דירוגים בחירה טכנולוגיות חדשות ביקורות

אלוף T516 סקירה

בנזוטרימר אלוף T516 - יתרונות, חסרונות, מאפיינים

אלוף T516 סקירה

מפרט טכני

מאפיינים כלליים
הקלד גוזם
רוחב חיתוך 40 ס"מ
פונקציונליות
מכנס לא
מנוע
סוג מנוע דלק
כוח 2 כ"ס
מיקום המנוע למעלה
נפח עבודה 52 סמ"ק
מהירות מנוע 6500
מיכל דלק 1.2 l
בנייה
עט קיפול
ברבל ישר
גלגלים נעדר
מידע נוסף
סט שלם סליל, דיסק / סכין
ממדים
משקל 7.9 ק"ג

ביקורות את גוזם בנזין אלוף T516

סגולות

• מחיר. השלמה. כוח.

חסרונות

• עדיין לא התגלה.

תגובה
מכונה נהדרת. נמאס החשמל, הם החליטו לקנות דלק חזק יותר. היינו מרוצים עם ציוד עשיר, כמו ההוראות, כמו רבים כמו 14 עמדות כולל אטמים ו בוכנה טבעות עבור המנוע.
דיסק כבש על 8 דונם של עשבים שוטים עם גובה של מטר. כאשר זה לקח שעות 6 ו 3 טנקים של דלק. מכסח במהירות בינונית. כתף הכתף של סוג תרמיל הוא נוח מאוד, המשקל מופץ ואת המשקל של trimer לא הרגיש. דרך אגב, הסרתי את המעטפת המגוננת סביב הדיסק, שעליו, הגוזז נצמד לדשא, לא היה צריך לעבור אותו. רטט הידק את הבריח של מכל הדלק, הבחין בזמן, התהדק.
מרוצה מאוד עם הרכישה.
Vakhrameev ולדימיר, 2013-09-22 הערכה 5

סגולות

• לא נהרג

חסרונות

• כפתור גז עדין

תגובה
גוזם מוצק מאוד, כמו גם כל מה שהיה לי היה הבחירה של רוק לירוק. קניתי את מגסטרוי מאיתנו בקזאן תמורת נתח של 5990, חשבתי שזה יקר, רציתי לקנות חשמל. אבל מהר הבנתי כסף לטמיון! במשך יומיים, אני חותך 30 דונם של שממה עם פיגום והופתע הכוח ואת המומנטום, לקחת אם אתה מתמודד עם בחירה. איכות יחס - המחיר הוא לא טוב יותר !!!!!!
אנינים 2013-07-22 הערכה 5

סגולות

• חזק, להשלים עם סכין וגם חוט דיג, רוחב חיתוך גדול. Koshu 15 דקות שדה 30 מאה. במחיר של יחידה מקצועית חזקה - supergud.

חסרונות

• לא

תגובה

קובורגינה אולגה, 2013-04-19 הערכה 5

סגולות

• סט שלם, מנוע רב עוצמה, פיר demountable, רפידות חילוף טבעות כלולים בחבילה.

חסרונות

• משאב קטן. עבודה, עם התחלה חדשה מאוד רע, את ההידוק של מסנן אוויר כמעט מיד נפל, הייתי צריך לשים את הבורג.

תגובה
במשך שלוש שנים, עד שהבוכנה השאירה טיזר על הצילינדר, ניצלתי ללא אונס, למעשה פעם בחודש במשך שלוש שעות עם הפסקות. זה מדבר על המשאב לא כל כך גדול של ציוד זה. חלקים לעלות כל כך הרבה שזה לא הגיוני לתקן. לדוגמה, המתנע של 600 רובל, מגנטו מ 700 ומעלה. יש לי על הצטננות עם 5-6 ניסיונות, עבור אחד חם אפילו יותר גרוע. כשהמנוע היה מכוסה, התחלתי לחפש תחליף לגוזם הזה, מצאתי פיראן סיני 520R עבור 3650 רובל. עם אלוף לא 516 אחים תאומים, רק את הצבע שונה.
אנינים 2014-05-23 הערכה 3

סגולות

• חזקה, השעיה נוחה, מחיר הולם, סט שלם

חסרונות

• קצת רועש

תגובה
חזק, מצויד בכלי תחזוקה, סכין, מכולה לתערובת, משקפיים, כפפות, פירוק, קל להתחיל, קניתי לפני חודש 5200 רובל. בשביל הכסף הזה, אני ממליץ!
ג'ים טטיאנה, 2013-07-13 הערכה 4

סגולות

• חסכוני, חסכוני, ציוד מעולה, רתמה נוחה, קל לשימוש, קו דיג וסכין כלל.

חסרונות

• רועש, עדיין לא מבין איך לדחוף את הקו,

תגובה
קניתי מגרש עם עשבים שוטים וצמחייה של ערבה צעירה, לפני החריש החלטתי לכסח אותו. לא העזתי לקחת את הגוזם לשימוש מידידי ולכן החלטתי לקנות אותו. במהלך היום אני מבושל 12sotok עשב עם סכין! הקו עצר כל הזמן, הניח את הסכין וזה נהיה יותר כיף))) המנוע היה חזק וקצת רועש (הוא יצא מהמיקום עם שחקן ומוסיקה) שרפתי 4 טנקים בכלל (!)שבו שום דבר משפשף! בסך הכל, מרוצה לחלוטין, המבחן היה מוצלח!
שומה רומא, 2013-08-23 הערכה 4

תשומת לב! דיוק המידע ותוצאות הדירוג הוא סובייקטיבי ואינו פרסומת.

דירוגים

בחירה

טכנולוגיות חדשות