értékelés kiválasztás Új technológiák vélemények

Champion T516 petroltrimmer felülvizsgálat

Benzotrimmer T516 bajnok - előnyök, hátrányok, jellemzők

Champion T516 petroltrimmer felülvizsgálat

Műszaki adatok

Általános jellemzők
típus trimmer
Vágási szélesség 40 cm
alkalmassága
talajtakarás nincs
motor
Motor típusa benzin
teljesítmény 2 LE
Motor helyzete felső
Munkaméret 52 cm3
Motor fordulatszáma 6500
Üzemanyagtartály 1,2 l
tervezés
toll összecsukható
bár egyenes
kerekek Nincsenek
További információk
Teljes készlet orsó, lemez / kés
Méretek
súly 7,9 kg

Vélemények a T516-as bajnoki trimmerről

méltóság

  • Ár. Options. Teljesítmény.

hiányosságokat

  • Még nem fedezték fel.

megjegyzés
Nagyszerű gép. Fáradt az elektromos, úgy döntöttek, hogy egy erősebb benzint vásárolnak. Örömmel töltöttük el a gazdag berendezéseket, mint az utasításokban, 14 pozícióban, beleértve a motor tömítéseit és dugattyúgyűrűit is.
A lemez kb. 8 hektárnyi gyomnövényt kaszált egy méteres magassággal. Mire 6 óra és három benzin tartály volt. Közepes sebességgel kaszált. A hátizsák típusú vállpánt nagyon kényelmes, a tömeg eloszlik és a trimer súlya nem érezhető. By the way, eltávolítottam a védőburkolatot a lemez körül, hogy vele együtt, a trimmer a fűhez kapaszkodott, és nem kellett áthaladnia. A rezgés meghúzta a gáz tartály egyik csavarját, amely időben észrevehető volt.
Nagyon elégedett a vásárlással.
Vakhrameev Vladimir, 2013-09-22 értékelés 5


 

méltóság

  • Nem öltek meg

hiányosságokat

  • Gyengéd gázgomb

megjegyzés
Nagyon szilárd trimmer, valamint minden, amire voltam, egy benzin köpeny kiválasztása volt. Megvettem tőlünk Megastroiban Kazanban 5990r-es részesedést. Azt hittem, drága volt, villamos energiát akartam vásárolni. De gyorsan felismerték a pénzt a lefolyón! Két napig 30 hektáros pusztaságot vágtam egy állványral, és meglepődtem a hatalom és a lendület, hogy ha szembesül egy választással. Az arány minősége - az ár nem jobb !!!!!!
anonim, 2013-07-22 értékelés 5


 

méltóság

  • A vágószélesség nagyméretű, mind a késsel, mind a horgászzsinórral kiegészítve. Koshu 15 perces mező 30 száz. Egy erős professzionális egység árán - supergud.

hiányosságokat

  • nem

megjegyzés

Kovregina Olga, 2013-04-19 értékelés 5


 

méltóság

  • A teljes készlet, az erőteljes motor, a leszerelhető tengely, a tartalék bélés és a gyűrűk a csomagban találhatók.

hiányosságokat

  • Kis erőforrás. A kivitelezés, egy új, nagyon rossz kezdettel, a légszűrő rögzítése majdnem azonnal leesett, meg kellett tennem a csavart.

megjegyzés
Három évig használják, amíg a dugattyú a hengeren nem hagyta el a teaser-t. Ez a berendezés nem túl nagy erőforrásáról beszél. Az alkatrészek annyira költségesek, hogy nincs értelme javítani. Például egy 600 rubel starter, egy 700 és annál nagyobb mágnes. 5-6 kísérletben hideg lettem, mert egy forró még rosszabb. Amikor a motort lefedték, elkezdtem helyettesíteni ezt a trimmert, találtam egy kínai Piran 520R-t 3650 rubelért. A Champion t 516 ikertestvéreknél csak a szín különbözik.
anonim, 2014-05-23 értékelés 3


 

méltóság

  • Erőteljes, kényelmes felfüggesztés, megfelelő ár, teljes készlet

hiányosságokat

  • Egy kicsit zajos

megjegyzés
Erőteljes, karbantartási szerszámmal, késsel, keverékkel ellátott konténerrel, szemüveggel, kesztyűvel, szétszereléssel, könnyű elindítani, egy hónappal ezelőtt vettem 5200 rubelt. Ezt a pénzt ajánlom!
Jim Tatiana, 2013-07-13 értékelés 4


 

méltóság

  • Erőteljes, gazdaságos, kiváló felszerelés, kényelmes kábelköteg, könnyen kezelhető, horgászzsinór és kés.

hiányosságokat

  • Zajos, még mindig nem érti, hogyan kell nyomni a sort,

megjegyzés
Vettem egy gyomnövényt és fiatal fűzfa aljnövényzetét, a szántás előtt úgy döntöttem, hogy szétzúzom. Nem mertem használni a trimmert a barátaimtól, ezért úgy döntöttem, hogy megveszem. A nap folyamán elszálltam egy kést 12sotokkal! A vonal folyamatosan megállt, tette a kést, és egyre szórakoztatóbb lett))) a motor erőteljes volt és egy kicsit zajos volt (egy játékos és zene után jött ki).ahol semmi sem dörzsöli !!! Összességében teljesen elégedett, a teszt sikeres volt!
Shum Roma 2013-08-23 értékelés 4

Figyelem! Az információk pontossága és a rangsor eredményei szubjektívek és nem reklámok.

értékelés

kiválasztás

Új technológiák