Reitingi Izvēle Jaunas tehnoloģijas Atsauksmes

Huawei Mediapad T3 7.0

Detalizēta informācija
9.3 / 10
Reitings

Huawei Mediapad T3 7.0 specifikācijas

Sistēma
Operētājsistēma Android 7.0
Procesors Spreadtrum SC7731G 1300 MHz
Kodolu skaits 4
Aprēķina kodols Cortex-A7
Tehniskais process 28 nm
Iekšējā atmiņa 16 GB
RAM 2 GB DDR3
Atmiņas kartes slots ir, microSDXC, līdz 128 GB
Ekrāns
Ekrāns 7 ", 1024x600
Platekrāna ekrāns
Ekrāna veids TFT IPS, spīdīgs
Skārienekrāns kapacitatīvs multitouch
Pikseļu skaits collā (PPI) 170
Video procesors Mali-450 MP4
Bezvadu sakari
Wi-Fi atbalsts tur ir Wi-Fi 802.11n, WiFi Direct
Bluetooth atbalsts ir Bluetooth 4.0, A2DP
SIM kartes tips nano SIM
SIM karšu skaits 1
Mobilie sakari 3G, EDGE, GPRS, GSM900, GSM1800, GSM1900
Kamera
Aizmugures kamera ir 2 megapikseļi
Priekšējā kamera ir 2 megapikseļi
Skaņa
Iebūvēts skaļrunis tur ir
Iebūvēts mikrofons tur ir
Funkcionalitāte
GPS jā, ar A-GPS atbalstu
Automātiska ekrāna orientācija tur ir
Sensori akselerometrs
Formatēt atbalstu
Audio AAC, WAV, OGG, FLAC, MP3
Video MKV, MOV, MP4
Savienojums
Uzlādes savienotāja tips mikro usb
USB savienojums ar datoru tur ir
Ārējo ierīču pievienošana, izmantojot USB nav obligāta
Audio / austiņu izeja ir 3,5 mm
Jauda
Akumulatora jauda 4100 mAh
USB uzlāde tur ir
Izmēri un svars
Izmēri (LxWxD) 187.6x103.7x8.6 mm
Svars 265 g
Papildu informācija
Ķermeņa materiāls metāla

Atsauksmes par Huawei Mediapad T3 7.0

Novērtējums 4
Priekšrocības: Lieliska matrica un mīksta krāsa. Ar ilgstošu lasīšanu manas acis nesāpēs, kas man ir ļoti svarīgi. Kvalitatīva skaņa ir labs attēls. Spēcīgs - pārbauda bērns.
Trūkumi: Slidena tērauda aizmugurējā vāka dēļ - tagad un pēc tam cenšas izslīdēt no rokas.
Komentārs: Dažas bezjēdzīgas lietojumprogrammas no bāzes komplekta nevar noņemt, bet atmiņa ir garš. Lai gan vecā plāksne bija tāda pati, un atmiņas problēmas neradās. Es varu instalēt visas jaunās lietojumprogrammas atmiņas kartē, bet jau tagad daudzus nevar atjaunināt, jo galvenajā atmiņas modulī nav vietas. Pirmajā dienā sistēma pieprasīja atjauninājumu, bet nevarēja to darīt, jo, iespējams, tai nebija pietiekami daudz vietas, bet tas joprojām bija. Man bija deaktivizēt šo funkciju bezjēdzībai. Tas netika nekavējoties pamanīts, bet problēma sākotnēji bija: nav iesniegti pieteikumi vai dažreiz tie ir ļoti vēlu. Tiek pārbaudīts, ka tie nav uzskaitīti melnajos sarakstos, un sākotnēji nekas to bloķē. Tikai burti ar gmail ir stabili, bet, ja jūs paplašināt augšējo paplāti, lai izlasītu īsu vēstules aprakstu, tas pazūd no turienes un jums jāievada lietojumprogramma. VK, SMS, Viber, Skype, spēles - viss tiek ignorēts. Es domāju, ka tas ir saistīts ar pakalpojumu, acīmredzot, sistēmiski.
Linet 2018. gada 22. marts
Novērtējums 5
Priekšrocības: Kamera nav vissliktākā, piemēram, 2 megapikseļi, priekšā un aizmugurē, bet dienasgaismā tas ir skaists.
Akumulators tur vienu dienu, ja ir ieslēgts spēcīgākais spilgtums un wi-fi
Visas spēles iet ar sprādzienu!
Neskatoties uz to, ka 1 GB RAM, planšetdators darbojas ātri, nedarbojas un nemazinās
Man ļoti patīk dizains
Cool, ka bez izvēlnes, bet tas netraucē, pat ja tas ir ērtāk, antivīruss ir iebūvēts
Es ieteiktu visiem !!!
Trūkumi: 8 GB, protams, nav pietiekami, bet, ja iegādājaties 16 GB atmiņas karti, tad vairs nav trūkumu
Komentārs: Es izmantoju nedēļu, viss ir labi.
Lena 2018. gada 17. janvāris
Novērtējums 4
Priekšrocības: * Pazīstams uzticams zīmols.
* Pat ar tādu augstas izšķirtspējas (1024x600) un nevis augstu pikseļu blīvumu (170 PPI) Tas izskatās daudz labāk un patīkamāks salīdzinājumā ar maz pazīstamiem zīmoliem, kuru izšķirtspēja ir 1280 * 800. Krāsas sulīgas, dabīgas. Laba matrica. Pēc noklusējuma ir instalēta maz programmatūra. Vēl nebūtu Google miskasti, tāpēc parasti tas būtu šiks.
* Nav slikts akumulators. Par dienu, kad kāpšanas internetā pietiekami.
* Nu adīt.
Trūkumi: * Ļoti maz atmiņas (pat par šo naudu es gribu 16 Gb).
* Ļoti tauki mīnus par to, ka ierīce ir ļoti slidena, visi cenšas izlīst no rokām un crash uz grīdas.
* Nav jutīgs pret pieskārienu. Reizēm vienā un tajā pašā taustiņā ir vairākas reizes jākāpj.
* Blunt WI-FI
* Nav iespējams instalēt SIM karti, tāpēc jūs nevarēsiet piekļūt mobilajam internetam un zvanīt kādam.
* Nav nepieciešama kameras pārbaudei.
Komentārs: Es nopirku šo tableti sev, lietošanai mājās (sērfojot internetā, lasot grāmatas, skatoties TV un filmas. Lieta ir plastmasa, nevis metāls, kā kāds to rakstīja. Mazliet jutīgs maz jutīgs ekrāns, bet kopumā esmu apmierināts ar tableti. Es ieteiktu iegādāties.
glasseye 2018. gada 13. janvāris
Novērtējums 5
Priekšrocības: Izturīgs metāla korpuss.
Stilīgs izskats.
Kompakti izmēri un lieliska ergonomika.
Ļoti mazas izmaksas.
Kvalitatīva programmatūra.
Trūkumi: Ne visaugstākā veiktspēja.
Nav LTE un 3G.
Komentārs: Es nopirku 1 pirmo, lai protestētu nākamajā dienā, kad man bija 2 sekundes par manu iecienītāko pirkumu ļoti apmierināts
F.A.B.I.S 2017. gada 17. decembris
Novērtējums 5
Priekšrocības: 1. Ekrāns ir piemērots ērtai: skatoties filmas, lasot
2. Stikla uz ekrāna, nevis plastmasas
3. Huawei apvalks ir ļoti ērts
4. Jūs varat pielāgot enerģijas patēriņu tā, lai tablete būtu pietiekama 3 dienas ar 2-3 stundu lasījumu dienā
5. Stabils, pietiekami gluds
6. Teicama būvniecība
Trūkumi: 1. Kamera
2. Dzelzs (absolūti nav piemērots prasīgām spēlēm)
3. Iekšējā atmiņa. 8 GB atmiņā ir redzams, ka sistēma ir aptuveni 3,9 GB, no kuriem tikai 1 GB bija pieejams. Nav skaidrs, kāpēc, bet tas tiek pieņemts, iegādājoties SD karti
4. Akumulators ar 3100 mA / h ir pārāk mazs, bet manuālais enerģijas patēriņš ir labi optimizēts.
Komentārs: Neskatoties uz visiem trūkumiem, ļoti laba tablete ir lieliska
Attiecībā uz cenu / kvalitātes attiecību šajā segmentā, viens no labākajiem
Ja jums ir nepieciešama tablete, kas ir patīkama lietot līdz pat 5000r, bet maksimālā veiktspēja nav nepieciešama, tad tas ir labākais risinājums
ichega 2017. gada 17. oktobris
Novērtējums 5
Priekšrocības: Cena
Funkcionalitāte
Mājoklis
Trūkumi: Maz atmiņa
Komentārs: Es nopirku bērnu spēlēm. Viņš cīnījās ar savu funkciju ar sprādzienu. Īpaši apmierināts ar vecāku kontroles klātbūtni. Ekrāna izšķirtspēja ir skatāma, atšķirībā no citiem šī cenu kategorijas modeļiem. Plus, nav SIM kartes, bez kuras ir grūti atrast tableti. Parasti bērnam ir ideāla iespēja.
Irina 2017. gada 24. jūlijs
Novērtējums 4
Priekšrocības: Augstas kvalitātes montāža
Elegants izskats
Viegli, ērti rokās
Labs tēls un skaņa (tās klasei)
Lieliska vērtība: cenu funkcionalitāte
Trūkumi: Vēl nav atklāts
Komentārs: To iegādājās pirmklasīgais bērns galvenokārt izklaides (karikatūras, spēles) un attīstības programmu vajadzībām.
Bērni ir priecīgi.
Dimdim 2017. gada 2. jūlijs
Huawei Mediapad T3 7.0 ir atlasīts vērtējumā:
6 vislabāk 7 collu tabletes

Reitingi

Izvēle

Jaunas tehnoloģijas