Shimano ASPIRE ULTRA AX 1600
Detaljeret information

9.9 / 10
bedømmelse
Shimano ASPIRE ULTRA AX 1600 Specifikationer
| Nøglefunktioner | |
|---|---|
| tid | stik |
| Stanglængde | 16 m |
| Transportlængde | 1,88 m |
| Rod vægt | 1330 g |
| Stangdesign | stik |
| Antal sektioner | 11 |
| Blank materiale | komposit (HPC500LRC + biofiber) |
| derudover | |
| ringe | ingen |
| vand | frisk |
| Yderligere oplysninger | Inkluderet 1 udskiftelig SHEXT |
Shimano ASPIRE ULTRA AX 1600 er valgt til bedømmelsen:

Top 15 fiskestænger
