Sony ICD-UX560
Detaljeret information

9.6 / 10
bedømmelse
Sony ICD-UX560 Specifikationer
| Nøglefunktioner | |
|---|---|
| typen | stemmeoptager |
| Antal optagelseskanaler | 2 (stereo) |
| Maks. bitdybde / prøveudtagningshastighed | 16/44.1 |
| Hukommelsestype | indbygget + eksternt |
| Indbygget hukommelse | 4 GB |
| Hukommelseskortspalte | mikro sikker digital |
| LCD display | der er |
| Format support | MP3, WMA |
| rekord | |
| Optagelsesformat | MP3 / PCM |
| Stemmeaktiveringsfunktion | der er |
| Skift mikrofonens følsomhed | der er |
| Optagelse med forskellig kvalitet | der er |
| Maksimal optagetid | 159 h |
| Antal stillinger | 5000 |
| tilslutning | |
| Opret forbindelse til computer | der er |
| grænseflader | USB 2.0 |
| Direkte USB-forbindelse | der er |
| Mikrofonindgang | der er |
| Hovedtelefon ud | der er |
| Informationsdisplay | |
| Batteriindikator | der er |
| Indikatorens resterende optagetid | der er |
| mad | |
| Arbejdstid | 27 timer |
| Type batterier | eget li-ion |
| Antallet af batterier | 1 |
| USB opladning | der er |
| Egenskaber | |
| funktioner | equalizer, ur, indeksering af hver post, knappelås, pause |
| design | |
| Kropsmateriale | metal |
| Dimensioner (W × H × T) | 37x102x11 mm |
| vægt | 52 g (med batteri) |
| derudover | |
| Lace loop | der er |
Sony ICD-UX560 er valgt i bedømmelse:
Top 10 diktafon
