Siemens LI 67SA530 IX
Detaljeret information

9.9 / 10
bedømmelse
Siemens LI 67SA530 IX specifikationer
| Nøglefunktioner | |
|---|---|
| installation | indbygget garderobe |
| Dimensioner (HxWxD) | 43x60x29 cm |
| Indlejring bredde | 60 cm |
| Rørkanalens diameter | 150 mm |
| materiale | krop: metal |
| farve | tilfælde: sølv |
| Strømforbrug | 146 W |
| Motor nummer | 1 |
| Funktionalitet, ledelse | |
| Driftsformer | udledning / omsætning |
| Top præstation | 740 cu. m / h |
| Antal hastigheder | 3 |
| ledelse | mekanisk, trykknap |
| Intensiv tilstand | der er |
| belysning | LED lampe |
| Egenskaber | |
| filter | fedtvæv |
| Maksimal lydniveau | 55 dB |
Siemens LI 67SA530 IX er valgt til bedømmelse:
Top 10 køkkenhætter
