derecelendirme seçim Yeni teknolojiler yorumlar

Carbon Fitness T404

Detaylı bilgi
9.2 / 10
değerlendirme

Carbon Fitness T404 Özellikleri

Genel özellikler
tip elektrik
dizayn katlama
Maksimum kullanıcı ağırlığı 110 kg
Amortisman sistemi var
Profesyonel kullanım hayır
Çalışan bir bezin boyutları 37x111 cm
Teknik bilgi
motor 1,5 hp (Leeson)
Çalışan bir kumaşın hareket hızı 0,80 - 10 km / s
Eğim açısı ayarı hayır
Darbe ölçümü hayır
programlar
Eğitim programlarının sayısı 13
Bir antrenman programlama imkanı hayır
Gömülü programlar zaman eğitimi, uzaktan eğitim
tanıklık Mevcut hız, güç tüketimi, gidilen mesafe
Ek bilgi
kolaylık nakliye silindirleri / tekerlekleri
Boyutlar (LxWxH) 142x63x114 cm
ağırlık 35 kg

Carbon Fitness T404 Yorumlar

değerlendirme 5
Avantajları: Kalite, fiyat
dezavantajları: Minör.
yorum: Ciddi eğitim için başlangıç ​​seviyesinin izi uygun değildir. Kızlar ve emekliler için daha muhtemel tasarlanmıştır. Yürümek, biraz koşmak, asıl amacı budur. Yani, klasik anlamda bir spor değil, genel bir güçlendirme sporudur. Maksimum hızda 10 km'ye kadar hızlanır, koşu için bu yeterlidir. Ama artık yok. İlkel olanı anladığım kadarıyla amortisman, bu nedenle normal koşu ayakkabılarıyla uğraşmak daha iyidir. Kaliteyle ilgili herhangi bir şikayet bulunmuyor, simülatörün çalışma durumu tatmin edici. Tuval yeterli değil, ancak prensipte bunu yapabilirsiniz, özellikle eğitim alanı alanla sınırlıysa.

Yukarıdan devam edersek, bunun anlamı, simülatörün kendisi için tasarlanmasıdır, o zaman tamamen kendini haklı çıkarır ve parasına değer.
Garbuzova Larisa 24 Mart 2015, Moskova \ Deneyim: birkaç ay
değerlendirme 5
Avantajları: Ucuz ve kaliteli parça. "İyi" kelimesi altında bunun mevcut fiyat etiketinde olduğunu anlamanız gerekir. Temel bir değer kaybı var. Küçük boyutuna rağmen, tuval koşmaya uygundur. Ancak sadece koşu yaparak - hem kanvasın büyüklüğü hem de hız nedeniyle daha hızlı sonuç vermeyecektir.
dezavantajları: Metal hala oldukça zayıf, yolun dikkatlice kullanılması gerekiyor. Kullanıcının 100 kilodan fazla çekmeyeceğini düşünüyorum.
yorum: Normal iz Açıkça vidalanmış vidalar ve çocuk benzeri bir bilgisayardaki gözlerinizi küçük kusurlara kapatabilirsiniz. Paranın değeri bana en iyi görünüyordu.
Bir paspas almaya değer. Parke zeminde, burada ve burada seğirecek, halının üzerine koymak zorunda kalmayacak, zamanla delikleri silecek. Hatalarımı tekrarlama, derhal paspası al.
kızartma denis 28 Aralık 2014 Moskova \ Tecrübe: bir aydan az
Carbon Fitness T404 reytinge göre seçildi:
En iyi 10 koşu bandı

derecelendirme

seçim

Yeni teknolojiler