דירוגים בחירה טכנולוגיות חדשות ביקורות

סקירה כללית של ההליכון פחמן כושר T404

הליכון כושר גופני T404 - יתרונות, חסרונות, מאפיינים

סקירה כללית של ההליכון פחמן כושר T404

מפרט טכני

מאפיינים כלליים
הקלד חשמלי
בנייה קיפול
משקל משתמש מרבי 110 kg
מערכת פחת יש
שימוש מקצועי לא
מידות של בד רץ 37x111 ס"מ
מידע טכני
מנוע 1.5 כ"ס (Leeson)
מהירות התנועה של בד רץ 0.80 - 10 קמ"ש
כוונון זווית הטיה לא
מדידת דופק לא
תוכניות
מספר תוכניות הכשרה 13
אפשרות לתכנות אימון לא
תוכניות מוטמעות זמן אימון, הכשרת מרחק
אינדיקציות המהירות הנוכחית, צריכת החשמל, המרחק נסע
מידע נוסף
מתקנים גלגלי / גלגלים
ממדים (LxWxH) 142x63x114 ס"מ
משקל 35 ק"ג

ביקורות של מכשיר כושר T404 פחמן כושר

סגולות

• זול באיכות טובה לעקוב אחר. תחת המילה "טוב" אתה צריך להבין שזה בתג המחיר הנוכחי. יש פיחות בסיס. למרות גודלו הקטן, הבד מתאים לריצה. אבל רק על ידי ריצה - זה לא יסתדר מהר יותר, הן בגלל הגודל של בד מהירות.

חסרונות

• המתכת עדיין חלשה למדי, הנתיב צריך להיות מופעל בזהירות. אני חושב שהמשתמש לא ימשוך יותר מ -100 קילו.

תגובה
מסלול רגיל. אתה יכול לעצום את העיניים כדי פגמים קטנים בסוג של ברגים הברגים בבירור ב ו מחשב כמו ילד. ערך לכסף נראה לי הכי טוב.
כדאי לקנות מחצלת. על רצפת הפרקט, זה יהיה לעוות פה ושם, גם, לא צריך לשים על השטיח, לאורך זמן זה יהיה לנגב את החורים. אל תחזור על הטעויות שלי, קח מיד את השטיח.
דניס, 2014-12-28 הערכה 5

סגולות

• איכות, מחיר.

חסרונות

• מינור.

תגובה
המסלול של הרמה הראשונית, עבור אימון רציני אינו מתאים. תוכנן יותר על בנות וגמלאים. כדי ללכת, לרוץ קצת, זה המטרה העיקרית שלה. כלומר, זה לא ספורט במובן הקלאסי, אלא כושר התחזקות כללית. במהירות מקסימלית הוא מאיץ עד 10 ק"מ, זה מספיק עבור ריצה קלה. אבל לא יותר. פיחות ככל שהבנתי את הפרימיטיבי, כך שעדיף לעסוק בנעלי התעמלות רגילות. אין תלונות על איכות, בתנאי העבודה של הסימולטור הוא מרוצה. הבד אינו מספיק, אבל באופן עקרוני אתה יכול לעשות את זה, במיוחד אם האזור לאימון מוגבל על ידי שטח.

אם נמשיך מן האמור לעיל, כלומר, עבור מי סימולטור מתוכנן, אז זה לגמרי מצדיק את עצמו ואת שווה את הכסף.
גרבוזובה לריסה, 2015-03-24 הערכה 5

ביקורת וידאו של מכשיר דישה כושר t404

(כושר פחמן T 604)

תשומת לב! דיוק המידע ותוצאות הדירוג הוא סובייקטיבי ואינו פרסומת.

דירוגים

בחירה

טכנולוגיות חדשות