SEGA Genesis Gopher 2
Detaljeret information

8.9 / 10
bedømmelse
SEGA Genesis Gopher 2 Specifikationer
| Nøglefunktioner | |
|---|---|
| typen | bærbare |
| udstilling | 4,3 ", 480x272 px. |
| grænseflader | |
| stik | hovedtelefonudgang |
| Multimediefunktioner | |
| Kortlæser | der er |
| Understøttede hukommelseskortformater | microSD |
| mad | |
| Strømkilde | eget li-ion |
| Arbejdstid | 7 timer |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Dimensioner | |
| Dimensioner (BxHxD) | 170x82x18 mm |
| vægt | 120 g |
| Yderligere oplysninger | |
| Egenskaber | 500 indbyggede spil; spil support: NES / FC, GB, GBC, SMS, SMD, SFC / SNES, GBA |
video
SEGA Genesis Gopher 2 er valgt til bedømmelsen:

Top 10 spilkonsoller
