értékelés kiválasztás Új technológiák vélemények

A Bork T700 kenyérpirító leírása

Bork T700 kenyérpirító - előnyök, hátrányok, jellemzők

A Bork T700 kenyérpirító leírása

Műszaki adatok

Műszaki adatok
teljesítmény 1050 W
Fiókok száma 2
Pirítósok száma 2
Vezérlés típusa elektronikus
Pirítás beállítás van egy sima
Az egyik oldalon grillezés ott van
Mégse gomb ott van
Leolvasztási funkció ott van
Fűtési funkció ott van
Termikusan szigetelt ház ott van
Jellemzők
Automatikus pirítós központosítás ott van
"Extra emelkedés" pirítós ott van
Automatikus pirítás ott van
Kekszfűtés nincs
Crumbs tálca ott van
Test anyag fém
kijelző ott van
Háttérvilágítás vezérlése ott van
További információk 7 fokos pörkölés, funkció "működési ellenőrzés"; memória funkció

Bork T700 kenyérpirító véleménye

méltóság

  • Ez volt az első és eddig az egyetlen kenyérpirító, így semmi sem hasonlítható. megvásárolta, hogy megbízható legyen - a gyártó egy tisztességes fémdoboz: semmi sem olvad el. Van egy rekesz a vezetékhez. Minden más csak az elvárásoknak felel meg. Általában elégedett vagyok, a nagy családot több mint 5 éve rendszeresen használjuk, panasz nélkül.

hiányosságokat

  • A Toast hangosan kinyílik, ha nem vársz - ragyog, és felveszi azt is (talán ez a funkció kikapcsolható ????).
  • A pirítósok soha nem ugrottak az asztalra, ahogyan a korábbi értékelésekben írtak.

megjegyzés

omela207, 2011-02-07 értékelés 4


 

méltóság

  • Kis méret, szép design, szép kék színű kijelző. A főbb funkciókat panasz nélkül hajtják végre. Van egy kihúzható tálca morzsákhoz.

hiányosságokat

  • Ár. A kenyér sima emelésére nincs funkció, amint azt a boltban jelezték.

megjegyzés
A boltban, ahol vásárolt, az árlistára íródott: a pirítósok sima emelkedése, ami nagyon boldoggá tett. Led az ár, ha drága, majd indokolt. Valójában kiderült, hogy a pörkölés után a bumm hallható, és az orosz hosszú kenyér egy darabja az asztalon van. Nagyszerű, talán ezért az ár. Rögtön repülnék az olajjal, egyáltalán nem lenne ár.
elsa777, 2010-09-05 értékelés 4


 

méltóság

  • Nagyszerű design. Az ügy nem sokul fel. Úgy tűnik, hogy minőségi építmény. Garancia 2 év.

hiányosságokat

  • Ár.

megjegyzés
Jó kenyérpirító. 2-4 szinten is kiváló klasszikus pirítós kenyeret éget. Természetesen 9 fokos pörkölés túl sok! Hacsak valaki nem szeret enni. Egyoldalas pörkölés funkció a különleges ajánlatokhoz. pirítós kenyér - fikció - pirítós szárad. De ha egyszerre két kenyérpirítót helyez el egy rekeszben, akkor tökéletesen kiderül: ebben az esetben a pirítós az egyik oldalon sült, a másikban pedig puha, másrészt a pörkölés egyaránt megtalálható. Mivel egy kenyérpirító sült krumplival, és a leolvasztási funkció nem szükséges. Szóval, azt tanácsolom, hogy ne hajtsa végre a szuperfunkciók után, hanem egyszerűen csak az építés minősége, a kenyér jellegzetes (egyenletes) pörkölése és a tetszetős dizájn alapján válassza ki a kenyérpirítót. A termék ára nem megfelelő. Bár a design 5+
anonim, 2014-03-21 értékelés 4


 

méltóság

  • Stílusosnak tűnik, valóban egy díszítés a konyhában, jó sütés, a sütés közbeni pörkölés mértékét, nagyon kényelmes.

hiányosságokat

  • Enyhén drágább, mint mindenki más.

megjegyzés
Az intelligens eszköz tökéletesen működik, egyrészt nagyon tetszett a sült funkció
anonim, 2011-12-14 értékelés 5


 

méltóság

  • Kiváló minőségű sült, elegáns design, elfogadható ár

hiányosságokat

megjegyzés
Úgy döntöttem, hogy a régi műanyag kenyérpirítót újra cserélem. Nem sokáig választottam, különösen azért, mert nem észleltem sok különbséget a funkcionalitásukban. Természetesen kívánatos lenne a kenyeret egyenletesen sültetni, mert az előző kenyérpirító nem mindig tette meg. Ennek eredményeként az eladó tanácsára egy kenyérpirítót vásárolt. Nagyon elégedett vagyok a vásárlással, és most megértem, hogy a drága és olcsó kenyérpirítók közötti különbség jelentős.Nagyon egyenletesen sült krumplival, nagyon szeretem azt a tényt, hogy tudja, hogyan kell kenyeret sütni az egyik oldalon, míg a főzés során a test nem melegszik fel, és a kenyérpirító tökéletesen illeszkedik a konyhába. Mindenkinek tanácsot adok!
sukhanova28, 2012-02-21 értékelés 5


 

méltóság

  • Gyönyörű, megbízható

hiányosságokat

  • mint minden

megjegyzés
Jó illeszkedés a belső térhez. Kiderült továbbá, hogy jól pirítja pirítósát. Nagyon elégedett, soha nem sajnálta.
anonim, 2011-12-13 értékelés 5

Figyelem! Az információk pontossága és a rangsor eredményei szubjektívek és nem reklámok.

értékelés

kiválasztás

Új technológiák