Sana Eksklusiv
Detaljeret information

10 / 10
bedømmelse
Sana eksklusive funktioner
| Generelle egenskaber | |
|---|---|
| typen | brød maker |
| magt | 815 W |
| Maksimal bagvægt | 1700 g |
| Særlige programmer | gærfrit kager, syltetøj, hvedebrød |
| Yderligere funktioner | bagevægt justering, dej æltning |
| Bagning form | brød / baguette |
| programmer | |
| Antal bagningsprogrammer | 7 |
| Bruger-tilstand | der er |
| Yderligere oplysninger | |
| Antallet af knædere | 2 |
| Vis baggrundsbelysning | der er |
| Kropsmateriale | metal |
| Egenskaber | multi termometer; bagetnitsa; indstillet til tempo; program "yoghurt", "malt", "tempeost" |
| Dimensioner og vægt | |
| Dimensioner (BxHxD) | 400x300x225 mm |
| vægt | 10 kg |
Sana Exclusive er valgt til bedømmelse:

Top 15 brød beslutningstagere til hjemmet
