Siemens KG39EAI2OR
Detaljeret information

9.5 / 10
bedømmelse
Siemens KG39EAI2OR specifikationer
| Generelle egenskaber | |
|---|---|
| typen | køleskabet |
| fryser | nedefra |
| Farve / belægningsmateriale | sølv / plast / metal |
| ledelse | elektronisk |
| Strømforbrug | klasse A + (307 kWh / år) |
| Antal kompressorer | 1 |
| Antal kameraer | 2 |
| Antal døre | 2 |
| Dimensioner (BxDxH) | 60x63x200 cm |
| kold | |
| Afrim fryseren | manual |
| Afrimning af kølebutikken | dryppesystem |
| Autonome køleopbevaring | op til 22 timer |
| Ferie tilstand | der er |
| Frysekraft | op til 9 kg / dag |
| udstilling | temperaturstigning - lys og lyd, åben dør - lys og lyd |
| Yderligere funktioner | superkøling, superfrysning, temperaturindikation |
| volumen | |
| Samlet volumen | 351 l |
| Køleskab kapacitet | 257 l |
| Frysevolumen | 94 l |
| Andre funktioner og funktioner | |
| udstilling | der er |
| Isgenerator | mangler |
| Hylde materiale | glas |
| Muligheden for at hænge døren | der er |
| Støjniveau | op til 38 dB |
| Klima klasse | N, SN, ST, T |
Siemens KG39EAI2OR er valgt i bedømmelse:
15 af de roligste køleskabe
