskiner for kvalitet og pålidelighed
