Sony CMT-SBT20
Detaljeret information

9.0 / 10
bedømmelse
Sony CMT-SBT20 Specifikationer
| Nøglefunktioner | |
|---|---|
| typen | mikro |
| Hovedenhed | single block system |
| Optisk drev | CD |
| lyd | |
| Højttalersæt | 2.0 |
| Total output power (RMS) | 12 W |
| equalizer | der er 6 forudindstillinger |
| akustik | |
| Power fronthøjttalere | 2x6 w |
| Optisk drev | |
| Indlæsning / mekanisk metode | 1 diskbakke |
| Understøttede medier | CD |
| radio | |
| radio | FM |
| FM tuning rækkevidde | 87,5-108 MHz |
| grænseflader | |
| grænseflader | USB Type A, Bluetooth |
| Vægt og dimensioner | |
| Hovedenhed | 170x133x222 mm, 1,30 kg |
| derudover | |
| Understøttede formater | MP3 |
| Yderligere oplysninger | NFC-support |
Sony CMT-SBT20 er valgt i bedømmelse:
Top 15 musikcentre
