ocjene izbor Nove tehnologije recenzije

Huawei Mediapad T3 8.0

Detaljne informacije

Značajke Huawei Mediapad T3 8.0

sistem
Operativni sustav Android 7.0
procesor Qualcomm Snapdragon 425 1400 MHz
Broj jezgri 4
Računalna jezgra Cortex-A53
Tehnički proces 28 nm
Interna memorija 16 GB
ram memorija 2 GB DDR3
Utor za memorijsku karticu tu je, microSDXC, do 128 GB
prikaz
prikaz 8 ", 1280x800
Široki zaslon da
Vrsta zaslona TFT IPS, sjajan
Zaslon osjetljiv na dodir kapacitivni multitouch
Broj piksela po inču (PPI) 170
Video procesor Adreno 308
Bežična komunikacija
Wi-Fi podrška postoji Wi-Fi 802.11n, WiFi Direct
Bluetooth podrška imate Bluetooth 4.0, A2DP
Mobilne komunikacije 3G, LTE (pojas 1, 3, 5, 19, 7, 8, 20, 38, 39, 40, 41)
kamera
Stražnja kamera ima 5 megapiksela
Značajke stražnje kamere autofokus
Prednja kamera ima 2 megapiksela
zvuk
Ugrađeni zvučnik postoji
Ugrađeni mikrofon postoji
funkcionalnost
GPS da, s A-GPS podrškom
GLONASS postoji
Automatska orijentacija zaslona postoji
senzori brzinomjer
Podrška za format
zvučni AAC, WAV, OGG, FLAC, MP3
video MKV, MOV, MP4
veza
Vrsta priključka za punjenje mikro usb
USB veza s računalom postoji
Spajanje vanjskih uređaja putem USB-a neobavezan
Audio / izlaz za slušalice ima 3,5 mm
hrana
Kapacitet baterije 4800 mAh
Dimenzije i težina
Dimenzije (DxŠxD) 211x124.7x8 mm
težina 350 g
Dodatne informacije
Materijal tijela metalni
Godina objave 2017

Otkrijte Huawei Mediapad T3 8.0

procjena 5
prednosti: Kvaliteta izrade, bez zračnosti, metalni stražnji poklopac, Wi Fi se brzo spaja, dobro hvata, igre idu dobro, 2GB RAM-a, brzo se puni, drži punjenje dobro, nije primijetio zaostajanje pri radu, ne stavljajte tablet previše.
nedostaci: Priključak za punjenje je na dnu, na starom je tabletu bio na vrhu, zbog toga je neprikladno držati tablet, ne možete ga držati jednom rukom, morate držati nešto lijevom rukom, neugodno je, neugodno je, utrnuto je i neugodno je stavi zbog činjenice da je žica savijena, sada drugi minus koji je povezan s prvim, htio sam okrenuti tablet naopako, mislio sam da riješim problem i figushki, okrenite se samo desno i lijevo, čak i minus kada okrećete tablet na svojoj strani, na primjer u igri ili gledajući video , gumbima za izlaz i .d ostati u jednom položaju, a ne premjestiti na stranu, zbog toga stalno imati izgolyatsya na Asus i mogao pretvoriti gumbe tableta kako vam se sviđa i preselio.
komentar: Ako ne bi ulazni za punjenje od dna, onda je potpuno savršena tableta s malim minusima.
Općenito, tablet je zadovoljan, u smislu rada koji odgovara, što sam htio.
Shilov Dmitry 26. siječnja 2018
procjena 5
prednosti: Svježe 7 Android, native ljuska je vrlo udobna.
1 autonomija
2 cijena
3 izvedbe
4 zaslon
5 unaprijed instaliranih korisnih programa
6 nedostatak "smeća"
7 Dostupnost OTG funkcije
nedostaci: previše glasno
nema nfs
komentar: Nakon smrti moje omiljene ploče, Asus (koji je živio 4,5 godina) kupio je ovo čudo kineske industrije.
1. Autonomija je izvrsna. U aktivnom preuzimanju (Internet, filmovi, igre) lako će živjeti dva dana. U stanju mirovanja energija se gotovo ne troši - za taj ogromni + Jednom kad sam ovako ležao 5 dana - bilo je potrebno 5 posto naknade. Klasa!
2. Za cijenu izvan konkurencije)
3 i 4. Odzivnost pri pritisku na trenutak (postoji zaštitno staklo) ne visi. Zaslon je sočan, svijetao. Postoji način zaštite očiju - uvijek je aktiviran za mene. O igri. Imam - epske ptice, Hill Climb 2, Vector, Need for Speed ​​no Limits. Sve ovo ide dobro.
5. Vrlo zadovoljni s prisutnošću unaprijed instaliranog paketa riječi, exl, powerpoint. Na računalu se tekstovi prepoznaju kao izvorni:
6. Pišu o hrpi dodatnih unaprijed instaliranih programa. Ne znam. Ako je samo puno Google - filmova, igara. I sve ostalo je sasvim nužno za sebe.
7. Prisutnost OTG podrške učinila me izuzetno sretnom.Kroz poseban kabel, koji sam imao još od prvog tableta (Asus nije podržao ovu funkciju), povezao sam tvrdi disk od 750 GB s kolekcijom kinosheka - odmah sam je prepoznao i povukao čak i bez spajanja na mrežu. Provjereno! Spojite tipkovnicu - također radi.
Rezultat.
Nisam za plaćanje desetaka tisuća rubalja za prijenosnu opremu. Ova tableta za 10 milijuna u potpunosti zadovoljava potrebe modernog kupca.
Razmišljam o kupnji Huaweija kao drugog telefona (glavnog Windows telefona).
Panuškina Irina 8. siječnja 2018
procjena 4
prednosti: Dobar tablet za cijenu!

- Dugo drži bateriju, brzo se puni
- Dobar ekran
- Laka težina, dobar materijal za tijelo
- postoji način očuvanja vida (utišava bijelo svjetlo zaslona - kao što je noćna smjena na iPhoneu)
nedostaci: Naravno, proračunski model nije bio bez nedostataka:
- Najosnovnije - grubo podešavanje glasnoće zvučnika. To jest, na 1 bod, glasnoća odmah vrišti, i dodaje volumen na puno. Usput, na prednjoj ploči se nalazi jedan zvučnik (1 zvučnik po uhu i zvonu)
- Nema automatskog podešavanja svjetline zaslona
- Ponekad se zamrzne kada okrenete zaslon, dugo razmišljate što treba učiniti)
- Gumb je uključen i glasnoća je gruba - ističe se kao na porculanskom telefonu za 2 tisuće (ne utječe na funkcionalnost)
komentar: Preporučujem kupiti! Za pregledavanje Interneta i karikatura savršeno se uklapa!
Kononenko Kirill 10. prosinca 2017
procjena 5
prednosti: Izvrsna kvaliteta izrade, metalno kućište, savršeno hvata mrežu i GPS, dugo zadržava punjenje, uopće ne usporava, ugodan je po težini, poput monolita je ravan.
nedostaci: Prilično brand ekran, morate staviti film ili staklo, inače će se brzo izgrebati. Više se nemojte žaliti, osobito cijena.
komentar: Vrlo zadovoljan s ovom tabletom, vrlo pametan, apsolutno ne grije (jer metalni slučaj - kao rezultat dobro hladi). Kupio sam za gledanje filmova, surfanje na internetu i kao GPS navigator i savršeno se nosim s tim zadacima, bez zamora i friza. Kupio sam za 10500 str. Za ovu cijenu, to je jednostavno savršeno. Također sam kupio izvorni pokrov za to. Općenito, ja sam zadovoljan, preporučujem svima koji žele dobar stroj i ne žele izlagati previše lave.
Glazkov Ivan 21. rujna 2017
procjena 5
prednosti: Veliki zaslon s sasvim prihvatljivom slikom. Podešavanjem svjetline u čitaču možete čitati u potpunom mraku, a crna pozadina ne svijetli, što je sjajno. Dobar zvučnik - dovoljno glasnoća i jasnoća za audioknjige i razgovore. Odličan mikrofon - sugovornik u Skypeu dobro čuje s udaljenosti od 1m (nisam pokušao dalje). Softver treće strane je, ali ne i neugodno svojom količinom i opsesijom. Veliki Wi-Fi, gdje je Lenovo telefon izgubio signal, ovaj prikazuje 4 podjele od 5.
nedostaci: Nema automatskog podešavanja svjetline. Lagano usporava prebacivanje s glasovnog unosa na tipkovnicu. Punjenje je uključilo 1A, ne naplaćuje se brzo, ali ne jako dugo. Zaslon, kao što je već napisano, brzo zalyapyvaetsya, s izravnim pogledom na to, to nije vidljiv i ne ometa čitanje slike.
Na fotoaparatu nema bljeskalice, zašto se rijetko stavljaju na tablete ...
komentar: Sviđa mi se. Osjećaj kvalitetnih stvari, što je lijepo.
Džep traperica i bočni džep jakne smješteni su u stražnjem dijelu, ali su oboje odgođeni. Općenito, on je velik. Pogodno je držati jednu ruku, ali morate je kontrolirati s dvije ruke. S druge strane, veliki zaslon, u usporedbi s telefonom, dodaje praktičnost u tipkanju i uređivanju teksta. Stvarno mi se sviđa glasovni unos, prepoznaje se s pogreškama i treba ga kasnije urediti, ali ispada brže nego tipkati na zaslonskoj tipkovnici.
Kupio sam ga kako bih zamijenio telefon, nadam se da može zamijeniti čitač elektroničkom tintom.
18. rujna 2017
Huawei Mediapad T3 8.0 odabran je u ocjeni:
9 najbolje Tablete od 8 inča

ocjene

izbor

Nove tehnologije