Reitingi Izvēle Jaunas tehnoloģijas Atsauksmes

Huawei Mediapad T3 8.0

Detalizēta informācija

Huawei Mediapad T3 8.0 raksturojums

Sistēma
Operētājsistēma Android 7.0
Procesors Qualcomm Snapdragon 425 1400 MHz
Kodolu skaits 4
Aprēķina kodols Cortex-A53
Tehniskais process 28 nm
Iekšējā atmiņa 16 GB
RAM 2 GB DDR3
Atmiņas kartes slots ir, microSDXC, līdz 128 GB
Ekrāns
Ekrāns 8 ", 1280x800
Platekrāna ekrāns
Ekrāna veids TFT IPS, spīdīgs
Skārienekrāns kapacitatīvs multitouch
Pikseļu skaits collā (PPI) 170
Video procesors Adreno 308
Bezvadu sakari
Wi-Fi atbalsts tur ir Wi-Fi 802.11n, WiFi Direct
Bluetooth atbalsts ir Bluetooth 4.0, A2DP
Mobilie sakari 3G, LTE (1., 3., 5., 19., 7., 8., 20., 38., 39., 40., 41. grupa)
Kamera
Aizmugures kamera ir 5 megapikseļi
Aizmugures kameras funkcijas autofokuss
Priekšējā kamera ir 2 megapikseļi
Skaņa
Iebūvēts skaļrunis tur ir
Iebūvēts mikrofons tur ir
Funkcionalitāte
GPS jā, ar A-GPS atbalstu
GLONASS tur ir
Automātiska ekrāna orientācija tur ir
Sensori akselerometrs
Formatēt atbalstu
Audio AAC, WAV, OGG, FLAC, MP3
Video MKV, MOV, MP4
Savienojums
Uzlādes savienotāja tips mikro usb
USB savienojums ar datoru tur ir
Ārējo ierīču pievienošana, izmantojot USB nav obligāta
Audio / austiņu izeja ir 3,5 mm
Jauda
Akumulatora jauda 4800 mAh
Izmēri un svars
Izmēri (LxWxD) 211x124,7x8 mm
Svars 350 g
Papildu informācija
Ķermeņa materiāls metāla
Paziņojuma gads 2017

Atsauksmes par Huawei Mediapad T3 8.0

Novērtējums 5
Priekšrocības: Veidot kvalitāti, bez aizmugures, metāla aizmugures vāciņu, Wi-Fi savieno ātri, labi noķer, spēles iet labi, 2 GB RAM, ātri iekasē, labi uzlādē maksu, nepamanīja kavēšanos, strādājot, neuzlādējiet tableti pārāk daudz.
Trūkumi: Uzlādes savienotājs ir novietots uz apakšas, vecajā planšetdatorā tas bija uz augšu, tāpēc tableti turēt ir neērti, jūs to nevarat turēt ar vienu roku, jums ir kaut kas ar kreiso roku, tas ir neērts, tas ir neērts, tas ir neērts, tas ir neērts, tas ir neērts, tas ir neērts, tas ir nejutīgs, un nav garlaicīgs tāpēc, ka vads ir saliekts, tagad otrais mīnuss, kas ir saistīts ar pirmo, es gribēju pārvērst planšetdatoru otrādi, domāju, ka, lai atrisinātu problēmu, un figushki, pagrieziet tikai pa labi un pa kreisi, pat mīnus, pagriežot planšetdatoru savā pusē, piemēram, spēlē vai skatoties video , izejas pogas un .d paliek vienā pozīcijā, un pārcēlās uz sāniem, jo ​​tas pastāvīgi ir izgolyatsya par Asus un var pārvērst planšetdatora pogas, kā jums patīk un arī pārvietoti.
Komentārs: Ja nebūtu jāmaksā no apakšas, tad tā ir pilnīgi perfekta tablete ar maziem mīnusiem.
Parasti tabletes ir apmierinātas ar darbu, ko gribu.
Šilovs Dmitrijs 2018. gada 26. janvāris
Novērtējums 5
Priekšrocības: Svaiga 7 Android, dzimtā čaumala ir ļoti ērta.
1 autonomija
2 cena
3 veiktspēja
4 ekrāns
5 iepriekš instalētas noderīgas programmas
6 "atkritumu" trūkums
7 OTG funkcijas pieejamība
Trūkumi: pārāk skaļi
nav nfs
Komentārs: Pēc manas mīļākās tabletes nāves Asus (dzīvojis 4,5 gadus) nopirka šo Ķīnas rūpniecības brīnumu.
1. Autonomija ir lieliska. Aktīvā lejupielādē (internets, filmas, spēles) būs viegli dzīvot divas dienas. Gaidīšanas režīmā enerģija gandrīz netiek izšķiesta - šim milzīgajam +. Tiklīdz es piecas dienas to nolēmu, tas aizņēma 5 procentus no maksas. Lieliski!
2. Par cenu, kas nav konkurence)
3. un 4. Atbildes reakcija uz presēšanas brīdi (ir aizsargstikls), nav pakārt. Ekrāns ir sulīgs, spilgts. Ir acu aizsardzības režīms - tas vienmēr ir aktivizēts man. Par spēli. Man ir - episki putni, 2. kalna kāpums, Vector, nepieciešamība pēc ātruma bez ierobežojumiem. Tas viss notiek labi.
5. Ļoti apmierināts ar iepriekš instalēto pakotnes vārdu exl, powerpoint. Datorā teksti tiek atzīti par vietējiem :)
6. Viņi raksta par vairākām papildu instalētām programmām. Es nezinu. Ja ir daudz Google - filmas, spēles. Un viss viss ir pats par sevi nepieciešams.
7. OTG atbalsta klātbūtne padarīja mani ļoti laimīgu.Ar īpašu kabeli, kas man ir jau no pašas pirmās tabletes (Asus neatbalstīja šo funkciju), es izveidoju 750 GB cieto disku ar filmu kolekciju - es to uzreiz atpazinu un velk pat bez savienojuma ar tīklu. Verificēts! Pievienojiet tastatūru - darbojas arī.
Rezultāts.
Es neatbalstu desmitiem tūkstošu rubļu maksāšanu par pārnēsājamām iekārtām. Šī 10 miljonu tablete pilnībā atbilst mūsdienu pircēja vajadzībām.
Es domāju iegādāties arī Huawei kā otro tālruni (galvenais Windows tālrunis).
Panushkina Irina 2018. gada 8. janvāris
Novērtējums 4
Priekšrocības: Diezgan laba tablete par cenu!

- Uzglabā akumulatoru ilgu laiku, lādējas ātri
- labs ekrāns
- viegls svars, labs ķermeņa materiāls
- ir redzes režīma saglabāšanas režīms (tiek izslēgts ekrāna baltā gaisma - piemēram, nakts maiņa uz iPhone)
Trūkumi: Protams, budžeta modelis nebija bez trūkumiem:
- Visvienkāršākā skaļruņa skaļuma regulēšana. Tas ir, 1 punktā, skaļums nekavējoties kliedz un pievieno apjomu daudz. Starp citu, uz priekšējā paneļa ir 1 skaļrunis (1 skaļrunis katram auss un zvans)
- Automātiski neregulējiet ekrāna spilgtumu
- Reizēm tas sasalst, pagriežot ekrānu, ilgi domā, kas jādara)
- Poga ir ieslēgta, un skaļums ir aptuveni - aizņems līdzīgi kā 2 000 tālrunī (tas neietekmē funkcionalitāti)
Komentārs: Es iesaku nopirkt! Lai apskatītu internetu un karikatūras perfekti!
Kononenko Kirill 2017. gada 10. decembris
Novērtējums 5
Priekšrocības: Lieliska konstrukcijas kvalitāte, metāla korpuss, lieliski nozvejas tīkls un GPS, ilgstoši uzlādē lādiņu, nemazinās, ir patīkams pēc svara, kā monolīts ir taisns.
Trūkumi: Pretty brand screen, jums ir nepieciešams ievietot plēvi vai stiklu, pretējā gadījumā tas tiks ātri saskrāpēts. Vairāk nekas, par ko sūdzēties, jo īpaši cenu zīme patīk.
Komentārs: Ļoti apmierināts ar šo tableti, ļoti gudrs, absolūti nekarsēts (jo metāla korpuss - kā rezultātā tas labi atdziest). Es nopirku par filmu skatīšanos, sērfošanu internetā un GPS navigatoru, un šie uzdevumi lieliski tiek galā, bez kavējumiem un frīzēm. Es nopirku par 10500 p. Par šo cenu tā ir tikai perfekta. Es to arī nopirku. Kopumā es esmu apmierināts, es iesaku ikvienam, kas vēlas labu mašīnu un nevēlas uzvilkt pārāk daudz lavas.
Glazkov Ivan 2017. gada 21. septembris
Novērtējums 5
Priekšrocības: Liels ekrāns ar diezgan pieņemamu attēlu. Pielāgojot lasītāja spilgtumu, jūs varat lasīt pilnīgā tumsā un melnais fons nav spīd, kas ir lieliski. Labs runātājs - pietiekami daudz skaņu un skaidrības, kas paredzēta audio grāmatām un sarunām. Lielisks mikrofons - sarunu biedrs Skype dzird labi no 1 m attāluma (es nemēģināju turpināt tālāk). Trešās puses programmatūra ir, bet ne kaitinoša tās daudzumam un apsēstībai. Liels Wi-Fi, kur Lenovo tālrunis pazaudēja signālu, tas parāda 4 nodaļas no 5.
Trūkumi: Automātiska spilgtuma regulēšana nav iespējama. Nedaudz palēnina pārslēgšanos no balss ievades uz tastatūru. Uzlādē iekļauta 1A, netiek iekasēta ātri, bet ne pārāk ilgi. Ekrāns, kā jau rakstīts, ātri zalyapyvaetsya, ar tiešu apskatīt to, tas nav pamanāms un netraucē lasīt attēlu.
Kamerā nav zibspuldzes, kāpēc tās reti tiek ievietotas planšetdatoros ...
Komentārs: Man tas patika. Kvalitātes lietu sajūta, kas ir jauka.
Džinsu kabatas un apvalka sānu kabata tiek ievietota aizmugurē, bet abi ir aizkavēti. Kopumā viņš ir liels. Ir ērti turēt vienu roku, bet jums ir nepieciešams to kontrolēt ar divām rokām. No otras puses, lielais ekrāns, salīdzinot ar tālruni, papildina ērtības gan teksta, gan teksta rediģēšanā. Man patiešām patika balss ievade, atpazīst ar kļūdām un to ir nepieciešams rediģēt vēlāk, bet tas izrādās ātrāks nekā drukāšana uz ekrāna tastatūras.
Es nopirku to, lai nomainītu tālruni, es ceru, ka tas var aizstāt lasītāju ar elektronisko tinti.
2017. gada 18. septembris
Huawei Mediapad T3 8.0 ir atlasīts vērtējumā:
9 vislabāk 8 collu tabletes

Reitingi

Izvēle

Jaunas tehnoloģijas