Ратингс Селецтион Нове технологије Ревиевс

Ориел 963 (ДВБ-Т2)

Детаљне информације

Ориел 963 (ДВБ-Т2) Спецификације

Опште карактеристике
Тип дигитал тв тунер
Извршење вањски
Цоннецтион типе аутономно
Видео снимање не
ФМ тјунер не
Видео функције
ХД подршка не
Излазни видео формат 4:3, 16:9
Дигитални стандарди ДВБ-Т, ДВБ-Т2
Улази и излази
Излази аудио, ХДМИ, сцарт
Фиревире не
Остале карактеристике и могућности
Телетекст постоји
Тимер рецординг постоји
Одложени режим постоји
Додатне информације
Даљинска контрола постоји
Феатурес УСБ 2.0 са подршком за писање; коаксијални дигитални аудио излаз; родитељски кључ, гледање фотографија, гледање видео датотека; ДОЛБИ ДИГИТАЛ подршка; метал цасе

Отзиви о Ориел 963 (ДВБ-Т2)

Евалуација 5
Предности: Одличан, лако прилагодљив штимер. Беаутифул пицтуре. Метал цасе. Не грије се. Интуитивни мени. Сенситиве тунер.
Недостаци: То су НЕ!
Коментар: Прочитао сам много тестова, поређења и прегледа. Одлучио сам да останем на овом моделу. Не колико жалим. Изабрао је најбоље. Желим одмах рећи о слици "СОАП". Који би требао бити присутан на овом тунеру. Имам га. Веома јасна слика. Чак и уз јасноћу на ТВ-у 50%. Сада о самој опреми: ТВ "Самсунг 28" серија 4 ХД ЛЕД УЕ28Ф4000АВ, ХДМИ кабел Пхилипс СВВ3430С / 10 1.0 метар, тунер Ориеи 963, антенски вални канал (УХФ) 11 елемената (вањски) пасивни. Смер до Останкино (44 км.) Снага и квалитет сигнала према (тунер Ориел 963) 99%. Чак је и припремљен Маст појачало АБ 011 "ТЕРРА" УХФ (ДВБ-Т2). Али он није био потребан. Након гледања телевизије у дигиталном ДВБ-Т2 сигналу. За себе сам одлучио да у региону Москве, таблице попут "ТРИ БОЈЕ" нису потребне. Сретно свима у избору тунера. Надам се да ће моје искуство и преглед помоћи некоме.
Доросхенко Геннади 12. април 2015, Баласхикха Искуство: мање од месец дана
Евалуација 5
Предности: Одличан модел, брзо подешавање, добар квалитет израде, 20 канала на јавној антени. Све је интуитивно!
Недостаци: није откривено
Коментар: Препоручујем. не грије
Андреев Владимир 12. фебруар 2015, Всеволозхск Искуство: мање од месец дана
Евалуација 5
Предности: Случај од гвожђа, угодан изглед даљинског управљача, брзи мени, квалитетне слике
Недостаци: Још нисам видео
Коментар: У поређењу са другим, млађим моделима, ориел пријемници су одлична и функционална конзола, као и екран са тренутним временом. Цена је сасвим адекватна у поређењу са другим пријемницима.
Поздниаков Денис 9. фебруар 2015, Ст. Петерсбург Искуство: неколико месеци
Евалуација 5
Предности: Одличан квалитет пријема. С даљинским управљачем гласноћа је регулирана. На даљинском управљачу постоји засебно дугме за пребацивање на усб. Када кликнете на дугме "ок", приказаће се цео списак канала, можете прећи на други канал по његовом имену. Елегантан даљински. У стандби моду се приказује сат, који се аутоматски конфигурира, без вашег учешћа.
Недостаци: Мало "звиждаљке", али од 4 метра више се не чују, не ометају спавање. Није репродукован видео са .мов екстензијом (већина мојих кућних видео записа). Први тунер је одбио да послуша даљински, а да није имао времена да се подеси на канал. Проблем је решен заменом.
Коментар: Велики модел. Узео је да да, јер сви дмв канали аналогне телевизије се примају са буком и сметњама. Викендица на раскрсници 1. бетонке и Волоколамка, у долини. Антена - активна мрежа. Овај тунер прима све канале у одличном квалитету.
04. фебруар 2015, Москва Искуство: мање од месец дана
Евалуација 4
Предности: Прекрасна конзола, са брзим пребацивањем канала, високом осетљивошћу, једноставним и приступачним менијем, са јасном сликом, модерним дизајном, металним кућиштем, прелепим даљинским управљачем, конзола се не загрева много током рада.
Недостаци: Медијски плејер не репродукује филмове помоћу обичне стерео стазе (ПЦМ) иако је ова опција назначена у пасошу. Надамо се да ће у софтверском ажурирању програмери отклонити овај квар, а онда можете сигурно ставити 5
03. фебруар 2015, Волгоград Искуство: неколико месеци
Евалуација 5
Предности: Одличан префикс, канали се брзо пребацују, а свеприсутан хард диск за 500 гига репродукује се без проблема.
Недостаци: Не минуси, већ цавилс - лагано скуеакс у стању приправности, који ноћу, у тишини, може напрезање мало). Мени у делу ЕПГ-ЕПГ-а не може да погледа програмски водич без промене канала, мени је у том смислу бољи \ т
Коментар: За 4 месеца коришћења грешака и грејања не посматрам, ради сваки дан, пријем је 99%, имам нешто да упоредим са глобо 100 и каскадом 2101. Препоручујем Ориел 963, пристојан уређај.
Усхаков Сергеи 31. јануар 2015 Искуство: мање од месец дана
Евалуација 5
Предности: Сигуран пријем свих канала на уобичајену унутрашњу антену на периферији града. Брзо претраживање без проблема. Згодан, моћан даљински управљач са стандардним ААА батеријама. Посебно је купио овај модел након што је упоређен са најпопуларнијим, прикладним за цијену и прочитао рецензије. Није погрешно.
Недостаци: Желио бих још, даљински је био чак и мало већи, иако је већ већи од његових колега. Медијски плејер са менијем може олакшати рад.
Коментар: Одличан квалитет слике, одлично снимање на флеш диску. Подржава екстерне медије до 500 ГБ. Двосатни филм ће бити приближно 6 ГБ након снимања. Прегледајте записе на рачунару са оперативним системом Виндовс 7 - нема проблема.
Наскатов Николаи 24. децембар 2014, Орао Искуство: мање од месец дана
Евалуација 5
Предности: Металлицх. Кућиште није гријано, најприступачнији даљински управљач у распону модела Ориел конзола, добар тунер, добра израда, истовремено присуство СЦАРТ и 3РСА излаза, присуство екрана са сатом на предњем панелу.
Недостаци: Као медиа плаиер - слаб. Не чита све видео формате. Према овом индикатору, он је инфериорнији од модела "Ориел 910", који репродукује много већи број видео формата. Благо видљиво шкрипљење унутар кућишта уређаја, укључено у утичницу. Али у три корака више се не чује, па се не мучи. Недостатак каблова за повезивање укључен.
Коментар: Као дигитални тунер - најбољи у цијелој линији Ориела. У граду се чак добија рефлектовани сигнал на домаћој УХФ антени са жице. На 30 км од града, антена захтева мало прецизније подешавање, али ипак ухвати сигнал без проблема. Рад на већој удаљености од репетитора још није верификован. Такве префиксе је складиштио са многим својим пријатељима. Сви су били веома задовољни. 8 комада таквих тунера је већ прошло кроз моје руке. Још није брак. Што се тиче могућности снимања ТВ емисија преко УСБ-а, признајем да још нисам пробао, јер није било потребе.
Ако овај модел има снажнији и свеједнији медиа плаиер (барем као Ориел-910), онда би било могуће оцијенити 5+.
А ако је Ориел још увек издао модел са ВГА излазом (за монитор на рачунару), могли би имати споменик подигнут током њиховог животног века.
22. новембар 2014, Ст. Петерсбург Искуство: неколико месеци
Евалуација 5
Предности: Јуче сам купио Ориел 963. Подесио сам 20 дигиталних канала у аутоматском режиму. Квалитет слике на телевизору је одличан. Спољна антена напајана
Недостаци: Није открио
Коментар: Уређај је изведен у металном кућишту и прилично квалитетно. У режиму искључено, приказује време.
21. новембар 2014, Истра Искуство: мање од месец дана
Евалуација 5
Предности: На слабим нивоима сигнала (~ 40%), квалитет је 75-80%. АЦ3 цодец.
Недостаци: Нисам пронашао
Коментар: Погледао сам га док сам га инсталирао, али судећи по томе што ме власници опреме нису звали 1 месец након инсталације, све је ОК!
аликб05 13. октобар 2014, Ст. Петерсбург Искуство: мање од месец дана
Ориел 963 (ДВБ-Т2) је изабран за оцену:
12 бест ТВ сет-топ кутије

Ратингс

Селецтион

Нове технологије