Ратингс Селецтион Нове технологије Ревиевс

Нова вода Т5

Детаљне информације

Карактеристике Нев Ватер Т5

Кључне карактеристике
Тип уређаја филтер
Тип филтера дизалица за дизалице
Прикључак за воду постоји
Број корака чишћења 3
Сврха уклањање слободног хлора
Усе оф за хладну воду, за топлу воду
Физичке карактеристике
Модул филтера укључен постоји
Стандардни модул филтера ресурса 40,000 л
Пумпа за повећање притиска не
Капацитет складишта не
Топ перформанце 11 л / мин
Температура воде на улазу 5 - 65 ° Ц
Величина везе 1/2"
Тежина 0,5 кг
Додатне информације
Феатурес филтер за туширање; компатибилан са свим типовима туш кабина; Укључен је и адаптер за проширење хрома

Отзиви о Нев Ватер Т5

Евалуација 2
Предности: Претходно (2011.) радио је добро и избјељивао бјелило са праском.
Недостаци: Сада је престао радити. Да ли су почели да бележе више хлора (москва, цао), или су филтери постали лошег квалитета и произвођач штеди ... Укратко, у 2012-13, није било ефекта ((како се кожа љушти и љушти након купања,
Да, мењам касете једном у три месеца тако да не мислите да имам један филтер од 2011)
Његова цена је претерана
Коментар: у 2011 касета кошта 1200, управо сада - 1500 !!! + 25%, постаните горки!
24. јануар 2013 Искуство: више од годину дана
Евалуација 1
Предности: Видљиви позитивни није пронађен
Недостаци: апсолутно не филтрира хрђу
Коментар: У принципу, купио сам ово "чудо" у њиховој онлине трговини компаније и. Не би требало да буде лажна, завијена и офигел од потпуног одсуства видљивог ефекта. Живим у Кијеву и вода је недавно постала нешто жућкаста од рђе. Изгледа да то није критично, али бих волела да купам бебу у чистој води, а последњих неколико недеља филтрирала сам је обичном крпом, али сам се уморила од овог догађаја и одлучила да купим филтер. На моје изненађење, није постојала капела, када се под купатила "жућкасте" воде накупио, одлучио сам да експериментишем и ставим на дужну крпу, која је готово одмах почела да постане жута (дуж контуре црева где је вода прошла) Испоставља се да је уобичајена тканина замотана у неколико слојева рђе филтера боље од овог филтера! Зато сам се вратио на стари метод "ручног филтрирања" :( Не могу рећи ништа о избјељивачу
кики-вик 18. децембар 2012 Искуство: мање од месец дана
Евалуација 5
Предности: Заиста, осећај затегнуте коже након туширања је одмах нестао. За шта је заправо купљен филтер.
Недостаци: По мом мишљењу цена је нешто превисока. У ствари, ово је само пластична посуда. Али нема правих аналога.
Коментар: Филтер обавља задатак. Препоручујем да купите.
артем7а 20. фебруар 2012 Искуство: мање од месец дана
Евалуација 4
Предности: - једноставна инсталација;
- разноврсност
Недостаци: - ресурс не одговара наведеном
Коментар: Кожа престаје да буде сува само првих 1-2 недеље, а после 1,5 месеца боја воде постаје видљива :) Не знам, наравно, вода у Кхимки може наравно да је тако лоша, али сваки пут купујете нови филтер (заменљиве патроне су веома тешко наћи ријетко су прилично скупи. Породица од 3 особе, 2 одрасле особе - дневно 5-10 минута туширања, купање у купатилу. Па, где је 40.000 литара?

А ипак, боље је од ничега ...
29. децембар 2011 Искуство: неколико месеци
Евалуација 5
Предности: Када сам узео, није било бијелих случајева. Дали су ми хром, комбинован са миксерима =)
Стварно чини воду меком.
Недостаци: Цена, и морате уложити много напора да је стегнете.
Коментар: Набави га.
Уочите разлику одмах.
ТИТАХ84 21. јул 2010 Искуство: мање од месец дана
Евалуација 5
Предности: Супер ствар, користећи кожу филтера је глатка, готово као море.
Недостаци: Мало кантице за залијевање са филтером, али ако желите можете надмашити (постоји кромирана млазница за алтернативно причвршћивање)
Коментар: Вода из славине продире у судопер, остављајући захрђалу ознаку на судоперу (са свакодневним испирањем ове рђе из судопера) О_о. Ја стварно не желим да користим такву воду (Москва, станица метроа Сцхелковскаиа). Купили смо овај филтер за туширање, сада перемо лице и перем руке искључиво од туша, разлика је опипљива. Кожа се не љушти, а након прања зуба, користећи воду након филтера из туша, укус у устима је потпуно другачији, врло мекан и свјеж. Закључак - Мастхев!
лентаменте 28. април 2010 Искуство: неколико месеци
Евалуација 5
Предности: Стварно функционише, мислио сам само рекламирање, кожа је глатка након туширања, једноставна инсталација.
Недостаци: Благо смањује притисак воде из туша.
Коментар: Моја супруга ме развела да купи, није желио купити. Мислио сам - солидан оглас, још један чудотворни лијек.
У ствари, одлична ствар, стварно функционише. У купатилу се мирис промијенио након туширања, атмосфера је другачија. Али главна кожа постаје глатка. Веома сам задовољан.
Испрва сам га ставио на кантицу за залијевање - постало је тако тешко да ме је чак и напињала, да не спомињем моју жену. Морао сам да преуредим испред црева. Сада је све у реду. Препоручујем.
18. април 2009 Искуство: неколико месеци
Нова вода Т5 је изабрана у оцени:
Топ 20 филтери за воду

Ратингс

Селецтион

Нове технологије