Shimano Aernos Tele Match 450 FA
Detaljeret information

9.9 / 10
bedømmelse
Shimano Aernos Tele Match 450 FA Specifikationer
| Nøglefunktioner | |
|---|---|
| tid | hulspil |
| Klasse (Power) | gennemsnit |
| Test maks. | 20 g |
| Stanglængde | 4,5 m |
| Transportlængde | 1,37 m |
| Rod vægt | 218 g |
| Stangdesign | Tele |
| Antal sektioner | 8 |
| Blank materiale | kulstof / kulfiber (XT60) |
| derudover | |
| ringe | der er 11 stk |
| Ring materiale | Shimano hardlite |
| Håndter materiale | kork + EVA |
| Hjulsæde | VSS |
| Tube / Case inkluderet | dæksel |
Shimano Aernos Tele Match 450 FA udvalgt til vurdering:

Top 15 fiskestænger
