hodnotenie výber Nové technológie recenzia

Oriel 963 (DVB-T2)

Podrobné informácie

Špecifikácie Oriel 963 (DVB-T2)

Všeobecné charakteristiky
typ digitálny televízny tuner
poprava externý
Typ pripojenia sebestačný
Zachytenie videa žiadny
FM tuner žiadny
Video funkcie
Podpora HD žiadny
Výstupný formát videa 4:3, 16:9
Digitálne normy DVB-T, DVB-T2
Vstupy a výstupy
výstupy audio, HDMI, scart
FireWire žiadny
Ďalšie funkcie a možnosti
teletext tam je
Časované nahrávanie tam je
Odložený režim tam je
Ďalšie informácie
Diaľkové ovládanie tam je
rysy USB 2.0 s podporou zápisu, displej na prednom paneli; koaxiálny digitálny audio výstup; rodičovský kľúč, prezeranie fotografií, prezeranie video súborov; Podpora DOLBY DIGITAL; kovové puzdro

Recenzie Oriel 963 (DVB-T2) \ t

ohodnotenie 5
výhody: Skvelý, ľahko nastaviteľný tuner. Krásny obraz. Kovové puzdro. Nezohrievané. Intuitívne menu. Citlivý tuner.
nevýhody: To sú NIE!
komentár: Čítal som veľa testov, porovnanie a recenzie. Rozhodol som sa zostať na tomto modeli. Nie, koľko ľutujem. Vyberte si to najlepšie. Chcem okamžite povedať o obraze "SOAP". Ktorý má byť prítomný na tomto tuneri. Mám to NIE. Veľmi jasný obraz. Dokonca aj s čistotou na TV 50%. Teraz o samotnom zariadení: TV "Samsung 28" série 4 HD LED UE28F4000AW, kábel HDMI Philips SWV3430S / 10 1,0 metra, tuner Oriei 963, anténny vlnový kanál (UHF) 11 prvkov (externých) pasívnych. Smer na Ostankino (44 km.) Sila a kvalita signálu podľa (tuner Oriel 963) 99%. Dokonca pripravil zosilňovač stožiara AB 011 "TERRA" UHF (DVB-T2). Ale nebol potrebný. Po sledovaní televízie v digitálnom signáli DVB-T2. Pre seba som sa rozhodol, že v moskovskej oblasti nie sú potrebné dosky ako "TRI FARBA". Veľa šťastia všetkým pri výbere tunera. Dúfam, že moja skúsenosť a preskúmanie pomôže niekomu.
Doroshenko Gennady 12. apríl 2015, Balashikha Skúsenosti: menej ako mesiac
ohodnotenie 5
výhody: Vynikajúci model, rýchle nastavenie, dobrá kvalita zostavenia, 20 kanálov na verejnej anténe. Všetko je intuitívne!
nevýhody: neboli odhalené
komentár: Odporúčam. nevyhrievané
Andreev Vladimir 12. február 2015, Vsevolozhsk Skúsenosti: menej ako mesiac
ohodnotenie 5
výhody: Kovové puzdro, príjemne vyzerajúce diaľkové ovládanie, rýchle menu, kvalitné fotografie
nevýhody: Ešte nie je vidieť
komentár: V porovnaní s inými mladšími modelmi sú prijímače s arkiermi skvelo vyzerajúcou a funkčnou konzolou, ako aj obrazovkou s aktuálnym časom. Cena je celkom adekvátna v porovnaní s inými prijímačmi.
Pozdnyakov Denis 9. február 2015, Petrohrad Skúsenosti: niekoľko mesiacov
ohodnotenie 5
výhody: Vynikajúca kvalita príjmu. S diaľkovým tunerom je regulovaná hlasitosť. Na diaľkovom ovládači je samostatné tlačidlo na prepnutie na USB. Keď kliknete na tlačidlo "ok", zobrazí sa celý zoznam kanálov. Môžete prejsť na iný kanál podľa názvu. Elegantné diaľkové ovládanie. V pohotovostnom režime sa zobrazia hodiny, ktoré sa automaticky nakonfigurujú bez vašej účasti.
nevýhody: Mierne "píšťalky", ale od 4 metrov už nie je počuť, nezasahuje do spánku. Neprehral video s príponou .mov (väčšina mojich domácich videí). Prvý tuner odmietol počúvať diaľkové ovládanie a nemal čas naladiť sa na kanál. Problém bol vyriešený nahradením.
komentár: Skvelý model. Vzal dať, pretože všetky kanály dmv analógovej televízie sú prijímané so šumom a interferenciou. Chata na križovatke 1. betonky a Volokolamki, v doline. Anténa - aktívna mriežka. Tento tuner prijíma všetky kanály vo vynikajúcej kvalite.
04.2.2015, Moskva Skúsenosti: menej ako mesiac
ohodnotenie 4
výhody: Nádherná konzola s rýchlym prepínaním kanálov, vysokou citlivosťou, jednoduchým a prístupným menu, s jasným obrazom, štýlovým dizajnom, kovovým telom, krásnym diaľkovým ovládaním, konzola sa počas práce nezohrieva veľmi veľa.
nevýhody: Prehrávač médií neprehráva filmy s bežnou stereofónnou skladbou (PCM), hoci táto možnosť je uvedená v cestovnom pase. Dúfame, že vývojári v aktualizácii softvéru túto poruchu odstránia a potom môžete bezpečne vložiť 5
03.02.2015, Volgograd Skúsenosti: niekoľko mesiacov
ohodnotenie 5
výhody: Vynikajúca predpona, kanály sa prepínajú rýchlo, všadeprítomný prehrávačový pevný disk pre 500 koncertov sa reprodukuje bez problémov.
nevýhody: Nie mínusy, ale dutiny - mierne vŕzganie v pohotovostnom režime, ktorý v noci, v tichu, môže trochu zaťažovať). Menu v časti EPG-EPG - nemôže zobraziť programového sprievodcu bez zmeny kanálov, ponuka je v tomto ohľade lepšia
komentár: Pre 4 mesiace používania závady a kúrenie nepozorujem, to funguje každý deň, príjem je 99%, mám niečo porovnať s globo 100 a cascade 2101. Odporúčam Oriel 963, slušné zariadenie.
Ushakov Sergej 31. január 2015 Skúsenosti: menej ako mesiac
ohodnotenie 5
výhody: Istý príjem všetkých kanálov do bežnej vnútornej antény na okraji mesta. Rýchle vyhľadávanie bez problémov. Pohodlný, výkonný diaľkový ovládač so štandardnými batériami AAA. Špeciálne kúpený tento model po tom, čo bol porovnaný s najobľúbenejšími, vhodnými za cenu a prečítajte si recenzie. Nie je to zle.
nevýhody: Chcel by som stále, diaľkové ovládanie bolo ešte o niečo väčšie, aj keď je už väčšie ako jeho náprotivky. Prehrávač médií by ho mohol uľahčiť.
komentár: Skvelá kvalita obrazu, skvelé nahrávanie na disku Flash. Podporuje externé médiá do 500 GB. 2-hodinový film bude po nahrávaní približne 6 GB. Zobrazenie záznamov v počítači so systémom Windows 7 - žiadny problém.
Naskatov Nikolay 24. december 2014, Orol Skúsenosti: menej ako mesiac
ohodnotenie 5
výhody: Kovový blok. prípad nie je vyhrievaný, najvhodnejšie diaľkové ovládanie v modelovej rade konzol Oriel, dobrý tuner, dobré spracovanie, súčasná prítomnosť výstupov SCART a 3RSA, prítomnosť tabuľky s hodinami na prednom paneli.
nevýhody: Ako prehrávač médií - slabý. Nečíta všetky video formáty. Podľa tohto ukazovateľa je horší ako model "Oriel 910", ktorý reprodukuje oveľa väčší počet video formátov. Mierne viditeľné pískanie v puzdre zariadenia, ktoré je súčasťou zásuvky. Ale v troch krokoch už nie je počuteľný, takže sa neobťažuje. Vrátane chýbajúcich pripojovacích káblov.
komentár: Ako digitálny tuner - najlepší v celej rade Oriel. V meste dokonca prijíma odrazený signál na domácej UHF anténe z drôtu. Vo vzdialenosti 30 km od mesta vyžaduje anténa trochu precíznejšie ladenie, ale napriek tomu zachytáva signál bez problémov. Práca vo väčšej vzdialenosti od opakovača ešte nebola overená. Skladovali takéto prefixy s mnohými z jeho priateľov. Všetci boli veľmi spokojní. 8 kusov takýchto tunerov už prešlo mojimi rukami. Zatiaľ žiadne manželstvo. Pokiaľ ide o možnosť nahrávania televíznych relácií cez USB, priznávam, že som to ešte neskúšal, pretože nebolo potrebné.
Ak by tento model mal silnejší a všežravejší mediálny prehrávač (aspoň ako Oriel-910), potom by bolo možné hodnotiť 5+.
A ak Oriel stále vydal model s výstupom VGA (pre počítačový monitor), mohli by mať počas svojho života postavený pamätník.
22. november 2014, Petrohrad Skúsenosti: niekoľko mesiacov
ohodnotenie 5
výhody: Včera som kúpil Oriel 963. Naladil som 20 digitálnych kanálov v automatickom režime. Kvalita obrazu na televízore je vynikajúca. Externá anténa napájaná z Funke
nevýhody: Nepreukázal
komentár: Prístroj sa vykonáva v kovovom puzdre a pomerne kvalitatívne. V režime vypnutia sa zobrazuje čas.
21. november 2014, Istra Skúsenosti: menej ako mesiac
ohodnotenie 5
výhody: Pri slabých úrovniach signálu (~ 40%) je kvalita 75-80%. AC3 kodek.
nevýhody: Nenašiel som
komentár: Pozrel som sa na to, keď som ho nainštaloval, ale súdiac podľa toho, že majitelia zariadenia ma nevolali ani jeden mesiac po inštalácii, všetko je v poriadku!
alikb05 13. október 2014, Petrohrad Skúsenosti: menej ako mesiac
Oriel 963 (DVB-T2) je vybraný do hodnotenia:
12 najlepšie Televízne set-top boxy

hodnotenie

výber

Nové technológie