Skil 1840 LA
Detaljeret information

8.3 / 10
bedømmelse
Skil 1840 LA specifikationer
| Nøglefunktioner | |
|---|---|
| typen | lodret |
| Strømforbrug | 1300 watt |
| Rotationshastighed | 12000-28000 omdr./min |
| Skæreslag (fræsedybde) | 60 mm |
| Størrelsen af kolletter inkluderet | 6 mm, 8 mm |
| sål | støbt |
| Rotationshastighedstilpasning | der er |
| Drejende stop | der er |
| Præcis indstilling af fræsedybde | der er |
| Spindellås | der er |
| derudover | |
| Tilslut støvsugeren | der er |
| baggrundsbelysning | der er |
| Støjniveau | 84 dB |
| vægt | 3,8 kg |
| Komplet sæt | flad mundstykke, 6 og 8 mm hylsterchuck, guide, kopimaskine ring, nøgle |
Skil 1840 LA er valgt til vurdering:

Top 10 Milling
