דירוגים בחירה טכנולוגיות חדשות ביקורות

מאמרים קשורים

מידע מפורט

מאפייני Huawei Mediapad T3 8.0

מערכת
מערכת הפעלה Android 7.0
מעבד קוואלקום לוע הארי 425 1400 MHz
מספר הליבות 4
ליבה חישובית Cortex-A53
תהליך טכני 28 ננומטר
זיכרון פנימי 16 GB
RAM 2 GB DDR3
חריץ לכרטיס זיכרון יש, microSDXC, עד 128 GB
מסך
מסך 8 ", 1280x800
מסך רחב כן
סוג מסך TFT IPS, מבריק
מסך מגע קיבולי multitouch
מספר הפיקסלים לאינץ '(PPI) 170
מעבד וידאו אדרנו 308
תקשורת אלחוטית
תמיכה ב- Wi-Fi יש, Wi-Fi 802.11n, WiFi ישיר
תמיכה Bluetooth יש Bluetooth 4.0, A2DP
תקשורת ניידת 3G, LTE (Band 1, 3, 5, 19, 7, 8, 20, 38, 39, 40, 41)
מצלמה
מצלמה אחורית יש 5 מגה פיקסל
תכונות מצלמה אחורית פוקוס אוטומטי
מצלמה קדמית יש 2 מגה פיקסל
קול
רמקול מובנה יש
מיקרופון מובנה יש
פונקציונליות
GPS כן, עם תמיכה ב- GPS
גלונאס יש
כיוון אוטומטי של המסך יש
חיישנים תאוצה
פורמט תמיכה
אודיו AAC, WAV, OGG, FLAC, MP3
וידאו MKV, MOV, MP4
חיבור
סוג מחבר הטעינה מיקרו USB
חיבור USB למחשב יש
חיבור התקנים חיצוניים באמצעות USB אופציונלי
אודיו / אוזניות החוצה יש 3.5 מ"מ
כוח
קיבולת הסוללה 4800 mAh
מידות ומשקל
ממדים (LxWxD) 211x124.7x8 מ"מ
משקל 350 g
מידע נוסף
חומר גוף מתכת
שנת הכרזה 2017

ביקורות של Huawei Mediapad T3 8.0

הערכה 5
יתרונות: לבנות איכות, אין תגובה חריפה, כיסוי מתכת חזרה, Wi Fi מתחבר במהירות, תופס היטב, משחקים הולכים טוב, 2GB של זיכרון RAM, חיובים במהירות, מחזיקה תשלום טוב, לא הבחין בפיגורים בזמן העבודה, לא לטעון את הטאבלט יותר מדי.
חסרונות: מחבר הטעינה נמצא בתחתית, על הלוח הישן שהיה עליו, בגלל זה, זה לא נוח להחזיק את הטבלט, אתה לא יכול להחזיק אותו ביד אחת, אתה צריך להחזיק משהו ביד שמאל, זה מביך, זה מביך, זה קהה, ואת שקע הוא לא לשים את זה בגלל העובדה כי חוט כפוף, עכשיו את השני מינוס אשר מקושר עם הראשון, רציתי להפוך את הלוח הפוך, חשבתי כל כך כדי לפתור את הבעיה ואת figushki, לפנות רק ימינה ושמאלה, אפילו מינוס בעת הפיכת הטבלט על צדה, למשל במשחק או בעת צפייה בסרטון , לחצני יציאה ו .D להישאר בתנוחה אחת ולא זז הצידה, בגלל זה כל זמן יש izgolyatsya על Asus ועלול להפוך לחצני הלוח כמו שאתה אוהב וגם עברת.
הערה: אם זה לא היה עבור קלט לחייב מלמטה, ואז מחשב מושלם לחלוטין עם כמה minuses.
באופן כללי, הלוח מרוצה, במונחים של עבודה זה מתאים, מה שרציתי.
שילוב דמיטרי 26 בינואר 2018
הערכה 5
יתרונות: טרי 7 אנדרואיד, פגז יליד נוח מאוד.
1 אוטונומיה
מחיר
3 ביצועים
4 מסך
5 התוכניות המותקנות מראש
6 היעדר "זבל"
7 זמינות של פונקציית OTG
חסרונות: בקול רם מדי
לא nfs
הערה: לאחר מותו של הלוח האהוב עלי, אסוס (חי במשך 4.5 שנים) קנה את הנס של התעשייה הסינית.
1. אוטונומיה מעולה. בשנת ההורדה הפעילה (אינטרנט, סרטים, משחקים) יהיה בקלות לחיות יומיים. במצב המתנה, האנרגיה כמעט לא מבזבזת - עבור זה ענק +. פעם שכבתי כך 5 ימים - זה לקח 5 אחוזים מן החיוב. נהדר!
2. למחיר מחוץ לתחרות)
3 ו 4. היענות בלחיצה מיידית (יש זכוכית מגן), לא לתלות. המסך הוא עסיסי, בהיר. יש מצב הגנה על העין - זה תמיד מופעל עבורי. על המשחק. יש לי - ציפורים אפי, היל לטפס 2, וקטור, צריך מהירות ללא גבולות. כל זה הולך טוב.
5. מרוצה מאוד עם נוכחות של המילה מותקן מראש מילה, exl, powerpoint. במחשב, טקסטים מוכרים כמו יליד :)
6. הם כותבים על חבורה של תוכניות מותקנות מראש נוספות. אני לא יודע. אם רק הרבה גוגל - סרטים, משחקים. וכך כל דבר אחר הוא הכרחי עבור עצמך.
7. נוכחות של OTG תמיכה גרם לי מאוד מאושר.באמצעות כבל מיוחד, אשר יש לי מהזמן של הטאבלט הראשון (Asus לא לתמוך בפונקציה זו), חיברתי כונן קשיח 750 GB עם אוסף של סרטים - זיהיתי אותו מיד ומשך אפילו בלי להתחבר לרשת. מאומת! לחבר את המקלדת - גם עובד.
התוצאה.
אני לא בעד לשלם עשרות אלפי רובלים עבור ציוד נייד. לוח זה עבור 10 מיליון מלא לספק את הצרכים של הקונה המודרני.
אני חושב לקנות Huawei כמו הטלפון השני (הטלפון הראשי של Windows) גם כן.
פאנושקינה אירינה 8 בינואר 2018
הערכה 4
יתרונות: די טוב Tablet במחיר!

- מחזיק את הסוללה במשך זמן רב, חיובים במהירות
- מסך טוב
- משקל קל, חומר גוף טוב
- יש מצב של שימור חזון (mute האור הלבן של המסך - כגון משמרת לילה על iPhone)
חסרונות: כמובן, מודל התקציב לא היה ללא פגמים:
- ההתאמה הבסיסית ביותר - הגסה של עוצמת הרמקול. כלומר, בנקודה אחת, נפח מיד צועק, ומוסיף נפח על הרבה. אגב, יש רמקול אחד על הלוח הקדמי (1 רמקול לכל האוזן פעמון)
- אין כוונון אוטומטי של בהירות המסך
- לפעמים זה קופא כאשר אתה מפעיל את המסך, חושב הרבה זמן מה צריך לעשות)
- הלחצן פועל והנפח נעשה בערך - מקלות כמו על טלפון בסין עבור 2000 (זה לא משפיע על הפונקציונליות)
הערה: אני ממליץ לקנות! כדי להציג את האינטרנט ואת הקריקטורות מתאים באופן מושלם!
Kononenko קיריל 10 בדצמבר 2017
הערכה 5
יתרונות: מעולה לבנות איכות, גוף מתכת, בהחלט תופס את הרשת ו- GPS, מחזיקה את המטען במשך זמן רב, לא להאט בכלל, הוא נעים לפי משקל, כמו מונולית ישר.
חסרונות: מסך המותג די, אתה צריך לשים סרט או זכוכית, אחרת זה יהיה מהר שרוט. אין על מה להתלונן, במיוחד על תג המחיר.
הערה: מאוד מרוצה עם הלוח הזה, חכם מאוד, בהחלט לא מחומם (כי במקרה מתכת - כתוצאה מכך הוא מתקרר היטב). קניתי לצפייה בסרטים, גלישה באינטרנט וכנווט GPS, והתמודדות עם משימות אלה בצורה מושלמת, ללא פיגורים ואפריזות. קניתי עבור 10500 p. במחיר הזה, זה פשוט מושלם. קניתי גם כיסוי יליד על זה. באופן כללי, אני מרוצה, אני ממליץ לכל מי שרוצה מכונה טובה ולא רוצה להוציא יותר מדי לבה.
גלזקוב איוון 21 בספטמבר, 2017
הערכה 5
יתרונות: מסך גדול עם תמונה מקובלת למדי. על ידי התאמת הבהירות של הקורא, אתה יכול לקרוא בחושך מוחלט את הרקע השחור לא זוהר, וזה נהדר. רמקול טוב - נפח ובהירות מספיק עבור ספרי אודיו ושיחות. מיקרופון מעולה - השיח בסקייפ שומע היטב ממרחק של 1 מטר (לא ניסיתי להמשיך הלאה). תוכנת צד שלישי היא, אבל לא מעצבן עם כמות ואובססיה שלה. Wi-Fi גדול, שבו הטלפון Lenovo איבדה את האות, זה מראה 4 חטיבות מתוך 5.
חסרונות: אין כוונון בהירות אוטומטי. מעט מאט את המעבר בין קלט קולי למקלדת. הטעינה כללה 1A, אינה מחייבת מהר, אבל לא הרבה זמן. המסך, כפי שכבר נכתב, במהירות zalyapyvaetsya, עם מבט ישיר על זה, זה לא מורגש ואינו מפריע לקרוא את התמונה.
אין פלאש על המצלמה, למה הם לעתים נדירות לשים על לוחות ...
הערה: מצא חן בעיני. ההרגשה של דברים איכותיים, וזה נחמד.
כיס הג'ינס וכיס צדדי של מקטורן מונחים מאחור, אך שניהם מתעכבים. באופן כללי, הוא גדול. זה נוח להחזיק ביד אחת, אבל אתה צריך לשלוט בו עם שתי ידיים. מצד שני, המסך הגדול, בהשוואה לטלפון, מוסיף נוחות הן בהקלדה והן בעריכת טקסט. אהבתי מאוד את הקלט הקולי, מזהה שגיאות וצרכים שיש לערוך מאוחר יותר, אבל מתברר מהר יותר מאשר הקלדת על המקלדת על המסך.
קניתי אותו להחליף את הטלפון, אני מקווה שזה יכול להחליף את הקורא על דיו אלקטרוני.
18 בספטמבר, 2017
Huawei Mediapad T3 8.0 נבחר דירוג:
הטוב ביותר 8 אינץ 'טבליות

דירוגים

בחירה

טכנולוגיות חדשות