Shimano BEASTMASTER DX FEEDER
Detaljeret information

9.9 / 10
bedømmelse
Shimano BEASTMASTER DX FEEDER Specifikationer
| Nøglefunktioner | |
|---|---|
| tid | feeder |
| Klasse (Power) | især tung |
| Test maks. | 90 g |
| Stanglængde | 3,6 m |
| Transportlængde | 1,26 m |
| Rod vægt | 198 g |
| Stangdesign | stik |
| Antal sektioner | 3 |
| Blank materiale | komposit (HPC60 & Biofibre) |
| derudover | |
| ringe | der er 14 stk |
| Ring materiale | Shimano rustfrit stål hardlite |
| Håndter materiale | kork + EVA |
| Hjulsæde | Shimano |
| Tube / Case inkluderet | dæksel |
| Yderligere oplysninger | Inkluderet 3 færdige |
Shimano BEASTMASTER DX FEEDER er valgt til vurdering:

Top 15 fiskestænger
