Smeg LSTA147S
Detaljeret information

9.9 / 10
bedømmelse
Smeg LSTA147S specifikationer
| Generelle egenskaber | |
|---|---|
| installation | indbygget |
| Download type | foran |
| Maksimal last af linned | 7 kg |
| tørring | der er (op til 4 kg) |
| ledelse | elektronisk (intelligent) |
| udstilling | har digital |
| Dimensioner (BxDxH) | 60x56x82 cm |
| Højde til indlejring | 82 cm |
| farve | hvid |
| Klasser af effektivitet og strømforbrug | |
| Energiklasse | A + |
| Vask effektivitetsklasse | En |
| Spin Performance Class | En |
| Energiforbrug | 0,17 kWh / kg |
| ekstraktion | |
| Spin hastighed | op til 1400 omdr./min |
| Spin hastighedsvalg | der er |
| Annuller Spin | der er |
| sikkerhed | |
| Beskyttelse mod vandlækage | samlede |
| Børnebeskyttelse | der er |
| Ubalance kontrol | der er |
| Skumniveau kontrol | der er |
| programmer | |
| Antal programmer | 15 |
| Uldvaskeprogram | der er |
| Særlige programmer | vask delikate stoffer, økonomisk vask, nattilstand, forhindring af knusning, vask sportstøj, vaskeprogram for blandede stoffer, superskylning, hurtig vask, forvask, program til fjernelse af pletter |
| Andre funktioner og funktioner | |
| Timer for at forsinke starten af vasken | der er |
| Tank materiale | plast |
| Indlæsning af luge | diameter 30 cm, åbning 180 grader |
| Støjniveau (vask / spin) | 56/72 dB |
| Yderligere funktioner | valg af vaske temperatur, slutningen af programsignalet |
| Yderligere oplysninger | skjorter |
Smeg LSTA147S er valgt til bedømmelse:

Placering af de bedste vaskemaskiner for kvalitet og pålidelighed
