Reitingi Izvēle Jaunas tehnoloģijas Atsauksmes

Oriel 963 (DVB-T2)

Detalizēta informācija

Oriel 963 (DVB-T2) specifikācijas

Vispārīgās īpašības
Tips ciparu TV uztvērējs
Izpilde ārējs
Savienojuma veids autonomi
Video uztveršana
FM uztvērējs
Video funkcijas
HD atbalsts
Izejas video formāts 4:3, 16:9
Digitālie standarti DVB-T, DVB-T2
Ieejas un izejas
Rezultāti audio, HDMI, scart
Firewire
Citas funkcijas un iespējas
Teleteksts tur ir
Taimera ierakstīšana tur ir
Atliktais režīms tur ir
Papildu informācija
Tālvadība tur ir
Funkcijas USB 2.0 ar rakstīšanas atbalstu, priekšējā paneļa displejs; koaksiālais digitālais audio izeja; vecāku atslēga, fotogrāfiju skatīšana, video failu apskate; DOLBY DIGITAL atbalsts; metāla korpuss

Oriel 963 atsauksmes (DVB-T2)

Novērtējums 5
Priekšrocības: Lielisks, viegli pielāgojams uztvērējs. Skaists attēls. Metāla korpuss. Neuzsilda. Intuitīva izvēlne. Jutīgs uztvērējs.
Trūkumi: Tie ir NĒ!
Komentārs: Es izlasīju daudz testu, salīdzinājumu un pārskatu. Es nolēmu palikt uz šī modeļa. Ne cik daudz man žēl. Izvēlēties labāko. Es gribu nekavējoties pateikt par "SOAP" attēlu. Kuram vajadzētu būt klāt šajā uztvērējā. Man tas ir NĒ. Ļoti skaidrs attēls. Pat ar TV skaidrību 50%. Tagad par pašu iekārtu: TV "Samsung 28" sērija 4 HD LED UE28F4000AW, HDMI kabelis Philips SWV3430S / 10 1,0 metrs, uztvērējs Oriei 963, antenas viļņu kanāls (UHF) 11 elementi (ārējie) pasīvi. Virziens uz Ostankino (44 km.) Signāla stiprums un kvalitāte saskaņā ar (tuner Oriel 963) 99%. Pat sagatavoja mastu pastiprinātāju AB 011 "TERRA" UHF (DVB-T2). Bet viņš nebija vajadzīgs. Pēc TV skatīšanās ciparu DVB-T2 signālā. Es pats nolēmu, ka Maskavas reģionā plāksnes, piemēram, "TRĪS KRĀSAS" nav nepieciešamas. Labi veiksme visiem, izvēloties uztvērēju. Es ceru, ka mana pieredze un pārskatīšana palīdzēs kādam.
Doroshenko Genādijs 2015. gada 12. aprīlis Balashikha Pieredze: mazāk nekā mēnesi
Novērtējums 5
Priekšrocības: Lielisks modelis, ātra uzstādīšana, laba konstrukcijas kvalitāte, 20 kanāli uz publisku antenu. Viss ir intuitīvs!
Trūkumi: nav atklāts
Komentārs: Es ieteiktu. nav apsildīts
Andrejevs Vladimirs 2015. gada 12. februāris Vsevolozhsk Pieredze: mazāk nekā mēnesi
Novērtējums 5
Priekšrocības: Dzelzs korpuss, patīkama izskata tālvadība, ātra izvēlne, labas kvalitātes attēli
Trūkumi: Vēl nav redzams
Komentārs: Salīdzinājumā ar citiem jaunākiem modeļiem oriel uztvērēji ir lieliska izskata un funkcionāla konsole, kā arī ekrāns ar pašreizējo laiku. Cena ir diezgan atbilstoša salīdzinājumā ar citiem uztvērējiem.
Pozdnyakov Denis 2015. gada 9. februāris Sanktpēterburga Pieredze: vairāki mēneši
Novērtējums 5
Priekšrocības: Lieliska uzņemšanas kvalitāte. Ar tālvadības uztvērēja skaļumu tiek regulēts. Tālvadības pultī ir atsevišķa poga, lai pārslēgtos uz usb. Noklikšķinot uz pogas "ok", tiek parādīts viss kanālu saraksts, jūs varat doties uz citu kanālu pēc tās nosaukuma. Elegants tālvadības pults. Gaidīšanas režīmā tiek parādīts pulkstenis, kas tiek automātiski konfigurēts bez jūsu līdzdalības.
Trūkumi: Nedaudz "svilpes", bet no 4 metriem vairs nav skaņas, tas neietekmē miegu. Nevarēja atskaņot videoklipu ar paplašinājumu .mov (lielākā daļa manu videoklipu). Pirmais uztvērējs atteicās paklausīt tālvadības pults, un tam nebija laika, lai noregulētu kanālu. Problēma tika atrisināta, aizstājot.
Komentārs: Lielisks modelis. Viņš ņēma, lai dotu, jo visi analogās TV dmv kanāli tiek uztverti ar troksni un traucējumiem. Vasaras māja 1. betona un Volokolamki krustojumā, ielejā. Antenas aktīvais režģis. Šis uztvērējs saņem visus kanālus izcilā kvalitātē.
2015. gada 4. februāris Maskava Pieredze: mazāk nekā mēnesi
Novērtējums 4
Priekšrocības: Lieliska konsole, ar ātru kanālu pārslēgšanu, augsta jutība, vienkārša un pieejama izvēlne ar skaidru attēlu, stilīgu dizainu, metāla korpusu, skaistu tālvadības pulti, konsole nedarbojas ļoti daudz darba laikā.
Trūkumi: Multivides atskaņotājs neatskaņo filmas ar parasto stereo ierakstu (PCM), lai gan šī opcija ir norādīta pasē. Mēs ceram, ka programmatūras atjauninājumā izstrādātāji novērsīs šo darbības traucējumu, un tad jūs varat droši ievietot 5
2015. gada 3. februāris Volgograda Pieredze: vairāki mēneši
Novērtējums 5
Priekšrocības: Lielisks prefikss, kanāli ātri pārslēdzas.
Trūkumi: Ne mīnusi, bet cavils - viegli gājieni gaidīšanas režīmā, kas naktī klusumā var mazliet mazināt. EPG-EPG daļas izvēlne nevar skatīt programmas rokasgrāmatu, nemainot kanālus, šajā ziņā izvēlne ir labāka
Komentārs: 4 mēnešus, kad izmantojat glitches un apkures, es neredzu, tā darbojas katru dienu, uzņemšana ir 99%, man ir kaut ko salīdzināt ar globo 100 un kaskādi 2101. Es iesaku oriel 963, pienācīgu ierīci.
Ushakovs Sergejs 2015. gada 31. janvāris Pieredze: mazāk nekā mēnesi
Novērtējums 5
Priekšrocības: Uzticama visu kanālu uzņemšana parastajā iekštelpu antenā pilsētas nomalē. Ātra meklēšana bez problēmām. Ērts, jaudīgs tālvadības pults ar standarta AAA baterijām. Speciāli nopirka šo modeli pēc tam, kad to salīdzināja ar vispopulārāko, atbilstošāko cenu un lasīja pārskatus. Nav nepareizi.
Trūkumi: Es vēlētos vēl, tālvadības pults bija pat nedaudz lielāka, lai gan tas jau ir lielāks par saviem kolēģiem. Izvēlnes multivides atskaņotājs varētu atvieglot.
Komentārs: Lieliska attēla kvalitāte, lieliska ierakstīšana zibatmiņas diskā. Atbalsta ārējo datu nesēju līdz 500 GB. Pēc ierakstīšanas 2 stundu filma būs aptuveni 6 GB. Skatiet ierakstus datorā ar Windows 7 - nav problēmu.
Naskatov Nikolay 2014. gada 24. decembris Ērglis Pieredze: mazāk nekā mēnesi
Novērtējums 5
Priekšrocības: Metallich. lieta nav sildīta, ērtākā tālvadības pults Oriel konsoles modelī, labs uztvērējs, laba izstrāde, vienlaicīga SCART un 3RSA izeju klātbūtne, displeja klātbūtne ar pulksteni priekšējā panelī.
Trūkumi: Kā mediju atskaņotājs - vāja. Tas neuzskata visus video formātus. Saskaņā ar šo rādītāju tas ir zemāks par modeli "Oriel 910", kas atveido daudz lielāku video formātu skaitu. Nedaudz pamanāms ierīces iekšpusē iekrāsotais čokings, kas iekļauts ligzdā. Bet trīs posmos viņš vairs nav dzirdams, tāpēc viņš neuztraucas. Iekļauts savienojošo kabeļu trūkums.
Komentārs: Kā digitālais uztvērējs - labākais visā Oriel līnijā. Pilsētā pat tiek saņemts atstarots signāls uz mājās gatavotu UHF antenu no vadiem. 30 km attālumā no pilsētas antena prasa nedaudz precīzāku noregulēšanu, bet tomēr tas bez signāla uztver signālu. Darbs pie attāluma no retranslatora vēl nav pārbaudīts. Saglabāja šādus prefiksus ar daudziem viņa draugiem. Visi bija ļoti priecīgi. Mani rokās jau ir pagājuši 8 gabali. Vēl nav laulības. Attiecībā uz iespēju ierakstīt TV pārraides, izmantojot USB, es atzīstu, ka vēl neesmu to izmēģinājis, jo nebija vajadzības.
Ja šim modelim būtu spēcīgāks un visvarens multivides atskaņotājs (vismaz līdzīgi kā Oriel-910), tad būtu iespējams novērtēt 5+.
Un, ja Oriel joprojām izlaida modeli ar VGA izvadi (datora monitoram), viņiem varētu būt piemineklis, kas uzcelts viņu dzīves laikā.
2014. gada 22. novembris Sanktpēterburga Pieredze: vairāki mēneši
Novērtējums 5
Priekšrocības: Vakar es iegādājos Oriel 963. Automātiskā režīmā es noregulēju 20 ciparu kanālus. Televizora attēla kvalitāte ir lieliska. Funke darbināmā ārējā antena
Trūkumi: Netika atklāts
Komentārs: Ierīce tiek izpildīta metāla korpusā un diezgan kvalitatīvi. Izslēgtā režīmā tas parāda laiku.
2014. gada 21. novembris Istrija Pieredze: mazāk nekā mēnesi
Novērtējums 5
Priekšrocības: Vājā signāla līmenī (~ 40%) kvalitāte ir 75-80%. AC3 kodeku.
Trūkumi: Es neatradu
Komentārs: Es to aplūkoju, kad to instalēju, bet spriežot pēc fakta, ka iekārtas īpašnieki mani nav aicinājuši 1 mēnesi pēc uzstādīšanas, viss ir labi!
alikb05 2014. gada 13. oktobris Sanktpēterburga Pieredze: mazāk nekā mēnesi
Oriel 963 (DVB-T2) ir izvēlēts vērtējumā:
12 vislabāk TV televizora pierīces

Reitingi

Izvēle

Jaunas tehnoloģijas