Smeg C7280F2P
Detaljeret information

9.7 / 10
bedømmelse
Smeg C7280F2P specifikationer
| Generelle egenskaber | |
|---|---|
| fryser | nedefra |
| Farve / belægningsmateriale | hvid / metal |
| ledelse | elektromekaniske |
| Strømforbrug | klasse A ++ (233 kWh / år) |
| Antal kompressorer | 1 |
| Antal kameraer | 2 |
| Antal døre | 2 |
| Dimensioner (BxDxH) | 54x54,9x177,2 cm |
| kold | |
| Afrim fryseren | manual |
| Afrimning af kølebutikken | dryppesystem |
| Autonome køleopbevaring | op til 22 timer |
| Frysekraft | op til 4 kg / dag |
| volumen | |
| Samlet volumen | 277 l |
| Køleskab kapacitet | 202 l " |
| Frysevolumen | 75 l |
| Andre funktioner og funktioner | |
| Isgenerator | mangler |
| Hylde materiale | glas |
| Muligheden for at hænge døren | der er |
| Støjniveau | op til 36 dB |
| Klima klasse | SN, T |
Smeg C7280F2P er valgt til bedømmelse:

12 bedste indbyggede køleskabe
