דירוגים בחירה טכנולוגיות חדשות ביקורות

אלוף T336 סקירה מכסחת

אלוף T336 מכסחות דשא - יתרונות, חסרונות, מאפיינים

אלוף T336 סקירה מכסחת

מפרט טכני

מאפיינים כלליים
הקלד גוזם
רוחב חיתוך 40 ס"מ
פונקציונליות
מכנס לא
מנוע
סוג מנוע דלק
כוח 1.23 כ"ס
מיקום המנוע למעלה
נפח עבודה 33 סמ"ק
מהירות מנוע 6500
מיכל דלק 0.85 ליטר
בנייה
עט קיפול
ברבל ישר
גלגלים נעדר
מידע נוסף
סט שלם סליל, דיסק / סכין
ממדים
משקל 7.2 ק"ג

ביקורות של מכסחת דשא אלוף T336

סגולות

• הספק, מוט מתקפל. וזה מאוד נוח עבור תחבורה כמו במכונית, אז כנראה שזה יהיה על האוטובוס ... יעילות ..........

חסרונות

• אם רק כפתור tugovat על סליל עם Leska. אתה צריך לקום על סרק באופן ידני למשוך את הלהב ...

תגובה
קנו בשביל הגן. לארוג לא הרבה, אבל סביבי כמה אתרים נטושים ואת הדשא מטפס כל הזמן אלי .. בחרתי מן הסקירות בשוק.בטווח המחירים הממוצע. בטווח של 5-7 tr. עצרתי באלוף 334. אבל כפי שמצאתי במקום זאת, לא הצטערתי על כך. בר מתקפל לי פלוס. שכן אין צורך לפסל את החלק העליון של תא המטען. בפיצוץ ובסלון, הערכה כוללת משקפיים, כפפות זוג, חגורה עם מגן מגן בתוספת שני) 2 (דיסקים וקבוצה קטנה של מפתחות. בעת רכישת מתנה נתן שמן. צינור vtyuhali של שימון עבור 200r. ו כבל 2.4mm 600r .. כמו החבר 'ה לכתוב ביקורות אחרות, מתוח את כל הברגים נשאבים לתוך סיכה תיבת הילוכים התחתונה. . גם פירק את הבר ושפך קצת שמן לתוכו. בשני החלקים. (שמן לא משמש דייסה ....) זה מתחיל גם קר וחם עם מניעה.בפעם הראשונה אני לכסח.זה כנראה כמה שעות במשך שעתיים, קו הדיג שלי תמיד התיישב.הייתי צריך לעצור ולמשוך אותו החוצה. תודה לאל זה לא היה מספיק ובמהירות הסתיימה ..... כאשר טענתי 600rubly. כאן הרגשתי את כל הטיפשות של החברה שלי. זה היה משהו .. שבוע מחברו בגינה הרס את כל מה שנתקל מתחת לחוט. ... בפעם השנייה אני מצמצמת כ -40 דקות. הדיסק ניסה ללבוש. אבל אז אחרי חוט אין רצון ללבוש את זה. כיוון שהחוט אינו דבר שמתחת לשורש הדשא. אבל אתה יכול כנראה לשחרר את השכבה העליונה של כדור הארץ. לחבר'ה אין מה להשוות מאז הצמה הראשונה שלי. מכות קוצניות וספלים BAAlshie, -PEREALS. ואת הדשא בגובה הברך ... אני לא יודע כמה זמן זה יעבוד, אבל עד עכשיו אני שמח כמו פיתון דורי יש הרבה חברה שלי ...
מוסינוב ניקולאי, 2013-06-01 הערכה 5

סגולות

• מחיר קטן, רצועת כתף רגילה עם הגנה על ירך, הוא מסודר היטב, יש פריימר, מעטפת מגן גדולה, עם כפפות, משקפיים, מפתחות ושני סכינים.

חסרונות

• אחרי שנה של שימוש, אני נסדק למעלה ואת תיל הדלק התחיל לזרום, הייתי צריך לשנות את זה.

תגובה
הגוזם הראשון שלי, אין מה להשוות, אבל עכשיו הכל עובד. הוא לקח לנקות את האתר ב 18 דונם, צמחייה במקומות. החלטתי לקחת את הסינים בגלל העובדה שאני מכסח את זה כנראה פעמיים בשנה, אז אני מתכנן לכסות את הצמחייה עם בד מיוחד כדי לקבל את החומוס שמתחתיו ולבסוף לשתול אותו עם דשא דשא לקנות מכסחת דשא איכותית. על ידי זה, אני לא רואה שום סיבה לקחת huskvarna.
וולושין אלכסנדר, 2014-05-22 הערכה 4

סגולות

• חזק, נוח מספיק, ציוד עשיר.

חסרונות

• כפתור חזק על הסליל

תגובה
מיד קנה קו מצולע 2.7mm דיג למרות שכתוב כי מקסימלית של 2.5. דורי היא לא מחזיקה, חותכת הכול. אין תנודות, זה מאוד נוח, זה פשוט תענוג לעבוד. בנזין לא אוכל הרבה. הגוזם הראשון שלי, אין מה להשוות, אבל על פי ההופעות זה טוב מאוד.
במונחים של שירות, גיליתי כי תמיד יש חלקי חילוף. אנלוגים רבים.
אלכסנדרוביץ מקסים, 2013-11-14 הערכה 5

סגולות

• התחלה קלה, ציוד עשיר, רצועה טובה כתף, עוצמה, צריכת דלק נמוכה, שמן במתנה,

חסרונות

• כפתור סליל עם קו דיג הוא חזק, קו דיג לא משכו, היית צריך לעצור את המנוע, לפתוח את הגלגל ולמשוך את קו דיג. קו הדיג עם החרמש הוא רע מאוד, השפם הוא משוחרר מספיק עבור 2-3 מטרים.

תגובה
שבועיים לפני הרכישה של אלוף T336, קניתי גוזם חשמלי, אינטרקול כיסח את הגן כ -3 שעות, כוח נמוך לא נושך הכל, רצועת כתף רעה, כבל הארכה מפריע. אתמול הביא את אלוף T336 החל לכסח צמה חזקה מאוד, נוח לא להשוות עם החשמל. בגלל הכוח הגבוה של הצמה, יש צריכה גדולה מאוד של קו דיג שהיה ארוז עם הצמה. אני אנסה להתקין עוד קו דיג באיכות גבוהה יותר. כולל כפפות, משקפי מגן.
דמיטרי Grachev, 2014-07-17 הערכה 5

תגובה

סורי, אני כותבת ממשרד הדואר של אשתי, אבל ... בחרתי גוזם במשך שבוע, האתר נרכש רק, בתולה, דשא עד המותניים ואספן קטן. , שם ...., ואז, זה מתחיל כאשר יש צורך, אין בעיה, פיג 'ית., אני מתנצל על האיות. שמתי +
Vorobeva Nadezhda, 2014-06-28 הערכה 5

סגולות

• חזק, להתחיל מן הרצפה של בעיטה על חם

חסרונות

• לא הבחנת!

תגובה
אנשים רבים לדעתי לדעת לא נכונה על מוצר זה, ראיתי הוא די אמין ונוח. אני מכסח 4 ימים ברציפות במשך חצי יום, מכסח את הכל בלי בעיות, אני חושב שאני עושה את זה במשך יותר מעונה אחת. העיקר הוא להשתמש בטכניקה בחוכמה!
אנינים 2014-09-04 הערכה 5

תשומת לב! דיוק המידע ותוצאות הדירוג הוא סובייקטיבי ואינו פרסומת.

דירוגים

בחירה

טכנולוגיות חדשות