értékelés kiválasztás Új technológiák vélemények

A Champion T336 fűnyíró áttekintése

Champion T336 fűnyírók - előnyök, hátrányok, jellemzők

A Champion T336 fűnyíró áttekintése

Műszaki adatok

Általános jellemzők
típus trimmer
Vágási szélesség 40 cm
alkalmassága
talajtakarás nincs
motor
Motor típusa benzin
teljesítmény 1,23 LE
Motor helyzete felső
Munkaméret 33 cm3
Motor fordulatszáma 6500
Üzemanyagtartály 0,85 liter
tervezés
toll összecsukható
bár egyenes
kerekek Nincsenek
További információk
Teljes készlet orsó, lemez / kés
Méretek
súly 7,2 kg

T336 bajnok fűnyíróinak véleménye

méltóság

  • POWER, összecsukható rúd. ami nagyon kényelmes a szállításhoz, mint egy autóban, így valószínűleg a buszon lesz ... Efficiency ..........

hiányosságokat

  • Ha csak a tugka gombja van a tekercsen Leska-val. tétlen állapotban kell lennie, és kézzel kell húzni a ...

megjegyzés
Vettem a kertre. a szövés nem sok, de körülöttem egy pár elhagyott terület és a fű folyamatosan emelkedik hozzám. A piacon az értékelésből választottam, és az átlagos árkategóriában. 5-7 tr tartományban. Megálltam a 334. bajnoknál. Amint találtam 336-ot, nem bántam meg. Összecsukható sáv számomra plusz. mivel nem szükséges a törzs tetejét faragni. A készlet tartalmaz szemüveget, pár kesztyűt, védőpajzsot és két (2) lemezt, valamint egy kis kulcskészletet. Amikor ajándékot vásárolt, az olaj adódott. vtyuhali cső kenés 200r. és 2,4 mm-es kábel 600r-hez. Ahogy a srácok más véleményekben írnak, az összes csavart meghúzta és az alsó hajtómű kenőanyagába szivattyúzta. . Szintén szétszerelte a rudat és öntötte bele néhány olajat. mindkét részen. (az olajat nem használják zabkása számára.) A hideg és a forró is egy PREVENT használatával indul el. Köszönöm Istennek, hogy nem volt elég és gyorsan véget ért ..... Amikor felszámoltam 600rublyt. itt éreztem a bolondságomat a 336. barátnőmnek. Valami volt .. Egy hét egy barátja a kertben 600rublevoy lebontott mindent, ami a vezeték alatt állt. ... A második alkalom, hogy körülbelül 40 percig zúztam. A lemez próbált viselni. de aztán a zsinór után nincs vágy arra, hogy beillesszük. mivel a vezeték nem a fű gyökere alatt található. de valószínűleg lazíthatja a föld felső rétegét. A srácok semmit sem hasonlítanak össze az első zsinórom óta. Kosit-blows és bögrék BAAlshie, -PerEALS. és térdmagas fű ... Nem tudom, mennyi ideig fog működni, de eddig örülök, hogy PYTHON Duri-nak sok barátnőm van ...
Musinov Nikolay, 2013-06-01 értékelés 5


 

méltóság

  • Egy kis ár, egy normál vállszíj combvédelemmel, jól lezárva, van egy alapozó, egy nagy védőburkolat, kesztyűvel, szemüveggel, kulcsokkal és két késsel.

hiányosságokat

  • Egy évnyi használat után megrepedtem, és az üzemanyagvezeték elkezdett áramlani, meg kellett változtatnom.

megjegyzés
Az első trimmerem, nincs semmi hasonlítható, de most minden működik. 18 hektárnyi helyszínen megtisztította a helyszínt. Úgy döntöttem, hogy a kínaiakat azért veszem el, mert valószínűleg kétszer szezonra vágom, aztán azt tervezem, hogy egy speciális ruhával fedezem fel a növényzetet, hogy humuszot kapjak, és végül gyepfűvel ültem és minőségi fűnyírót vásárolok. Ezzel nem látok okot arra, hogy huskvarnát vegyek.
Voloshin Alexander 2014-05-22 értékelés 4


 

méltóság

  • Erőteljes, elég kényelmes, gazdag felszerelés.

hiányosságokat

  • szoros gomb a tekercsen

megjegyzés
Azonnal megvásárolt egy bordázott 2,7 mm-es horgászvonalat, bár írták, hogy legfeljebb 2,5. Duri, akinek nincs helye, mindent elvág. Nincs rezgés, nagyon kényelmes, csak öröm dolgozni. A benzin nem sokat fogyaszt. Az első trimmerem nem hasonlítható össze, de a benyomások szerint nagyon jó.
A szolgáltatás szempontjából rájöttem, hogy mindig vannak alkatrészek. sok analóg.
Alexandrovich Maxim, 2013-11-14 értékelés 5


 

méltóság

  • Egyszerű indítás, gazdag felszerelés, jó vállszíj, erőteljes, alacsony üzemanyag-fogyasztás, olaj, ajándék,

hiányosságokat

  • A horgászzsinórral ellátott tárcsás gomb szoros, a horgászvonalat nem húzza ki, le kell állítania a motort, nyissa ki a tekercset, és húzza ki a horgászvonalat. A kaszával ellátott horgászvonal nagyon rossz, a bajusz elég laza 2-3 méterre.

megjegyzés
Két héttel a T336-as bajnok megvásárlása előtt vettem egy elektromos trimmert, az Interskol pedig kb. Tegnap hozták a T-bajnokot, hogy elkezdte egy nagyon erős zsinórra vágni, kényelmes, hogy ne hasonlítsa össze az elektromosval. A zsinór nagy ereje miatt nagyon nagy a halászati ​​vonal fogyasztása, amely a zsinórral együtt volt. Megpróbálok egy másik, jobb minőségű halászvonalat telepíteni. Tartalmazza a kesztyűt, védőszemüveget.
Dmitry Grachev, 2014-07-17 értékelés 5


 

megjegyzés

 

Sori, a feleségem posztjáról írok, De .... egy hétre választottam egy trimmert, a helyet csak megvásárolták, szűz, fű a derékig és a kis aspen. , ott ...., És akkor elindul, ha szükséges, nem probléma, és figachit., bocsánatot kérek a helyesírásért. + Tettem
Vorobeva Nadezhda, 2014-06-28 értékelés 5


 

méltóság

  • Erőteljes, indítsa el a forrástól a rúgást

hiányosságokat

  • Nem vettem észre!

megjegyzés
Sokan véleményem szerint nem írnak helyes véleményt a termékről, a fűrész nagyon megbízható és kényelmes. Fél nap múlva 4 napig kaszáltam, minden gond nélkül kaszáltam, azt hiszem, több mint egy szezont csináltam. A lényeg az, hogy a technikát bölcsen használja!
anonim, 2014-09-04 értékelés 5

Figyelem! Az információk pontossága és a rangsor eredményei szubjektívek és nem reklámok.

értékelés

kiválasztás

Új technológiák