Shimano EXAGE AX STC TROLLING 30
Detaljeret information

9.6 / 10
bedømmelse
Specifikationer Shimano EXAGE AX STC TROLLING 30
| Nøglefunktioner | |
|---|---|
| tid | trolling |
| Bend test | 30 lb |
| Stanglængde | 2,1 m |
| Transportlængde | 0,61 m |
| Rod vægt | 594 g |
| Stangdesign | stik |
| Antal sektioner | 4 |
| Blank materiale | kulstof / kulfiber (XT30) |
| derudover | |
| ringe | der er 8 stk |
| Ring materiale | SiH |
| Håndter materiale | EVA |
| Tube / Case inkluderet | rør |
Shimano EXAGE AX STC TROLLING 30 er valgt i bedømmelse:
Top 15 spinding
