értékelés kiválasztás Új technológiák vélemények

Oriel 963 (DVB-T2)

Részletes információk

Oriel 963 (DVB-T2) specifikációk

Általános jellemzők
típus digitális tv-tuner
végrehajtás külső
Kapcsolat típusa önálló
Videofelvétel nincs
FM-tuner nincs
Videó funkciók
HD támogatás nincs
Kimeneti videó formátum 4:3, 16:9
Digitális szabványok DVB-T, DVB-T2
Bemenetek és kimenetek
kimenetek audio, HDMI, scart
FireWire nincs
Egyéb funkciók és képességek
teletext ott van
Időzített felvétel ott van
Késleltetett mód ott van
További információk
Távirányító ott van
Jellemzők USB 2.0 író támogatással, előlapi kijelző; koaxiális digitális audio kimenet; szülő kulcs, fényképek megtekintése, videofájlok megtekintése; DOLBY DIGITAL támogatás; fém tok

Oriel 963 véleménye (DVB-T2)

értékelés 5
Előnyök: Nagy, könnyen testreszabható tuner. Gyönyörű kép. Fém tok. Nem fűtött. Intuitív menü. Érzékeny tuner.
hátrányai: Ezek NEM!
megjegyzés: Sok tesztet, összehasonlítást és áttekintést olvastam. Úgy döntöttem, hogy ezen a modellen maradok. Nem mennyire sajnálom. A legjobbat választotta. Szeretném azonnal elmondani a "SOAP" képről. Melyiknek kellene lennie jelen a tuneren. NINCS. Nagyon világos kép. Még a TV 50% -os tisztasága is. Most a berendezésről: TV "Samsung 28" sorozat 4 HD LED UE28F4000AW, HDMI kábel Philips SWV3430S / 10 1,0 méter, Oriei 963 tuner, antenna hullámcsatorna (UHF) 11 elem (külső) passzív. Az irány az Ostankinóhoz (44 km.) A jel erőssége és minősége (Oriel 963 tuner szerint) 99%. Még az AB 011 "TERRA" UHF (DVB-T2) emelőerősítőt is elkészítette. De nem volt rá szükség. Miután TV-t nézett digitális DVB-T2 jelzéssel. Én magam úgy döntöttem, hogy a moszkvai térségben a "THREE COLOR" lemezek nem szükségesek. Sok szerencsét mindenki számára a tuner kiválasztásában. Remélem, hogy tapasztalataim és felülvizsgálataim segíthetnek valakinek.
Dorosenko Gennády 2015. április 12. Balasiha Tapasztalat: kevesebb mint egy hónap
értékelés 5
Előnyök: Kiváló modell, gyors beállítás, jó minőség, 20 csatorna egy nyilvános antennán. Minden intuitív!
hátrányai: nem derült ki
megjegyzés: Azt javaslom. nem fűtött
Andreev Vladimir 2015. február 12. Vsevolozhsk Tapasztalat: kevesebb mint egy hónap
értékelés 5
Előnyök: Vasbetét, kellemes megjelenésű, gyors menü, jó minőségű képek
hátrányai: Még nem láttam
megjegyzés: Más, fiatalabb modellekhez képest az oriel vevők kiváló megjelenésű és funkcionális konzol, valamint az aktuális idővel rendelkező képernyő. Az ár viszonylag megfelelő a többi vevőkhöz képest.
Pozdnyakov Denis 2015. február 9. Szentpétervár Tapasztalat: több hónap
értékelés 5
Előnyök: Kiváló fogadásminőség. A távoli tuner hangereje szabályozott. A távvezérlőn külön gomb található az usb-ra váltáshoz. Ha az "ok" gombra kattint, megjelenik a csatornák teljes listája, a nevével egy másik csatornára mehet. Elegáns távirányító. Készenléti állapotban az óra megjelenik, amely automatikusan be van állítva az Ön részvétele nélkül.
hátrányai: Enyhén "síp", de 4 méterről már nem hallható, nem zavarja az alvást. Nem játszottam le a videót .mov kiterjesztéssel (az otthoni videók legtöbbje). Az első tuner nem volt hajlandó engedelmeskedni a távvezérlőnek, és nem volt ideje a csatornára hangolni. A problémát a helyettesítéssel oldották meg.
megjegyzés: Nagyszerű modell. Elfogadta, mert az analóg tv összes dmv csatornája zajjal és interferenciával érkezik. Víkendház az 1. betonka és a Volokolamki metszéspontjában egy völgyben. Antenna - aktív rács. Ez a tuner minden csatornát kiváló minőségben kap.
2015. február 4. Moszkva Tapasztalat: kevesebb mint egy hónap
értékelés 4
Előnyök: Egy csodálatos konzol, gyors csatornaváltással, nagy érzékenységgel, egyszerű és hozzáférhető menüvel, tiszta képpel, stílusos kialakítással, fémtesttel, gyönyörű távirányítóval, a konzol nem melegszik fel a munka során.
hátrányai: A médialejátszó nem játszik le normál sztereó műsorszámmal (PCM), bár ez az opció szerepel az útlevélben. Reméljük, hogy a szoftverfrissítés során a fejlesztők kiküszöbölik ezt a hibát, majd biztonságosan elhelyezhetik 5
2015. február 03. Volgograd Tapasztalat: több hónap
értékelés 5
Előnyök: Kiváló előtag, a csatornák gyorsan váltakozva, az 500-as koncerteken mindenütt jelenlévő játékos-merevlemez gond nélkül reprodukálódik.
hátrányai: Nem mínuszok, hanem cavilok - készenléti állapotban könnyedén gúnyolódnak, ami éjjel, csendben egy kicsit megterhelhet. Az EPG-EPG részének menüje nem tekintheti meg a műsorfüzetet a csatornák megváltoztatása nélkül, a menü jobb ebben a tekintetben
megjegyzés: 4 hónapig a glitchek és a fűtés használatát nem tartom be, minden nap működik, a recepció 99%, összehasonlíthatok valamit a globo 100-mal és a 2101-es kaszkáddal.
Ushakov Sergey 2015. január 31. Tapasztalat: kevesebb mint egy hónap
értékelés 5
Előnyök: Magabiztosan fogadja az összes csatornát a szokásos beltéri antennára a város szélén. Gyors keresés problémák nélkül. Kényelmes, erős távirányító szabványos AAA elemekkel. Ezt a modellt külön megvásárolta, miután összehasonlították a legkedveltebbnek, az árnak megfelelőnek, és elolvasta a véleményeket. Nem rossz.
hátrányai: Még mindig szeretnék, a távoli még egy kicsit nagyobb, bár már nagyobb, mint a társaik. A médialejátszó könnyebbé teheti.
megjegyzés: Nagyszerű képminőség, nagyszerű felvétel flash meghajtón. 500 GB-ig terjedő külső adathordozót támogat. A felvétel után 2 órás film lesz körülbelül 6 GB méretű. A Windows 7 rendszerű számítógépek rekordjainak megtekintése - nincs probléma.
Naskatov Nikolay 2014. december 24. A sas Tapasztalat: kevesebb mint egy hónap
értékelés 5
Előnyök: Metal blokk. az eset nem fűtött, az Oriel konzolok modellválasztékában a legkényelmesebb távirányító, a jó hangoló, a jó kivitelezés, a SCART és a 3RSA kimenetek egyidejű jelenléte, az előlapon található eredményjelző tábla jelenléte.
hátrányai: Médialejátszóként gyenge. Nem olvassa el az összes videó formátumot. E mutató szerint ez alacsonyabb az „Oriel 910” modellnél, amely sokkal nagyobb számú videóformátumot reprezentál. Enyhén észrevehető a szekrény belsejében, a foglalatban található. De három lépésben már nem hallható, így nem zavar. A csatlakozó kábelek hiánya.
megjegyzés: Digitális tunerként - a legjobb az egész Oriel sorában. A városban még egy visszavert jelet kap egy huzalról készült házi UHF antennáról. A várostól 30 km-re, az antennának szüksége van egy kicsit pontosabb hangolásra, de mégis gond nélkül elkapja a jelet. A repeatertől nagyobb távolságra végzett munka még nincs igazolva. Az ilyen előtagokat sok barátjával tárolta. Mindenki nagyon elégedett volt. 8 darab ilyen tuner már áthaladt a kezemben. Még nincs házasság. Ami a TV-műsorok USB-n keresztüli felvételének lehetőségét illeti, bevallom, hogy még nem próbáltam meg, mert nem volt szükség.
Ha ez a modell egy erősebb és mindenható médialejátszóval rendelkezik (legalábbis az Oriel-910-hez hasonlóan), akkor lehetséges lenne az 5+ -es arány.
És ha az Oriel még egy VGA kimenettel rendelkező modellt is kiadott (számítógép-monitorhoz), akkor életük során felépíthetnének egy emlékművet.
2014. november 22. Szentpétervár Tapasztalat: több hónap
értékelés 5
Előnyök: Tegnap megvettem az Oriel 963-at. Automatikus módban 20 digitális csatornára hangoltam. A TV-készülék képminősége kiváló. Funke meghajtott külső antenna
hátrányai: Nem tárt fel
megjegyzés: A készüléket fémdobozban hajtják végre, és igen jó minőségűek. Kikapcsolt üzemmódban idő jelenik meg.
2014. november 21. Istra Tapasztalat: kevesebb mint egy hónap
értékelés 5
Előnyök: A gyenge jelszinteknél (~ 40%) a minőség 75-80%. AC3 kodek.
hátrányai: Nem találtam
megjegyzés: Megnéztem, amíg telepítettem, de az a tény, hogy a berendezés tulajdonosai nem hívtak meg 1 hónappal a telepítés után, minden rendben van!
alikb05 2014. október 13. Szentpétervár Tapasztalat: kevesebb mint egy hónap
Az Oriel 963 (DVB-T2) a következő besorolásra van kiválasztva:
12 legjobb TV-készülékek

értékelés

kiválasztás

Új technológiák