Smart Baby Watch Q90
Detaljeret information

9.3 / 10
bedømmelse
Smart Baby Watch Q90 Funktioner
| Generelle egenskaber | |
|---|---|
| typen | børns smarte ure |
| Platform Support | Android, iOS |
| Meddelelser med visning eller svar | SMS |
| vibrationer | der er |
| Design og udseende | |
| Kropsmateriale | plast |
| Armbånd / Rem Materiale | silicone |
| Tidvisningsmetode | digital (elektronisk) |
| Juster armbåndets / stroppens længde | der er |
| Dimensioner (W × H × T) | 39x47x14 mm |
| udstilling | |
| Skærm tilstedeværelse | der er |
| typen | OLED, touch, baggrundsbelyst |
| diagonal | 1.22" |
| tilladelse | 240x240 |
| Antal pixels per inch (PPI) | 278 |
| Multimediefunktioner | |
| højttaler | der er |
| mikrofon | der er |
| Hovedtelefonstik | mangler |
| link | |
| Telefonopkald | eget SIM-kort |
| Mobil internet | 2G |
| SIM-kort type | micro SIM |
| navigation | GPS |
| grænseflader | Wi-Fi |
| Yderligere funktionalitet | |
| overvågning | sove kalorier |
| sensorer | accelerometer |
| mad | |
| batteri | fast Li-Polymer |
| Batterikapacitet | 400 mAh |
| Type opladerkontakt | micro USB |
| Yderligere oplysninger | positionssporing, rejsehistorie, SOS-knap, skjult opkaldsfunktion, meddelelse om udgang fra et tilladt område, opsamlingssensor, talemeddelelser, alarm, farvedisplay |
Smart Baby Watch Q90 er valgt i bedømmelse:

Top 10 kloge ure
