derecelendirme seçim Yeni teknolojiler yorumlar

Huawei Mediapad T3 7.0

Detaylı bilgi
9.3 / 10
değerlendirme

Huawei Mediapad T3 7.0 Özellikleri

sistem
İşletim sistemi Android 7.0
işlemci Spreadtrum SC7731G 1300 MHz
Çekirdek sayısı 4
Hesaplamalı çekirdek Cortex-A7
Teknik süreç 28 nm
Dahili hafıza 16 GB
rasgele erişim belleği 2 GB DDR3
Hafıza kartı yuvası 128 GB'a kadar microSDXC var
ekran
ekran 7 ", 1024x600
Geniş ekran evet
Ekran tipi TFT IPS, parlak
Dokunmatik ekran kapasitif çoklu dokunma
İnç başına piksel sayısı (ÜFE) 170
Video işlemcisi Mali-450 MP4
Kablosuz iletişim
Wi-Fi desteği var, Wi-Fi 802.11n, WiFi Direkt
Bluetooth desteği Bluetooth 4.0'a sahip, A2DP
SIM kart tipi nano SIM
SIM kartların sayısı 1
Mobil iletişim 3G, KENAR, GPRS, GSM900, GSM1800, GSM1900
kamera
Arka kamera 2 megapiksel var
Ön kamera 2 megapiksel var
ses
Dahili hoparlör var
Dahili mikrofon var
işlevselliği
GPS evet, A-GPS desteğiyle
Otomatik ekran yönü var
sensörler ivmeölçer
Formatı desteği
ses AAC, WAV, OGG, FLAC, MP3
video MKV, MOV, MP4
bağlantı
Şarj konektörü türü mikro usb
Bilgisayara USB bağlantısı var
Harici cihazların USB üzerinden bağlanması isteğe bağlı
Ses / Kulaklık Çıkışı 3,5 mm var
gıda
Pil kapasitesi 4100 mAh
USB şarjı var
Boyutlar ve ağırlık
Boyutlar (LxWxD) 187.6x103.7x8.6 mm
ağırlık 265 g
Ek bilgi
Gövde malzemesi maden

Huawei Mediapad T3 7,0 Yorumlar

değerlendirme 4
Avantajları: Mükemmel matris ve yumuşak renk. Uzun süreli okumalarda gözlerim ağrıyor, bu benim için çok önemli. Kaliteli ses iyi bir resimdir. Güçlü - bir çocuk tarafından kontrol edilir.
dezavantajları: Çelik arka kapak nedeniyle kaygan - şimdi ve sonra elden kaymaya çalışıyor.
yorum: Baz kümesinden yararsız bazı uygulamalar kaldırılamaz, ancak hafıza uzundur. Eski plaka aynı olmasına rağmen, bellek sorunları ortaya çıkmadı. Tüm yeni uygulamaları bir hafıza kartına yüklüyorum, ancak ana bellek modülündeki alan yetersizliği nedeniyle şimdiden pek çoğu güncellenemiyor. İlk gün, sistem bir güncellemeye ihtiyaç duyuyordu, ancak iddiaya göre yeterli alana sahip olmadığı iddiasıyla yapamadı. İşe yaramazlık yüzünden bu işlevi devre dışı bırakmak zorunda kaldım. Hemen farkedilmedi, ancak sorun başlangıçta oldu: uygulamalardan bildirim yok ya da bazen çok geç geliyorlar. Kara listelerde hiçbir yerde listelenmedikleri kontrol edilir ve başlangıçta bunları engelleyecek hiçbir şey yoktur. Yalnızca gmail harfleri sabit bir şekilde gelir, ancak mektubun kısa açıklamasını okumak için üst tepsiyi genişletirseniz, oradan kaybolur ve uygulamaya girmeniz gerekir. VK, SMS, Viber, Skype, oyunlar - her şey göz ardı edilir. Sanırım, hizmete atfedilen, sistemik.
Linet 22 Mart 2018
değerlendirme 5
Avantajları: Kamera 2 megapiksel ve ön ve arkadaki gibi en kötü değil, ama gün ışığında çok güzel.
En güçlü parlaklık ve wi-fi açık olması koşuluyla pil bir gün bekletilir)
Tüm oyunlar patlayacak!
1 GB RAM olmasına rağmen, tablet hızlı çalışır, tupit yapmaz ve yavaşlamaz
Tasarımı çok beğendim
Cool, menü olmadan, ama karışmaz, daha uygun olsa bile, bir antivirüs yerleşik
Herkese tavsiye ederim !!!
dezavantajları: 8 GB kesinlikle yeterli değil, ancak bunun için 16 GB'lık bir hafıza kartı alırsanız, artık kusur yok
yorum: Haftayı kullanıyorum, her şey yolunda.
Lena 17 Ocak 2018
değerlendirme 4
Avantajları: * Bilinen güvenilir marka.
* Çok yüksek çözünürlükte (1024x600) ve yüksek piksel yoğunluğunda olmasa bile (170 PPI) 1280 * 800 çözünürlüğe sahip az bilinen markalara göre çok daha iyi ve daha hoş görünüyor. Sulu, doğal boyalar. İyi matris. Varsayılan olarak, az miktarda yazılım çöpü yüklenir. Henüz bir Google çöp kutusu olmayacaktı, bu yüzden genellikle şık olurdu.
* Kötü bir pil değil. İnternette yeteri kadar tırmanma günü.
* İyi örülmüş.
dezavantajları: * Çok az hafıza (bu para için bile 16 Gb istiyorum).
* Cihazın çok kaygan olması nedeniyle çok yağ eksi, hepsi ellerinden kayma ve yere çökmek için çalışıyor.
* Dokunmaya duyarlı değildir. Bazen aynı düğmeye birkaç kez dürtmek zorundasın.
* Künt WI-FI
* SIM kart takma imkanı yoktur, bu nedenle mobil İnternet'e erişemez ve birisini arayamazsınız.
* Kamera kontrolü için işe yaramaz.
yorum: Bu tableti kendim için, ev kullanımı için aldım (internette gezinmek, kitap okumak, TV izlemek ve film izlemek. Birinin yazdığı gibi plastik, kasa metal değil. Küçük, biraz rahatsız edici küçük bir ekran, ama genel olarak tabletten memnunum.
glasseye 13 Ocak 2018
değerlendirme 5
Avantajları: Dayanıklı metal gövde.
Şık görünüm.
Kompakt boyutlar ve mükemmel ergonomi.
Çok küçük bir maliyet.
Kaliteli yazılım.
dezavantajları: En yüksek performans değil.
LTE ve 3G yoktur.
yorum: En sevdiğim satın alımım için 2 saniye koştuğum ertesi günü protesto etmek için ilk önce 1 tane aldım.
F.A.B.I.S 17 Aralık 2017
değerlendirme 5
Avantajları: 1. Ekran rahat için uygundur: film izlemek, okumak
2. Plastik yerine ekranda cam
3. Huawei kabuk çok rahat
4. Güç tüketimini, tabletin günde 2-3 saat okuma ile 3 gün boyunca yeterli olacağı şekilde ayarlayabilirsiniz.
5. Kararlı çalışan, yeterince pürüzsüz
6. Mükemmel yapı
dezavantajları: 1. kamera
2. Demir (kesinlikle zorlu oyunlar için uygun değildir)
3. Dahili hafıza. Yazılan 8 GB bellek, aslında sadece yaklaşık 1 GB olan yaklaşık 3.9 GB'lık bir sistemi görüyor. Neden olduğu belli değil, ancak bir sd kart satın alarak karar verildi.
4. 3100 mA / s'deki batarya çok küçük, ancak manuel güç tüketimi iyi ayarlanmış.
yorum: Tüm kusurlarına rağmen çok iyi bir tablet, montaj harika
Bu segmentte fiyat / kalite oranı bakımından en iyilerden biri
5000r'a kadar kullanımı kolay bir tablete ihtiyacınız varsa, ancak maksimum performans gerekmiyorsa, bu en iyi seçenektir.
ichega 17 Ekim 2017
değerlendirme 5
Avantajları: fiyat
işlevselliği
konut
dezavantajları: Küçük hafıza
yorum: Oyunlar için bir çocuk aldım. Fonksiyonuyla bir patlama yaptı. Ebeveyn kontrolünün varlığından özellikle memnun. Ekran çözünürlüğü, bu fiyat kategorisindeki diğer modellerin aksine izlenebilir. Ayrıca, SIM kart yok ve tablet bulunmuyor. Genel olarak çocuk için ideal bir seçenektir.
Irene 24 Temmuz 2017
değerlendirme 4
Avantajları: Yüksek kaliteli montaj
Zarif görünüm
Elinde kolay, rahat
İyi görüntü ve ses (sınıfı için)
Mükemmel değer: fiyat işlevselliği
dezavantajları: Henüz açıklanmadı
yorum: Birinci sınıf öğrencisi tarafından özellikle eğlence (karikatürler, oyunlar) ve gelişim programları için satın alınmıştır.
Çocuklar çok mutlu.
Dimdim 02 Temmuz 2017
Huawei Mediapad T3 7.0 reytinge göre seçildi:
6 en iyi 7 inç tabletler

derecelendirme

seçim

Yeni teknolojiler