Soler & Palau SILENT-100 CHZ
Detaljeret information

9.8 / 10
bedømmelse
Soler & Palau SILENT-100 CHZ Specifikationer
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| typen | sendeseddel |
| Arbejdsmekanisme | aksial |
| magt | 8 W |
| Luftudveksling | 95 cu. m / h |
| Kontrolventil | der er |
| Egenskaber og ledelse | |
| timeren | Der er en maksimal installationstid på 0,5 timer |
| Shutdown forsinkelse | der er |
| Fra forsinkelsestid | 2 - 20 min. |
| Højdejustering | ingen |
| ledelse | fugtighedsføler |
| Støjniveau | 27 dB |
| Vandtæt taske | ja |
| Egenskaber | |
| Kropsmateriale | plast |
| Indstil diameter | 100 mm |
| Yderligere oplysninger | farve - hvid, elektrisk sikkerhedsklasse II, strøm 230V 50Hz, hastighed 2400 r / min, kuglelejer, der ikke kræver vedligeholdelse |
| Dimensioner og vægt | |
| Dimensioner (BxHxD) | 15,8x15,8x8,4 cm |
| vægt | 0,57 kg |
Soler & Palau SILENT-100 CHZ er valgt til bedømmelse:

6 bedste badeværelse fans
