ocjene izbor Nove tehnologije recenzije

Samsung Galaxy Tab S3 9.7 SM-T825

Detaljne informacije
9.5 / 10
klijenata

Značajke Samsung Galaxy Tab S3 9.7 SM-T825

sistem
Operativni sustav Android 7.1
procesor Qualcomm Snapdragon 820 2150 MHz
Broj jezgri 4
Računalna jezgra Kryo
Tehnički proces 14 nm
Interna memorija 32 GB
ram memorija 4 GB LPDDR4
Utor za memorijsku karticu tu je microSDXC
prikaz
prikaz 9,7 ", 2048x1536
Široki zaslon ne
Vrsta zaslona Super AMOLED, sjajan
Zaslon osjetljiv na dodir kapacitivni multitouch
Broj piksela po inču (PPI) 264
Video procesor Adreno 530
Bežična komunikacija
Wi-Fi podrška postoji Wi-Fi 802.11ac, WiFi Direct, DLNA
Bluetooth podrška je, Bluetooth 4.2, A2DP
Radite u načinu mobitela postoji
Vrsta SIM kartice nano SIM
Broj SIM kartica 1
Mobilne komunikacije 3G, EDGE, HSDPA, HSUPA, HSPA +, GPRS, LTE
kamera
Stražnja kamera ima 13 megapiksela
Značajke stražnje kamere bljeskalica, autofokus
Prednja kamera ima 5 megapiksela
zvuk
Ugrađeni zvučnici imaju stereo zvuk
Ugrađeni mikrofon postoji
funkcionalnost
GPS da, s A-GPS podrškom
GLONASS postoji
Automatska orijentacija zaslona postoji
senzori akcelerometar, žiroskop, kompas, senzor blizine, senzor svjetla
Qwerty tipkovnica neobavezan
Podrška za format
zvučni AAC, WMA, WAV, OGG, FLAC, MP3
video WMV, MKV, MP4
veza
Vrsta priključka za punjenje USB-C
USB veza s računalom postoji
Spajanje vanjskih uređaja putem USB-a neobavezan
USB 3.1 Tip-C postoji
MHL podrška postoji
Audio / izlaz za slušalice ima 3,5 mm
Priključak za priključnu stanicu postoji
hrana
Radno vrijeme (videozapis) 12 h
Kapacitet baterije 6000 mAh
Dimenzije i težina
Dimenzije (DxŠxD) 237,3x169x6 mm
težina 429 g
Dodatne informacije
Materijal tijela plastika
Stylus uključen postoji
Značajke 2 jezgre s frekvencijom od 2,15 GHz i 2 jezgre - 1,6 GHz; Podržava M4V, 3GP, 3G2, ASF, AVI, FLV, WEBM, M4A, 3GA, OGA, AMR, AWB, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA formate
Datum objave Veljača 2017
Godina objave 2017

Samsung Galaxy Tab S3 9.7 SM-T825

procjena 5
prednosti: Olovka S-Pen uključena, 4 zvučnika, mala težina, svijetli i oštri zaslon, performanse
nedostaci: Cijena, staklo natrag, unaprijed instalirane Samsung aplikacije
komentar: Tableta je kupljena prvenstveno za crtanje. Pen S-Pen je vrlo udoban za korištenje, idealno leži u ruci, ima izvrsnu osjetljivost, laganu i vrlo ugodnu na dodir. Položaj gumba je pomalo neugodan kada se jako pritisne, ali naviknete se na njega. Veličina olovke za malu ruku je idealna, za velike ruke može biti premala. Glavni nedostatak olovke je nemogućnost redovitim isključivanjem tzv. AirCommand: kada kliknete na gumb, izlazi brzi pristup aplikacijama. To otežava preraspodjelu gumba u aplikacijama za crtanje. U Trgovini Play postoji aplikacija koja, bez korijena, omogućuje vam da onemogućite ovu značajku, ali ona je plaćena.
Performanse tableta omogućuju vam da uključite renderovanje s dvostrukom rezolucijom u emulatorima, obično povlače igre, daju do 80 slojeva kada crtate u ArtFlowu i Autodesk Sketchbook u izvornoj razlučivosti tableta. Nema zastoja kod crtanja sa složenim četkama ili u visokoj rezoluciji. Video u visokoj rezoluciji također ide besprijekorno.
Tablet radi duže vrijeme bez punjenja (dan i pol) i brzo se puni. Crtanje aplikacija, međutim, vrlo brzo pojesti bateriju, ali takav je život. S obzirom na malu težinu tableta, nisam očekivao ništa više od baterije - radi savršeno.
Težina tableta omogućuje vam da je držite jednom rukom, iako u dvije ruke, naravno, ugodnije.
Elric Edward 22. travnja 2018
procjena 4
prednosti: - Najbolji tablet na Android u ovom trenutku.
- Popravljena većina nedostataka Tab S2.
- S-Pen u kompletu, koji vam omogućuje da koristite uređaj kao grafičku tabletu, samo pada na male UI kontrole. Osim toga, olovka omogućuje kontrolu pokazivača miša (mala točka na zaslonu), omogućuje vam da vidite tipke na gumbima, otvorite padajuće izbornike na mjestima kada lebdite - neće raditi s prstom.
- Vrlo svijetao zaslon s optimalnim omjerom slike, tako da se tablet ne čini izduženim, poput modela sa zaslonom 16: 9. Za internet i igre koje je potrebno. Rijetko gledam filmove, tako da crni bendovi nisu kritični.
- Dobre kamere, bljesak.
nedostaci: - Cijena.
- Mala količina interne memorije. Ista tableta, barem treba biti 64 GB.
- Mehanički početni gumb. U usporedbi s dodirom, ovaj zahtijeva uporabu sile za pritiskanje, dok je pritisnut jednim klikom. Ako je moguće, pokušavam ga ne koristiti.
- Prosječna funkcionalnost firmware-a. U usporedbi s LG-om, postoji nekoliko postavki. Na primjer, standardni pokretač vam ne dopušta čak ni pomicanje gumba izbornika - uvijek će biti s desne strane. Standardne aplikacije imaju vrlo malo postavki, čak i osvjetljenje gumba može se konfigurirati samo pomoću aplikacije treće strane. Pa, samo jedna stvar: bez ponovnog pokretanja, možete podesiti skalu zaslona, ​​postoji mnogo opcija.
- Na standardnoj virtualnoj tipkovnici ruska su slova mala u usporedbi s latiničnim znakovima.
- Orijentacija portreta. Zbog toga postoje još dva nedostatka: neuspješna lokacija stražnje kamere, prilikom snimanja videozapisa lako je zatvoriti fotoaparat prstima, a uređaj zajedno s originalnim kućištem teži. Držeći se s obje ruke, često možete slučajno pritisnuti tipku "natrag" (dobro, u načinu igre možete zaključati gumbe).
- Nije prijateljski s USB 3.0. Ne tako davno sam posebno kupio podatkovni kabel. Uz telefon sve radi dobro, ali s ovim uređajem. Prilikom kopiranja datoteke na uređaj, sustav piše da je uređaj nedostupan / onemogućen. Ponovno spojen na USB 2.0 priključak - problem je riješen.
komentar: Dugo sam tražio tablet na Androidu na vrhu žlijezde. Nažalost, izbor uređaja je sada mali. Isprva sam htio uzeti Huawei MediaPad M3, ali nije odgovarao njegovom neuspješnom firmware-u. Nakon toga sam namjeravao uzeti Tab S2, ali nisam volio njegov dizajn i druge nedostatke.
Onda sam pronašao ovaj uređaj, ali zbog njegove izvorne cijene, izbacio sam ga s popisa. Vidjevši da je cijena sišla s neba, shvatio sam: moramo ga uzeti. Zadovoljan sam kupnjom, tijekom korištenja nisam otkrio nikakve značajne nedostatke. Privukla me prisutnost S-Pen-a, htjela sam testirati uređaj kao crtež.

Ne mislim da moderni pametni telefoni mogu zamijeniti tablete. Na velikom ekranu je ugodno vidjeti punu verziju stranica za PC; prikladan je za unos teksta kada su na tipkovnici na zaslonu velike tipke; Preglednik ima traku s karticama na vrhu, kao u verziji računala. Tu je, naravno, računalo, ali s njim ne možete ležati na kauču ili ga uzeti na cesti.
10. veljače 2018
procjena 5
prednosti: Dizajn!
Čaša!
S-Pen Stylus uključen
Najsofisticiranije željezo
robna marka tipkovnice (vrlo važno za mene)
nedostaci: Nema S-Pen Stylus slučaja
cijena
komentar: Najbolji tablet u ovom trenutku na Androidu
orel.f2017 13. siječnja 2018
procjena 5
prednosti: - Kvaliteta!
- Top Samsung u kojem je sve.
- Android! Ja ne toleriram Apple s njihovom blizinom, brzim gubitkom relevantnosti i svim prljavštinama u ažuriranjima.
- 4 giga RAM-a
- Pero!
- Lijepa, iako skupa, korporativna korica. Apsolutno sve na magnetima, uključujući otvaranje poklopca, itd.
- Standardni priključak tipa C za punjenje.
nedostaci: 1. Nema postavki pozadinskog osvjetljenja za dodirne gumbe "natrag" i "prozori" !!!!!!!!! Samsung, što radiš? Za to trebate staviti neku vrstu apsolutno lijeve meke. Inače, sa svijetlim zaslonom, teško je vidjeti gdje treba gurati prst.
2. 32 gigabajta memorije za "top" uređaj - ovo je također smijeh za kokoši. Najmanje 64 je potrebno. Štoviše, oni koji vjeruju da se sve može lako proširiti dodatnom flash karticom, nažalost, ne znam da se android može premjestiti kako bi se dodao. Flash nisu svi podaci! Ako želite staviti puno programa i igara, kao što je za dijete, onda nedostatak memorije će biti vrlo vidljiv.
3. Cijena? Da, malo skupo. No, ovaj uređaj, koji, nadam se, trajat će nekoliko godina, tako da možete preplatiti za pristojan brand kvalitete.
komentar: Od 2012. do 2018. korišten je i dosadašnji top Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 16Gb. Da, još uvijek je relevantna na mnogo načina. Ali, naravno, želim nešto brže i modernije. Osim toga, dijete voli crtati. Stoga je Samsung kupljen i kao poklon, ali brži za moderne igre i crtež. Bilo je puno radosti.
Flash g 2. siječnja 2018
procjena 4
prednosti: Svježa infa. Nakon poziva servisnom centru tvrtke Samsung (posebna zahvala za usredotočenost na korisnike i stvarnost biranja), učinili smo sljedeće. Istovremeno pritisnite i držite pritisnutim 15 sekundi kako biste smanjili glasnoću i glasnoću. Kao rezultat toga, zaradio (uzdah olakšanja).
nedostaci: Uplašio nas je kad je iznenada pao u komu
komentar: Radi rehabilitacije, ponavljam. Šik zvuk (4 zvučnika s podesivim zvukom, različite funkcije) i nevjerojatna kvaliteta slike. U usporedbi sa starim GT-N8000, razlika je jednostavno nevjerojatna. Da, i uz novi jeftini tablet Samsung.
Općenito, vrlo pristojan tableta. Samo da ne padne u komu, kao što se dogodilo s nama.
Natalia Sitnikova 7. srpnja 2017
Samsung Galaxy Tab S3 9.7 SM-T825 odabran je za ocjenu:
Top 10 10-inčne tablete

ocjene

izbor

Nove tehnologije