Sharp KC-F31R
Detaljeret information

9.8 / 10
bedømmelse
Sharp KC-F31R Specifikationer
| Generelle egenskaber | |
|---|---|
| Formålet med enheden | luftrensning / befugtning |
| Strømforbrug | 27 W |
| Serviceområde | 21 kvm |
| befugtning | |
| Vandtank kapacitet | 1,8 liter |
| Vandstrømning | 350 ml / time |
| Luftrensning | |
| Luftrensningsydelse (CADR) | 180 kubikmeter / h |
| Luftrensningskontrol | der er |
| filtre | forrensende HEPA filter |
| Egenskaber | |
| ionisering | der er |
| Justering af ventilatorhastighed / fordampningshastighed | der er |
| installation | gulv stående |
| Strømkilde | netværk |
| komfort | |
| ledelse | elektronisk display timer |
| Wi-Fi | ingen |
| Bluetooth | ingen |
| Støjniveau | 48 dB |
| Dimensioner og vægt | |
| Dimensioner (BxHxD) | 380x570x197 mm |
| vægt | 7,2 kg |
Sharp KC-F31R er valgt i bedømmelse:

12 bedste luftrensere og luftskiver
