értékelés kiválasztás Új technológiák vélemények

Új víz T5

Részletes információk

Új víz T5

Főbb jellemzők
Eszköz típusa a szűrőt
Szűrő típusa darufúvóka
Vízcsatlakozás ott van
A tisztítási lépések száma 3
kinevezés szabad klór eltávolítás
Használata hideg vízhez, forró vízhez
Fizikai jellemzők
A szűrő modul tartalmazza ott van
Erőforrás standard szűrő modul 40 000 l
Szivattyú a nyomás növeléséhez nincs
Tárolási kapacitás nincs
Legjobb teljesítmény 11 l / perc
Belépő víz hőmérséklete 5 - 65 ° C
Csatlakozás mérete 1/2"
súly 0,5 kg
További információk
Jellemzők zuhanyszűrő; kompatibilis bármilyen típusú zuhanyrendszerrel; króm hosszabbító adapter

Vélemények az új vízről T5

értékelés 2
Előnyök: Korábban (2011-ben) jól működött és fehérített fehérítőt banglott.
hátrányai: Most abbahagyta a munkát. Akár elkezdték több klór (moszkva, cao) fehérítését, vagy a szűrők rossz minőségű lettek, és a gyártó megmenti ... Röviden, 2012–2013-ban nem volt hatás (
Igen, három havonta egyszer cserélem a kazettákat, így nem hiszem, hogy 2011 óta van egy szűrőm
Az ára túlzott
megjegyzés: 2011-ben a szalag ára 1200, most - 1500 !!! + 25%, keserű!
2013. január 24. Tapasztalat: egy év alatt
értékelés 1
Előnyök: Látható pozitív nem található
hátrányai: abszolút nem szűri a rozsdát
megjegyzés: Általában megvettem ezt a "csodát" a cég online áruházában. Ez nem lehet hamis, csavarozott, és nem látható a látható hatás teljes hiányából. Kijevben élek, és a víz a közelmúltban kissé sárgás lett a rozsdától. Úgy tűnik, hogy nem kritikus, de szeretnék fürdeni a babát tiszta vízben, az elmúlt néhány hétben rendszeres ruhával szűrtem, de elfáradtam az eseményt, és úgy döntöttem, hogy szűrőt veszek. Meglepetésemre, nem volt kápolna, amikor a "sárgás" víz fürdőszobájának padlója felhalmozódott, úgy döntöttem, hogy kísérletezek és egy rongyot helyezek, amely szinte azonnal sárga lett (a tömlő kontúrja mentén, ahol a víz átment). Kiderül, hogy a szokásos ruhák több rétegben rozsdásodottak, mint a szűrő! Ezért mentem vissza a "kézi szűrés" régi módszeréhez :( Nem tudok semmit a fehérítőről
Kiki-VIK 2012. december 18. Tapasztalat: kevesebb mint egy hónap
értékelés 5
Előnyök: Valóban, a szűk bőr érzése a zuhany után azonnal eltűnt. A ténylegesen megvásárolt szűrő.
hátrányai: Véleményem szerint az ár kissé túl magas. Valójában ez csak egy műanyag lombik. De nincsenek igazi analógok.
megjegyzés: A szűrő elvégzi a feladatot. Ajánlom vásárolni.
artem7a 2012. február 20. Tapasztalat: kevesebb mint egy hónap
értékelés 4
Előnyök: - könnyű telepítés;
- sokoldalúság
hátrányai: - az erőforrás nem felel meg a megadott értéknek
megjegyzés: A bőr megszűnik csak az első 1-2 hétben, és 1,5 hónap elteltével a víz színe láthatóvá válik :) Természetesen nem tudom, hogy a Khimki vize annyira rossz, de minden alkalommal új szűrőt vásárol (a cserélhető patronokat nagyon nehéz megtalálni) ritkán elég drága. 3 fős család, 2 felnőtt - napi 5-10 perces zuhany, baba fürdés a fürdőben. Nos, hol van az igényelt 40 000 liter?

És mégis jobb, mint a semmi ...
2011. december 29. Tapasztalat: több hónap
értékelés 5
Előnyök: Amikor vettem, nem volt fehér eset. Krómot adtak nekem, keverővel kombinálva =)
Tényleg megkönnyíti a vizet.
hátrányai: Ár, és sok erőfeszítést kell tennie, hogy meghúzza.
megjegyzés: Érdemes megéri.
Határozza meg a különbséget azonnal.
TITAH84 2010. július 21. Tapasztalat: kevesebb mint egy hónap
értékelés 5
Előnyök: Szuper dolog, a szűrőbőr használata sima, majdnem olyan, mint a tenger.
hátrányai: Egy kicsit nehéz öntözőkanna szűrővel, de ha szeretné, akkor meghaladhatja (van egy króm fúvóka az alternatív rögzítéshez)
megjegyzés: A csapból a víz megszakad a mosogatóba, rozsdás jelet hagyva a mosogatóban (a mosogatóból a rozsda naponta öblítve) O_o. Nem akarok ilyen vizet használni (Moszkva, Schelkovskaya metróállomás). Ezt a szűrőt vásároltuk zuhanyzóra, most mosunk az arcunkat, és csak mosni a kezemet a zuhanyból, a különbség tapintható. A bőr nem húzódik le, és a fogmosás után a víz után a zuhany után a szűrő után a víz ízét teljesen más, nagyon puha és friss. Következtetés - Masthev!
lentamente 2010. április 28. Tapasztalat: több hónap
értékelés 5
Előnyök: Ez tényleg működik, azt gondoltam, csak reklám, a bőr sima a zuhany után, egyszerű telepítés.
hátrányai: Enyhén csökkentette a víz nyomását a zuhanyból.
megjegyzés: A feleségem elvált engem vásárolni, nem akart vásárolni. Azt hittem - egy szilárd reklám, egy újabb csoda orvoslás.
Valójában egy nagyszerű dolog, tényleg működik. A fürdőszobában a zuhanyozás után megváltozott a szag, a légkör más. De a fő bőr sima lesz. Nagyon elégedett.
Először helyesen helyeztem el az öntözőpohárba - annyira nehéz lett, hogy még feszült nekem, nem is beszélve a feleségemről. A tömlő előtt át kellett rendezni. Most minden rendben van. Azt javaslom.
2009. április 18. Tapasztalat: több hónap
Az új víz T5 van kiválasztva a minősítésben:
Top 20 vízszűrők

értékelés

kiválasztás

Új technológiák