Shanling M0
Detaljeret information

9.0 / 10
bedømmelse
Karakteristik af Shanling M0
| Hovedfunktioner | |
|---|---|
| typen | Hi-fi afspiller |
| Maks. bitdybde / prøveudtagningshastighed | 32/384 |
| Afspilning af video | ingen |
| Se grafiske filer | ingen |
| Voice Recorder | ingen |
| Arbejde som USB DAC | der er |
| bærer | |
| typen | blitz |
| Hukommelseskort understøttelse | en microSD slot |
| Maksimal hukommelseskort kapacitet | 512 GB |
| udstilling | |
| udstilling | LCD farve, touch, diagonal 1,54 inches. |
| Skærmopløsning | 240x240 |
| grænseflader | |
| Opret forbindelse til computer | USB |
| grænseflader | Bluetooth |
| Format support | |
| Lydformat support | MP3, WMA, OGG, AAC, FLAC, APE, Apple Lossless, AC3, WAV, PCM, AIFF, DSD, DFF, DSF, DXD, SACD ISO |
| mad | |
| batterier | eget li-ion |
| Maksimal driftstid | 15 timer |
| Batteriopladning | fra USB |
| Type opladerkontakt | USB Type-C |
| boliger | |
| Kropsmateriale | metal |
| Dimensioner (W × H × T) | 40x45x13,5 mm |
| vægt | 38 g |
| derudover | |
| Lydeffekt (pr. Kanal) | 80 mW |
| S / N forhold | 118 dB |
| DAC | ESS ES9218 |
| Egenskaber | ur-firmware |
Shanling M0 er valgt til bedømmelse:

Top 15 mp3-afspillere
