ocjene izbor Nove tehnologije recenzije

Oriel 963 (DVB-T2)

Detaljne informacije

Specifikacije Oriel 963 (DVB-T2)

Opće karakteristike
vrsta digitalni TV tuner
izvršenje vanjski
Vrsta veze samostalan
Snimanje videozapisa ne
FM tuner ne
Značajke videozapisa
HD podrška ne
Izlazni video format 4:3, 16:9
Digitalni standardi DVB-T, DVB-T2
Ulazi i izlazi
izlazi audio, HDMI, scart
FireWire ne
Ostale značajke i mogućnosti
teletekst postoji
Snimanje pomoću timera postoji
Odgođeni način rada postoji
Dodatne informacije
Daljinski upravljač postoji
Značajke USB 2.0 s podrškom za pisanje; koaksijalni digitalni audio izlaz; roditeljski ključ, pregledavanje fotografija, gledanje video datoteka; DOLBY DIGITAL podrška; metalna kutija

Ocjene za Oriel 963 (DVB-T2) \ t

procjena 5
prednosti: Izvrstan, lako prilagodljiv tuner. Lijepa slika. Metalni kovčeg. Ne grije se. Intuitivni izbornik. Osjetljivi tuner.
nedostaci: To su NE!
komentar: Pročitao sam mnogo testova, usporedbi i recenzija. Odlučio sam ostati na ovom modelu. Ne koliko žalim. Odaberite najbolje. Želim odmah reći o slici "SOAP". Koji bi trebao biti prisutan na ovom tuneru. Imam ga NE. Vrlo jasna slika. Čak i uz jasnoću na TV-u 50%. Sada o samoj opremi: TV "Samsung 28" serije 4 HD LED UE28F4000AW, HDMI kabel Philips SWV3430S / 10 1.0 metar, tuner Oriei 963, antenski valni kanal (UHF) 11 elemenata (vanjski) pasivni. Smjer za Ostankino (44 km.) Snaga i kvaliteta signala prema (tuner Oriel 963) 99%. Čak je i pripremljeno pojačalo jarbola AB 011 "TERRA" UHF (DVB-T2). Ali on nije bio potreban. Nakon gledanja televizije u digitalnom DVB-T2 signalu. Za sebe sam odlučio da u moskovskoj regiji, ploče poput "TRI BOJE" nisu potrebne. Sretno svima u odabiru tunera. Nadam se da će moje iskustvo i pregled pomoći nekome.
Doroshenko Gennady 12. travnja 2015, Balashikha Iskustvo: manje od mjesec dana
procjena 5
prednosti: Izvrstan model, brzo postavljanje, dobra kvaliteta izrade, 20 kanala na javnoj anteni. Sve je intuitivno!
nedostaci: nije otkriveno
komentar: Preporučujem. ne grije
Andreev Vladimir 12. veljače 2015, Vsevolozhsk Iskustvo: manje od mjesec dana
procjena 5
prednosti: Željezo kućište, ugodno izgleda daljinski, brzi izbornik, dobre kvalitete slike
nedostaci: Još nije vidio
komentar: U usporedbi s drugim, mlađim modelima, oriel prijemnici su izvrsna i funkcionalna konzola, kao i zaslon s trenutnim vremenom. Cijena je sasvim primjerena u usporedbi s drugim prijemnicima.
Pozdnyakov Denis 9. veljače 2015, St. Petersburg Iskustvo: nekoliko mjeseci
procjena 5
prednosti: Izvrsna kvaliteta prijema. Glasnoća daljinskog tunera je regulirana. Na daljinskom upravljaču nalazi se zasebni gumb za prebacivanje na usb. Kada kliknete na gumb "ok", prikazuje se cijeli popis kanala, možete ići na drugi kanal po imenu. Elegantan daljinski upravljač. U stanju čekanja prikazuje se sat koji se konfigurira automatski, bez vašeg sudjelovanja.
nedostaci: Malo "zviždaljke", ali od 4 metra više se ne čuje, ne ometa spavanje. Nije reproduciran videozapis s nastavkom .mov (većina mojih kućnih videozapisa). Prvi tuner nije htio slušati daljinski upravljač, a nije imao vremena za podešavanje kanala. Problem je riješen zamjenom.
komentar: Sjajan model. Uzeo je da da, jer svi dmv kanali analognog TV-a se primaju s bukom i smetnjama. Vikendica na raskrižju 1. betonke i Volokolamka, u dolini. Antena - aktivna mreža. Ovaj tuner prima sve kanale izvrsne kvalitete.
4. veljače 2015, Moskva Iskustvo: manje od mjesec dana
procjena 4
prednosti: Prekrasna konzola, s brzim prebacivanjem kanala, visokom osjetljivošću, jednostavnim i pristupačnim izbornikom, s jasnom slikom, elegantnim dizajnom, metalnim kućištem, prekrasnim daljinskim upravljačem, konzola se ne zagrijava tijekom rada.
nedostaci: Media player ne reproducira filmove s običnim stereo zapisom (PCM), iako je ova opcija naznačena u putovnici. Nadamo se da će u softverskom ažuriranju programeri otkloniti ovaj kvar, a onda možete sigurno staviti 5
3. veljače 2015, Volgograd Iskustvo: nekoliko mjeseci
procjena 5
prednosti: Izvrsni prefiks, kanali se brzo prebacuju, a sveprisutni tvrdi disk za 500 giga reproducira se bez problema.
nedostaci: Ne minusi, nego cavils - lagano squeaks u stanju čekanja, koji noću, u tišini, može naprezanje malo). Izbornik u dijelu EPG-EPG-a ne može pregledati programski vodič bez mijenjanja kanala, izbornik je bolji u tom pogledu
komentar: Za 4 mjeseca korištenja glitches i grijanje ne promatrati, to radi svaki dan, prijem je 99%, imam nešto za usporedbu s globo 100 i kaskade 2101. Preporučujem Oriel 963, pristojan uređaj.
Ushakov Sergej 31. siječnja 2015 Iskustvo: manje od mjesec dana
procjena 5
prednosti: Siguran prijem svih kanala na uobičajenu unutarnju antenu na periferiji grada. Brzo pretraživanje bez problema. Zgodan, snažan daljinski upravljač sa standardnim AAA baterijama. Posebno je kupio ovaj model nakon što ga je usporedio s najpopularnijim, prikladnim za cijenu i pročitao recenzije. Nije pogrešno.
nedostaci: Želio bih i dalje, daljinski upravljač bio je čak i malo veći, iako je već veći od njegovih kolega. Izbornik media player može olakšati rad.
komentar: Izvrsna kvaliteta slike, izvrsna snimka na flash pogonu. Podržava vanjske medije do 500 GB. Dvosatni film će nakon snimanja biti približno 6 GB. Prikaz zapisa na računalu sa sustavom Windows 7 - nema problema.
Naskatov Nikolay 24. prosinca 2014, Orao Iskustvo: manje od mjesec dana
procjena 5
prednosti: Metalni blok. kućište nije grijano, najudobniji daljinski upravljač u rasponu modela Oriel konzola, dobar tuner, dobra izrada, istovremena prisutnost SCART i 3RSA izlaza, prisutnost semafora sa satom na prednjoj ploči.
nedostaci: Kao media player - slab. Ne čita sve formate videozapisa. Prema ovom pokazatelju, on je inferiorniji od modela "Oriel 910", koji reproducira mnogo veći broj video formata. Blago vidljivo škripanje unutar kućišta uređaja, uključeno u utičnicu. Ali u tri koraka više se ne čuje, pa se ne muči. Nedostatak priključnih kabela uključen.
komentar: Kao digitalni tuner - najbolji u cijeloj liniji Oriela. U gradu se čak dobiva reflektirani signal na domaćoj UHF anteni s žice. Na 30 km od grada, antena zahtijeva malo preciznije ugađanje, ali ipak uhvati signal bez problema. Rad na većoj udaljenosti od repetitora još nije provjeren. Takve su prefiksi držali mnogi njegovi prijatelji. Svi su bili vrlo zadovoljni. 8 komada takvih tunera već je prošlo kroz moje ruke. Još nema braka. Što se tiče mogućnosti snimanja TV emisija preko USB-a, priznajem da još nisam probala, jer nije bilo potrebe.
Ako je ovaj model imao snažniji i svejedniji media player (barem kao Oriel-910), onda bi bilo moguće ocijeniti 5+.
A ako je Oriel još izdao model s VGA izlazom (za računalni monitor), mogli bi imati spomenik podignut tijekom svog životnog vijeka.
22. studenog 2014, St. Petersburg Iskustvo: nekoliko mjeseci
procjena 5
prednosti: Jučer sam kupio Oriel 963. Ušla sam na 20 digitalnih kanala u automatskom načinu rada. Kvaliteta slike na TV-u je izvrsna. Pokrenite vanjsku antenu
nedostaci: Nije otkrio
komentar: Uređaj je izveden u metalnom kućištu i vrlo kvalitetno. U načinu rada isključeno, prikazuje vrijeme.
21. studenog 2014, Istra Iskustvo: manje od mjesec dana
procjena 5
prednosti: Na slabim razinama signala (~ 40%), kvaliteta je 75-80%. AC3 kodek.
nedostaci: Nisam pronašao
komentar: Pogledao sam ga dok sam ga instalirao, ali sudeći po tome što me vlasnici opreme nisu zvali mjesec dana nakon instalacije, sve je u redu!
alikb05 13. listopada 2014, St. Petersburg Iskustvo: manje od mjesec dana
Oriel 963 (DVB-T2) je odabran prema ocjeni:
12 najbolje TV prijemnici

ocjene

izbor

Nove tehnologije