ocjene izbor Nove tehnologije recenzije

Huawei Mediapad T3 7.0

Detaljne informacije
9.3 / 10
klijenata

Specifikacije Huawei Mediapad T3 7.0

sistem
Operativni sustav Android 7.0
procesor Spreadtrum SC7731G 1300 MHz
Broj jezgri 4
Računalna jezgra Cortex-A7
Tehnički proces 28 nm
Interna memorija 16 GB
ram memorija 2 GB DDR3
Utor za memorijsku karticu tu je, microSDXC, do 128 GB
prikaz
prikaz 7 ", 1024x600
Široki zaslon da
Vrsta zaslona TFT IPS, sjajan
Zaslon osjetljiv na dodir kapacitivni multitouch
Broj piksela po inču (PPI) 170
Video procesor Mali-450 MP4
Bežična komunikacija
Wi-Fi podrška postoji Wi-Fi 802.11n, WiFi Direct
Bluetooth podrška imate Bluetooth 4.0, A2DP
Vrsta SIM kartice nano SIM
Broj SIM kartica 1
Mobilne komunikacije 3G, EDGE, GPRS, GSM900, GSM1800, GSM1900
kamera
Stražnja kamera ima 2 megapiksela
Prednja kamera ima 2 megapiksela
zvuk
Ugrađeni zvučnik postoji
Ugrađeni mikrofon postoji
funkcionalnost
GPS da, s A-GPS podrškom
Automatska orijentacija zaslona postoji
senzori brzinomjer
Podrška za format
zvučni AAC, WAV, OGG, FLAC, MP3
video MKV, MOV, MP4
veza
Vrsta priključka za punjenje mikro usb
USB veza s računalom postoji
Spajanje vanjskih uređaja putem USB-a neobavezan
Audio / izlaz za slušalice ima 3,5 mm
hrana
Kapacitet baterije 4100 mAh
USB punjenje postoji
Dimenzije i težina
Dimenzije (DxŠxD) 187,6x103,7x8,6 mm
težina 265 g
Dodatne informacije
Materijal tijela metalni

Mišljenje o Huawei Mediapad T3 7.0

procjena 4
prednosti: Izvrsna matrica i meka boja. Uz duže čitanje, moje oči ne boli, što je za mene iznimno važno. Kvalitetan zvuk je dobra slika. Snažno - provjerava dijete.
nedostaci: Sklizak zbog čeličnog stražnjeg poklopca - sada i onda nastoji izvući iz ruke.
komentar: Neke beskorisne aplikacije iz osnovnog seta ne mogu se ukloniti, ali memorija je duga. Iako je stara ploča bila ista i problemi s pamćenjem nisu se pojavili. Sve nove aplikacije instaliram na memorijsku karticu, ali sada ih se ne može ažurirati zbog nedostatka prostora na glavnom memorijskom modulu. Prvog dana, sustav je zahtijevao ažuriranje, ali nije mogao, jer navodno nije imao dovoljno prostora, ali je još uvijek tu. Morao sam deaktivirati ovu funkciju zbog beskorisnosti. Nije odmah uočeno, ali problem je bio u početku: nema prijava iz prijava ili ponekad dolaze vrlo kasno. Provjerava se ne nalaze li se na crnoj listi bilo gdje na popisu, a na početku ih nema što blokirati. Stabilna su samo slova s ​​gmailom, ali ako proširite gornju ladicu kako biste pročitali kratki opis slova, ona nestaje i morate unijeti aplikaciju. VK, SMS, Viber, Skype, igre - sve se ignorira. Mislim da se pripisuje službi, očito, sustavno.
Linet 22. ožujka 2018
procjena 5
prednosti: Kamera nije najgora, kao što su 2 megapiksela i na prednjoj i stražnjoj strani, ali je pri dnevnoj svjetlosti lijepa.
Baterija se zadržava jedan dan, pod uvjetom da je uključena najjača svjetlina i Wi-Fi
Sve igre idu uz prasak!
Unatoč činjenici da 1 GB RAM-a, tablet radi brzo, ne tupit i ne usporava
Dizajn mi se jako sviđa
Cool, da bez izbornika, ali to ne ometa, čak i tako je više zgodan, antivirusni je izgrađen u
Savjetujem svima !!!
nedostaci: 8 GB zasigurno nije dovoljno, ali ako za njega kupite 16 GB memorijsku karticu, nema više mana
komentar: Koristim tjedan, sve je u redu.
Lena 17. siječnja 2018
procjena 4
prednosti: * Poznati pouzdani brand.
* Čak i uz tako nisku rezoluciju (1024x600) i ne visoku gustoću piksela (170 PPI) Izgleda mnogo bolje i ugodnije u odnosu na manje poznate marke koje imaju rezoluciju od 1280 * 800. Boje sočne, prirodne. Dobra matrica. Po zadanom je instalirano malo smeće softvera. Još ne bi bilo Google trasha, pa bi općenito bilo šik.
* Nije loša baterija. Na dan penjanja na internet dovoljno.
* Pa plesti.
nedostaci: * Vrlo malo memorije (čak i za taj novac želim 16 Gb).
* Vrlo debeli minus za činjenicu da je uređaj vrlo sklizak, svi se trude izvući iz ruku i srušiti se na pod.
* Nije osjetljivo na dodir. Ponekad je potrebno nekoliko puta probiti isti gumb.
* Tupi WI-FI
* Nema mogućnosti instaliranja SIM kartice, tako da nećete moći pristupiti mobilnom internetu i pozvati nekoga.
* Beskorisno za provjeru fotoaparata.
komentar: Kupio sam ovaj tablet za sebe, za kućnu upotrebu (surfanje Internetom, čitanje knjiga, gledanje TV-a i filmova. Slučaj je plastičan, ne metal, kao što je netko napisao. Malo uzrujan osjetljivi zaslon, ali u cjelini sam zadovoljan tabletom.
glasseye 13. siječnja 2018
procjena 5
prednosti: Izdržljivo metalno kućište.
Moderan izgled.
Kompaktne dimenzije i izvrsna ergonomija.
Vrlo mala cijena.
Kvalitetan softver.
nedostaci: Nije najviša izvedba.
Nema LTE i 3G.
komentar: Kupio sam 1 prvi na prosvjed sljedeći dan sam trčao za 2 sekunde za moju omiljenu kupnju vrlo zadovoljan
F.A.B.I.S 17. prosinca 2017
procjena 5
prednosti: 1. Zaslon je prikladan za ugodno: gledanje filmova, čitanje
2. Staklo na zaslonu umjesto plastike
3. Huawei ljuska je vrlo udobna
4. Možete prilagoditi potrošnju energije tako da je tableta dovoljna za 3 dana s 2-3 sata čitanja dnevno
5. Stabilno trčanje, dovoljno glatko
6. Izvrsna gradnja
nedostaci: 1. Kamera
2. Željezo (apsolutno nije prikladno za zahtjevne igre)
3. Interna memorija. Napisao 8 GB memorije, zapravo vidi sustav od oko 3,9 GB od čega je bilo dostupno samo oko 1 GB. Nije jasno zašto, ali je odlučeno kupnjom sd kartice
4. Baterija na 3100 mA / h je premala, ali je ručna potrošnja energije optimizirana.
komentar: Unatoč svim svojim manama vrlo dobar tablet, skupština je divna
U smislu odnosa cijene i kvalitete u ovom segmentu, jedan od najboljih
Ako vam je potrebna tableta koja je lijepo koristiti do 5000r, ali maksimalni učinak nije potreban, onda je to najbolja opcija
ichega 17. listopada 2017
procjena 5
prednosti: cijena
funkcionalnost
kućište
nedostaci: Malo sjećanja
komentar: Kupio sam dijete za igre. Svojom se funkcijom nosio s praskom. Osobito je zadovoljan prisutnošću roditeljske kontrole. Razlučivost zaslona može se gledati, za razliku od drugih modela u ovoj cjenovnoj kategoriji. Osim toga, nema SIM kartice, bez koje je teško pronaći tablet. Općenito za dijete je idealna opcija.
Irene 24. srpnja 2017
procjena 4
prednosti: Kvalitetna montaža
Elegantan izgled
Lako, udobno u rukama
Dobra slika i zvuk (za klasu)
Izvrsna vrijednost: funkcionalnost cijene
nedostaci: Još nije otkriveno
komentar: Kupilo ga je dijete prvog razreda uglavnom za zabavu (karikature, igre) i za razvojne programe.
Djeca su oduševljena.
DimDim 2. srpnja 2017
Huawei Mediapad T3 7.0 je odabran u ocjeni:
6 najbolje Tablete od 7 inča

ocjene

izbor

Nove tehnologije