Sony ICD-PX370
Detaljeret information

9.8 / 10
bedømmelse
Sony ICD-PX370 Specifikationer
| Nøglefunktioner | |
|---|---|
| typen | stemmeoptager |
| Antal optagelseskanaler | 1 (mono) |
| Hukommelsestype | indbygget + eksternt |
| Indbygget hukommelse | 4 GB |
| Hukommelseskortspalte | mikro sikker digital |
| LCD display | der er |
| Format support | MP3 |
| Indbygget højttaler | der er |
| Brug som et flashdrev | der er |
| rekord | |
| Optagelsesfrekvensområde | 50 - 20000 Hz |
| Stemmeaktiveringsfunktion | der er |
| Skift mikrofonens følsomhed | der er |
| Optagelse med forskellig kvalitet | der er |
| Antal stillinger | 5000 |
| tilslutning | |
| Opret forbindelse til computer | der er |
| grænseflader | USB 2.0 |
| Direkte USB-forbindelse | der er |
| Mikrofonindgang | der er |
| Hovedtelefon ud | der er |
| Informationsdisplay | |
| Batteriindikator | der er |
| Indikatorens resterende optagetid | der er |
| mad | |
| Arbejdstid | 57 timer |
| Type batterier | AAA |
| Antallet af batterier | 2 |
| Egenskaber | |
| funktioner | indeksering af hver indtastning, knaplås, pause, adgangskodebeskyttelse |
| design | |
| Kropsmateriale | plast |
| Dimensioner (W × H × T) | 38x114x19 mm |
| vægt | 74 g (uden batteri) |
| derudover | |
| Lace loop | der er |
Sony ICD-PX370 er valgt i bedømmelse:
Top 10 diktafon
